Vysoké sázky

Detektivní příběh oblíbeného autora z prostředí dostihového sportu. Tentokrát sleduje zákulisí dostihového sportu očima majitele závodních koní, podnikatele, který jezdecký sport považuje za ušlechtilou čestnou zábavu až do okamžiku, kdy zjistí, že trenér jeho koní využívá jeho neznalosti a bez zábran jej podvádí. Hlavní dra... celý text

Detektivní příběh oblíbeného autora z prostředí dostihového sportu.

Tentokrát sleduje zákulisí dostihového sportu očima majitele závodních koní, podnikatele, který jezdecký sport považuje za ušlechtilou čestnou zábavu až do okamžiku, kdy zjistí, že trenér jeho koní využívá jeho neznalosti a bez zábran jej podvádí. Hlavní dramatickou zápletku tvoří řada situací, kdy se hrdina se svými přáteli snaží usvědčit a zneškodnit skupinu dostihových podvodníků. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/280/vysoke-sazky-280.jpg 4.4128

High Stakes (1975)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

Jessica007
27.08.2016

Pěkné, napínavé, sympatický hlavní hrdina, detektivní příběh a nechybí v něm ani milostný příběh. Dostihové prostředí. Knížka se mi líbila.

prochajda
15.02.2016

Dlouho jsem knihy tohoto autora nečetla, ale opět mě zaujal, kniha má spád a bavila mně.

koumes731
10.10.2015

Vytáhl jsem knížku z knihovny snad po 15-ti letech a byl zvědavý, jestli mne to ještě bude bavit. A bavilo. Pravda, už čtu primárně něco jiného, ale bavilo mne to, napínalo. 5 *.

Anyv
20.09.2015

Z knížky jsem byla nadšená, autor mě opět nezklamal. Napínavý a skvělý příběh. Moc se mi líbila i hlavní postava, která mi byla velmi sympatická.

Disease
28.07.2014

Stejně úžasné jako hračkář a jeho hračky :-)

Finskej
09.02.2014

Jedna z těch věcí, kdy sám Francis se vytrhne z "obvyklého Francisova módu" a ve výběru absurdního, alespoň zdánlivě, hlavního hrdiny zajde skutečně někam jinam. A pak se vrací ke svému celoživotnímu tématu, totiž dostihům. A daří se mu to náramně. Hergot, kde ten člověk bral takový talent, že napíše dobrý detektivní příběh a ještě k tomu přivrzne ten milostný, který nejen, že neurazí, ale navíc zabere jak tah sumcem, takže organicky spojí detektivku s romantikou? Asi fakt uměl psát.

Rup
22.10.2013

vitavita: ani dva se neodtrhnou. Výborné.

fialka voňavá
08.06.2013

Hlavní hrdina Steven Scott má značné příjmy z patentů na mechanické hračky. má jediného koníčka - dostihové koně. Po určité době zjistí, že ho jeho trenér okrádá. Seznamuje se s dívkou, do které se zamiluje. Svému bývalému trenéru vezme koně. jednoho nejlepšího mu však vyměnil.Se svými přáteli podnikne přímo dobrodružný čin. při přepravě jednoho koně vymění za podstrčeného koně. Kniha nabírá na spádu. Tato světová detektivka najde určité své čtenáře.

Skripi
08.04.2013

Počúval som ju ako audioknihu ale je písaná ako obyčajne veľmi pútavo.

vitavita
09.03.2012

Jeden se při čtení od knihy neodtrhne ...