Anyv Anyv komentáře u knih

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Když se čtenář pustí do této knihy, najde tam všechno co taková kniha má mít. Trocha magie, nadpřirozena, záhady, tajemství, válku, touhu po moci a smrt. Vélin mi byl velmi sympatický, získává si slávu a obdiv lidí, aniž by o to usiloval a zároveň vzbuzuje v ostatních strach a nenávist. Společně se svými bratry z šestého řádu tvoří skvělou skupinu, kterou si zamilujete. Knihu doporučuji, protože se příjemně čte a má velmi napínavý děj, který vás stále nutí číst dál a vrhnout se na další díl.

12.03.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Prostředí Austrálie mi bylo velmi sympatické. Postavy jsou příjemné. Příběhu nechybí napětí, záhady a tajemství. Myslím, že na konci bude čtenář překvapen, tak jako já :)

26.02.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Nevím jestli někdy není lepší jeden příběh ukončit a nechat čtenáře ať si domyslí, jak to asi dopadlo. Kniha se čte dobře, tak jako všechny od této autorky. Příběh není přitažený za vlasy, ale doufala jsem, že se Lou najde v profesní kariéře úplně někde jinde.

11.01.2017 4 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Další díl Hledání... Autorka nám ukazuje smutnou pravdu o zaslepené lásce a ignoraci zcela zřejmé a popírané touhy. Během čtení jsem pociťovala rozčarování, nechutenství, smutek, ale i zábavu a pocity uspokojení, jak to všechno dopadlo. Knihu doporučuji, protože příběh Gen a Wolfa vás nebude nudit.

12.12.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Další kniha od Jojo, která mě nezklamala. Tak dojemný příběh, který by mě donutil na něj neustále myslet a přitom plakat jsem ještě nečetla. Pořád jsem doufala, že všechno dopadne jinak než autorka zamýšlela. Will byl naprosto sympatická postava a s Lou tvořili skvělou dvojku. Knihu doporučuji... byla skvělá.

24.11.2016 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Jedním slovem "skvělé" ... už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl, a konečně spojím tu záhadnou skládačku dohromady. Kniha se velmi dobře čte, je zde akce, smutek i zábava. Určitě všem doporučuji si kolekci Zaklínače přečíst.

06.10.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Kniha nezklamala. Pěkný a čtivý příběh, který není přitažený za vlasy. Mám ráda, když autorka nechává čtenáře nahlédnout do pocitů všech postav. Knihu doporučuji.

17.07.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Autorka nezklamala. Nečekaný pachatel a konec, který čtenáře naprosto dopálí, protože knihu ukončila tímto způsobem. Tak jsem zvědavá, čeho se dočkám v dalším díle. Nechci prozrazovat děj, takže knihu určitě doporučuji k přečtení.

21.06.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Páni, moje první zkušenost s touto autorkou a byla jsem příjemně překvapená. Skvělý náhled na minulost Milese, aby čtenář dobře pochopil jeho chování, jednoduchý popis odvážnějšich scén, napsaných nenásilnou formou, která čtenáře určitě potěší. Knihu doporučuji, velmi dobře se čte.

01.05.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Škoda, že autorka nepopisuje děj z pohledu Christiana na celý příběh. Zajímalo by mě, co prožíval, když mu Ana řekla, že je těhotná. Taky jsme se nedozvěděli, jaký člověk vlastně Elena je? Takže pro mě stále záhada :) ... nicméně kniha se mi líbila. Vůbec se nejedná o nějaké překopírování Padesáti odstínu šedi. Je logické, že James musela psát stejný děj, jinak by to bylo divné, kdyby jedna kniha říkala tohle a z pohledu Christiana by to bylo úplně jinak. Čtenář se má vcítit do Greyova dětství a jeho pohledu na sebe sama.

12.04.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kdyby den nebyl tak krátký, byla bych schopna knihu přečíst jedním dechem. Příběh se mi velmi líbil, nelituji koupě. Určitě se k ní ráda zase vrátím, příběh mě velmi zasáhl a doporučuji dalším čtenářům si knihu přečíst.

25.02.2016 5 z 5

Mezi koly Mezi koly Dick Francis (p)

Doporučuji. Závěr mě fakt překvapil až do konce jsem netušila kdo za vším stojí a o co vlastně jde....

31.01.2016 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Knihu doporučuji, líbila se mi a velmi dobře se čte. Postavy mi byly sympatické.

12.12.2015 5 z 5

Bič Bič Dick Francis (p)

Kniha se mi líbila, tak jako všechny od Francise, které jsem doposud přečetla. Určitě doporučuji si přečíst.

21.11.2015 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Tak autorka mě dostala, dlouho jsem váhala, jestli si knížku koupit a nelituji. Moc pěkná knížka, líbilo se mi, že autorka píše jednou za ženu, pak za muže, což se pěkně doplňovalo.

02.10.2015 5 z 5

Vysoké sázky Vysoké sázky Dick Francis (p)

Z knížky jsem byla nadšená, autor mě opět nezklamal. Napínavý a skvělý příběh. Moc se mi líbila i hlavní postava, která mi byla velmi sympatická.

20.09.2015 5 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Dick Francis (p)

Kniha se mi líbila, tak jako všechny, co jsem zatím četla od tohoto autora, jen jsem byla tak trochu překvapená, že mě autor zrovna moc nenapínal, kdo za vším stojí.

26.08.2015 4 z 5

Krátky druhý život Bree Tannerovej Krátky druhý život Bree Tannerovej Stephenie Meyer

Knihu jsem si koupila jako další do své sbírky od Stephanie. Je dobře čtivá, napínavá a také smutná. Dozvíme se, co všechno Edward ví a vlastně to ostatním nikdy neřekl.

18.04.2015 5 z 5

Rodinná čest Rodinná čest Dick Francis (p)

Kniha se mi líbila, patří mezi mé první s takovým tématem. Hlavní hrdina mi byl velmi sympatický. Určitě se v blízké době pustím i do dalších knih od tohoto autora.

18.04.2015 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha mě nezklamala, je skvělá stejně jako Volání kukačky. Do poslední stránky jsem neměla tušení kdo je vrah. Vražda byla docela nechutná. Líbí se mi, že kniha popisuje i osobní životy Robin a Cormorana. Už se nemůžu dočkat další knihy :)

15.03.2015 5 z 5