Artep25 Artep25 komentáře u knih

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Tak bohužel, pro mně zklamání. Prvních pět knih oddělení Q bylo skvělých a pak už to šlo pomálu dolu. Tahle mně taky nepřesvědčila a postavy jsem tam téměř nepoznávala. Jako by to byly jiné postavy. Nepodobaly se sobě vůbec Škoda.

28.06.2023 2 z 5

První na zabití První na zabití Andrew Peterson

Slušná akční oddechovka. Určitě fajn čtení na dovolenou.

09.06.2023 4 z 5

Procházky s Peetym Procházky s Peetym Eric O’Grey

Nehodnotim knihu z pozice pravdivosti, přístupu k veganstvi apod.Hodnotim pouze příběh. A ten mně velmi bavil i kdyby kniha byla od a do z smyšlená tak stojí za to si ji přečíst.

25.05.2023 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Moje očekávání nesplnila.
Trochu překombinované,trochu moc schizofrenní. Četla jsem už lepší.

23.05.2023 3 z 5

Pro vyšší dobro Pro vyšší dobro Tim Ayliffe

Zdálo se mi ,že to šlo hodně po povrchu .Něco tomu chybělo .Ne, že by se to nedalo vůbec číst ,ale četla jsem už lepší .

17.05.2023 3 z 5

Pro svět mrtví Pro svět mrtví Graham Masterton

Taky dávám jen tři hvězdy a to za čivost.v této knize mne opravdu rozčiloval popis sexuálních scén. To tam nemuselo být. Když budu chtít knihu o sexu, přečtu si jinej žánr. Že byla tato kniha ze série brutální to byla. Ale taky si myslím, že dost překombinovana.No zkusím i další a uvidíme.

13.05.2023 3 z 5

Pro Čechy je nebe nízko Pro Čechy je nebe nízko Mojmír Hampl

Pohled na nás na český národ očima jednoho z nás .Hodně zajímavých úvah a postřehů propojujících historii i současnost a ani humor v ní nechybí .Opravdu se autor trefil v pohledu na nás samotné a potěšilo mne, že to s námi není tak špatné ,jak si někdy sami myslíme :)

09.05.2023 5 z 5

Právo na návrat Právo na návrat Leon de Winter

Souhlasím, že je to originální a řemeslné dobře zpracovaný příběh. Ano ten konec mohl být více rozvinutý. Škoda. Kniha se mi líbila.

02.05.2023 4 z 5

Pravdivý příběh nevinného muže, odsouzeného na smrt Pravdivý příběh nevinného muže, odsouzeného na smrt Andrew Klavan

Možná,že ty zdlouhavé úseky v knize byly záměrné autora. A měly v čtenáři vzbudit pocit, jak málo času je k tomu aby odsouzený zemřel. A,že není prakticky možné aby se to povedlo. Protože se nikdy nedívám na konec knihy ,tak mně vážně drasalo,že nevím zda se to podaří. Kniha se četla dobře. Můžu doporučit.

29.04.2023 4 z 5

Pravda leží zde Pravda leží zde Lindsey Klingele

Ale jo . I když taky nejsem cílovka a mám nějaký ten křížek ,tak jsem si to celé přečetla a nebylo to špatný .Určitě prima oddechovka .

26.04.2023 4 z 5

Pravda a jiné lži Pravda a jiné lži Sascha Arango

Přemýšlela jsem zda vůbec číst, když jsem viděla komentáře. Ale nakonec jsem se do toho pustila a nelituju Výborně napsané. Líbily se mi ty zvraty a trochu nepředvídatelné děj.

24.04.2023 4 z 5

Povědomá temnota Povědomá temnota Amy Engel

Hodnotím velmi kladně .Způsob vyprávění se mi velmi líbil .Dodávalo to příběhu na autenticitě a skvěle se mi to četlo .Mělo to náboj a napětí .A thriller byl mnohem lepší než první kniha autorky .

21.04.2023 4 z 5

Poustevník Poustevník Michael Finkel

Kdo by netoužil aspoň někdy utéct někam do samoty od toho všeho ruchu. Přiznávám, že tady to byl trochu extrém, ale kniha byla plná zajímavých myšlenek a četla se dobře.

19.04.2023 4 z 5

Druhá sestra Druhá sestra Peter Mohlin

Mám to jinak.Prvni díl série se mi líbil víc.Tenhle byl na můj vkus překombinovaný.John,který mně v prvním díle bavil svou lidskosti se mi tady jevil, jako pěknéj parchant i ,když k tomu možná měl důvod. No uvidíme u třetí části série pokud vyjde.

15.04.2023 3 z 5

Poslední na seznamu Poslední na seznamu Peter Mohlin

Po pomalejším rozjezdu děj nabral spád a četlo se to velmi dobře. Autorům připisuji k dobru,že z John nebyl superpolda ale lidská bytost s chybami.

12.04.2023 4 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Vůbec to nebylo špatný .Překvapivý konec .To jsem nečekala.Super.

26.03.2023 4 z 5

Pořád se dívá Pořád se dívá Chevy Stevens (p)

Od autorky moje první kniha a libila se mi. Řekla bych,že je to lepší průměr mezi thrillery. Určité si přečtu další od autorky.

22.03.2023 4 z 5

Podstata zla Podstata zla Luca D'Andrea

Na prvotinu určitě výborná kniha. Vysoce hodnotím prostředí, zápletku a svižnost děje. Malinko bych vypilovala práci s postavami. Zdálo se mi ,že se někdy chovaly divně. Hlavní hrdina mi lezl na nervy občas s tím nedostatkem sebeovládáni ,ale budiž .A to počítaní písmenek tam bylo na můj vkus až příliš často .Trochu bych to omezila. Když to shrnu kniha mě bavila a dobře se četla. Mohu doporučit .

04.03.2023 4 z 5

Pod vodou Pod vodou James Marrison

I pro mně velmi příjemné překvapení Zajímavá zápletka a rozuzlení. Na to,že to je debut autora,tak se velmi povedl. Těším se na další pokud bude.

28.02.2023 4 z 5

Persona Persona Maxime Girardeau

Ano připomíná mi to taky trochu Cartera a kdyz se nebudu hrabat v detailech, tak se jedná o celkem povedený čtivý thriller.Nic víc nic miň. Když se chcete trochu odreagovat a nehledate v tom nic hlubšího, určitě vás kniha nezklame.

13.02.2023 4 z 5