ariel platto ariel platto komentáře u knih

Jenom můj Jenom můj Ann Maxwell

Po přečtení Podzimní milenec a Jenom on, je tato trochu slabší, ale paní spisovatelka si mě zcela získala pro čtení jejích knih o divokém Západě.

31.10.2016 5 z 5

Svůdnice Svůdnice Catherine Coulter

Děj na Jamajce byl skvělý, ale když se přesunul do Anglie, tak nic moc.

19.10.2016 4 z 5

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Catherine Coulter

Kniha mě moc bavila. Líbilo se mi jak hlavní hrdinové mezi sebou propadli vzájemné vášni. No a navíc jsem se i nasmála. Zejména když Sinjun zmiňuje jméno kobylky :)))

05.10.2016 5 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Jednu hvězdičku beru kvůli tomu, že na můj vkus tam bylo příliš mnoho "muziky". Nepřirozená zarputilost a nepodívat se rok na své dítě nepotřebuje komentář...

19.08.2016 4 z 5

Rozum a vášeň Rozum a vášeň Sabrina Jeffries

Pět hvězdiček dávám Davidovi, protože Šarlota byla "koza". Reputaci si u mě spravila na posledních třech stránkách...

13.08.2016 5 z 5

Vždy přijde jaro Vždy přijde jaro Julie Garwood

Tedy mě děj naprosto strhl ! Začala jsem číst odpoledne a četla s malými přestávkami do noci, až jsem ji přečetla.

10.08.2016 5 z 5

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Chtěla jsem dát 3 hvězdičky, ale protože na začátku knihy, po přečtení situace kolem odrecitované básně, jsem se nahlas smála, musím jednu hvězdičku přidat :)

06.08.2016 4 z 5

Paní z Růžového útesu Paní z Růžového útesu Rexanne Becnel

Krásný příběh...často mi vadí u tohoto druhu literatury, jak spisovatelky do téměř konce knihy, nechávají hrdiny, aby jeden druhému neprozradili, že se milují. Tady to klišé nějak nevadilo a jejich vzájemný vztah, jak ho prožívali, se mi moc líbil.

06.08.2016 5 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

Bylo to takový naivně praštěný, ale milý :)

25.07.2016 4 z 5

Věnec a vavřín Věnec a vavřín Penelope Stratton

Veliké zklamání... Jako první jsem od této autorky četla Ďáblova nevěsta a moc se mi líbila, no a pak přišla Oddaná duše, která se opravdu vymyká. Ale pak to šlo prudce z kopce - Neromantická dáma a po ní Věnec a vavřín :(

25.07.2016 1 z 5

Utajený poměr Utajený poměr Mary Balogh

Tento poslední díl mě dokonce místy rozplakal dojetím. Bylo to opravdu hodně růžové :)

27.06.2016 5 z 5

Síla osudu Síla osudu Catherine Coulter

Jako malá holčička jsem často snila, že mě korzár unese na svoji loď, rytíř na svůj hrad...
Příběh mi naplnil moje sny. Ale pouze sny ! Toto je růžová knihovna a tak k tomu přistupuji.

21.06.2016 5 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Tak nevím...na základě čeho se ti dva do sebe zamilovali ? Na základě chtíče ? Ok, sex je na prvním místě, proč tyto knihy čtu, ale nepochopila jsem, proč se do sebe zamilovali. Jen proto, že ona je krásná a on dobrý v posteli ? Kniha zklamala :(

10.06.2016 2 z 5

Věž v růžích Věž v růžích Marie Cordonnier (p)

Hvězdičky beru kvůli hlavní hrdince, která mě nesmírně iritovala !

21.02.2016 3 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

No páni...jsem naprosto unešená !
První růžovka, kde mi rozhovory a sbližování hlavních hrdinů zcela naplnili moje očekávání od tohoto žánru, aniž byly použity erotické scény, které mám jinak velice ráda a proto čtu tento druh literatury.

27.01.2016 5 z 5

Zamilovaný vévoda Zamilovaný vévoda Adele Ashworth

Knihu jsem si půjčila v knihovně a velice mile mě překvapila :)

17.01.2016 5 z 5

Podzimní milenec Podzimní milenec Ann Maxwell

Nádherná kniha !

06.01.2016 5 z 5

Troufalá Troufalá Karen Robards

Kniha mě mile překvapila. Byla napínavá a plná vášně. Bylo v ní přesně to, proč tyto knihy čtu.

29.12.2015 5 z 5

Skandální Skandální Karen Robards

Jsem v rozpacích...kniha se mi do určité záležitosti v noční knihovně (nechci prozrazovat děj)
hrozně vlekla. Ale i potom, zdlouhavé úvahy mezi rozhovory mě nudily a ne jednou jsem zapoměla o čem byla vlastně přímá řeč a musela se vrátit. Nicméně autorkou popsané první milování mi konečně poprvé v těchto knihách přišlo opravdové a moc pěkné a za to bych dala klidně deset hvězdiček :)

23.11.2015 2 z 5

Žádej, o co chceš Žádej, o co chceš Sylvia Day

Naprosto skvělý erotický román. Já si naopak "žilnáče" užívala :)

21.10.2015 5 z 5