Utajený poměr

Okouzlující příběh, v němž Constantine, černá ovce rodiny Huxtableů, konečně nachází důstojného protivníka – ženu s ještě více pošramocenou pověstí. Hannah Reidová se v devatenácti letech provdala za postaršího vévodu z Dunbartonu, kterému byla neustále nevěrná. Nyní však je vévoda mrtev a Hannah, ve svých třiceti letech ještě krásnější, konečně volná. A do oka jí padne Constantine Huxtable, pohledný muž, výjimečně zkušený, který svedl mnoho žen a ponechal je jejich osudu. Constantine okouzlen její krásou, avšak vědom si její pověsti, zamýšlí jen malé pobavení. Nicméně oba se zamilují a záhadný a zkažený Constantine zjišťuje, že našel sobě rovného protivníka. A tak sága rodiny Huxtableů nemohla dojít k lepšímu konci. Z cyklu Sestry Huxtableovy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/66905/utajeny-pomer-66905.jpg 4.558

Sestry Huxtableovy 5.

Vydáno, Baronet

A Secret Affair, 2010

Kniha Utajený poměr

havrmoni

Tak tohle bylo přesně podle mého gusta. Sice sladké, ale romantické a oba hrdinové velmi sympatičtí. Bohužel z celé série jen tenhle a pak ten třetí díl stáli za to. A jelikož starání se o postižené a staré lidi se mě osobně dotýká, tak to bylo další velké plus tohoto příběhu. Opravdu to nejhezčí na konec.

zdenca5653

přečtena jedním dechem. Hodně jsem se u ní bavila.

mikika

na rozdíl od některých současných tahle je vtipná, svižná a má hlavu a patu. škoda, že tuhle autorku už nikdo nevydává.

moudivlacek
24.12.2018

Tak tohle byla třešnička na dortu v celé sérii. Moc jsem si Cona oblíbila hned v úvodním díle. Přestože mu byl odepřen titul a rodinný majetek, tak si nakonec oblíbil nového hraběte Stephena a jeho sestry i jejich protějšky.
Proto mi nepřišlo divné, že o něj mají upřímnou starost a chtějí, aby jeho vyvolená mu nemohla nikdy ublížit. K vévodkyni Hannah mají zpočátku velkou výhradu.
Ale jak řekl Con i plno jiných lidí (i já sama), člověka nesuďme podle drbů a podle cizích lidí, ale až potom, co jej důkladně poznáme. Když se dostaneme pod slupku člověka a uvidíme jeho pravé já. A i potom máme jen velmi malé právo každého soudit.
Con a Hannah jsou šokováni právě tím, že si o tom druhém mysleli vše možné, a o to víc jsou překvapeni jeho jádrem.
Romantika, trochu napětí, vysvětlení minulosti u obou hrdinů.
Krásný závěr série, až je mi líto, že skončila.

karamelka57
23.12.2018

Super séria a to najlepšie nakoniec... Kedže mám silné sociálne cítenie, v druhej polovici knihy som v kuse slzila. Celou sériou sa tiahne myšlienka, že nie vždy je všetko tak, ako sa zdá na prvý pohľad....Za mňa super.

vcielka
17.08.2018

Najlepsia knizka serie je zrejme tato zaverecna. Pacili sa mi oba hlavne charaktery. Con sa mi pacil v celej serii a nestratil ani raz svoje osobnostne kuzlo. Keby nie tejto knihy tak celu seriu zaradim do uzadia ako priemerne citanie ktore sa oplati precitat len ak nie je nic lepsieho po ruke.

ketvin
26.03.2018

Na knihu o Constantinovi jsem se těšila od prvních stránek prvního dílu této série a ani mě vlastně moc nezajímalo, jak se zamiluje apod. ale vyřešení neshod mezi ním a Elliotem. Trvalo jim to snad 9 let, ale dočkala jsem se :) Každopádně ale i část s láskou stála za to - Hannah byla skvěle vytvořená postava s velkou hloubkou a mnoha "osobnostmi". Zezačátku je to prostě namyšlená vévodkyně, ale postupně se stále více otevírá a mění v jemnou Hannah. A to by bylo hodně divné, kdyby se do Hannah Con nezamiloval :) Velice se mi líbila část, kdy sestry Huxtableovi odmítnou Hannino pozvání na venkov a Con se za ní u Meg postaví (i když nevím, jak by Hannah reagovala, kdyby to zjistila...). Následná návštěva samotné vévodkyně je také hezky napsaná a odhaluje další velkou část její osobnosti.
Ve chvíli, kdy Constatnin na venkově obdrží dopis ze svého sídla se příběh zcela promění a stává se doslova strhující. A poté konečně dochází i na 4 díly očekávané setkání s Elliotem. Musím říčt, že u podobných knih nikdy neslzím, ale při "udobření 2 chlapů" to nešlo zarazit, bylo to fakt dokonale napsané a i jen kvůli tomu se ke knize ještě někdy vrátím. Mrzí mě, že se vztah Cona a Elliota v sérii neobjevuje, chtěla bych číst další díl, kde by bylo více jejich přátelství/bratrství a špičkování, bohužel je to ale díl poslední. Pro mě určitě nejlepší ze série a lepší než mnoho a mnoho dalších podobných knih. Přirovnala bych tento díl knize Černý markýz, na kterou jsem se těšila stejně a stejně mě nezklamala :)

P.S. Konečné setkání v parku je napsané absolutně bravurně :)

tyrone5
12.11.2017

Tenhle příběh byl opravdu moc krásný a je velká škoda, že kniha není známější, protože si myslím, že to není klasická přeslazená historická romance, kterých jsou na světě stovky. Postupně poznáváme Constantina i Hannah a dozvídáme se o jejich životních milnících, chybách, které učinili a jak se je snaží odčinit. Jsou to opravdu skvělé postavy, tak reálné a živoucí, až se mi draly slzy do očí. I když se příběh odehrává v minulosti, tak rozhovory nejsou zkostnatělé těmi šílenými společenskými pravidly a často jsem se pobavila. Rozhodně nedávejte na anotaci, protože lže jak tiskne a nepřesvědčí vás ke čtení, i když tahle kniha stojí za to :)