Troufalá

Troufalá https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134334/bmid_troufala-hAa-134334.jpg 4 49 8

Sestry Banningovy série

< 3. díl

Jak muži s okoralou duší dokázat, že je hoden lásky? Lady Elizabeth, nejmladší a nejsvéhlavější ze sester Banningových, byla už třikrát zasnoubena. Všechna tři zasnoubení skandálně zrušila, neboť má strach, že by ji případný manžel mohl považovat za svůj majetek. Není divu, že si v londýnské lepší společnosti vysloužila pověst přelétavé dívky, která s oblibou láme mužská srdce. Neila Severina provází ještě mnohem horší pověst. Je to nelítostný člověk beze špetky morálky, který se neštítí ani vraždy. A nyní se jeho pozornost zaměřila na muže, kterého má Beth ráda. Rozlícená rudovlasá kráska nepotřebuje dlouho přemýšlet: uchystá tomu bídákovi pomstu stejně krutou, jako je on sám. Když je osud svede dohromady, létají mezi nimi blesky zášti. Vše se změní v okamžiku, kdy začne jít o život jim oběma. Společně prchají na venkov a prvotní nevraživost se začíná měnit v mnohem příjemnější city. Dokáže Neil odpustit sám sobě, aby se cítil hoden lásky? Dokáže se Beth zbavit strachu a začít Neilovi důvěřovat? A především – dokáží unikat svým nepřátelům dost dlouho, aby měli čas nalézt odpovědi na své otázky a začít nový život?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Shameless , 2010

georginaa
19.11.2023 5 z 5

Vyvršení série všech sester, bylo to půvabné, zábavné a tak akorát. Je to odpočinková romance nenarušená žádnou těžkou úvahou.

Dádulka67
25.11.2021 odpad!

Pro mne tedy velké zklamání. Neskutečná slátanina. Odkládám a již nikdy více.

LilianaFalcon
04.09.2017 5 z 5

Nejlepší díl série. A strašně se mi líbilo, jak autorka všechny ty příběhy propletla ještě víc.
Niela jsem si velmi rychle zamilovala a Beth byla ze sester má favoritka od úplného začátku :-)
Místy mi příběh sice připadal zdlouhavý, ale závěrečná část knihy vysloužila tomuto dílu 5 hvězdiček.

havrmoni
14.02.2017 4 z 5

Souhlas s ariel platto. To nejlepší nakonec,řekla bych.

ariel platto
29.12.2015 5 z 5

Kniha mě mile překvapila. Byla napínavá a plná vášně. Bylo v ní přesně to, proč tyto knihy čtu.

jarkaska
02.12.2013 5 z 5

Hezky napsaná kniha, dobře se četla. Proto dostala pět hvězdiček.

věra
16.06.2013 5 z 5

Bylo to moc krásné,vlastně všechny tři díly ode mě dostaly pět hvězd.

Lucifirekzraje
12.04.2013 4 z 5

Hezká oddechovka. Zamilovanost a dobrodružství z toho dýchá. Příjemné nějak složité čtení