Rodinná čest

Kniha Rodinná čest

Endy17
25.01.2020

Geniální žokej bez bázně a hany vcelku předpokládaně přelstí všechny zloduchy a dobro zvítězí nad zlem. Francis se asi nikdy nestane mým oblíbeným autorem. Příběhy mají spád a čtou se celkem dobře, ale jsou překombinované, místy příliš afektované, občas zbytečně popisné.

JancaMia
03.11.2019

Další dvě krásné knihy od krále detektivek z dostihového prostředí .

pingu1
03.03.2019

Knížku mám v knihovně už dlouho, líbila se mi, tak jako všechny francisovky :-)

ivyix
15.02.2018

Knihy D. Francise čtu již dlouho a stále se k nim vracím. Kit Fielding je muj oblíbený hrdina. Nemohu se ale zbavit dojmu, že jsem kdysi četla další díl této série. Nepamatují si ji i další čtenáři?

regulax
26.09.2017

Příjemné napínavé čtení ze zákulisí jezdectví. Ovšem někdy až přitažené za vlasy čeho všeho je profi žokej schopný a co si nechá líbit. Ať už se jedná o vztah k ženám nebo jeho detektivní moresy.

Litocha
08.08.2017

Dodnes si vzpomínám na to nadšení, když se mi za levný peníz podařilo ulovit hned dva příběhy s oblíbeným hrdinou v jedné knize. U Francise mám prostě ráda jako hlavní postavy žokeje, pohled na dostihy z pohledu jezdce je pro mě cenný - kdo jiný by to koneckonců měl umět normálnímu smrtelníkovi přiblížit? A tyhle dva příběhy mám dost vysoko v žebříčku francisovek.
Kit je taková esence francisovských hrdinů - člověk na první pohled možná nenápadný, ale s charismatem, vnitřní silou a zásadami, který je pro ostatní autoritou a který umí být velkorysý. A protože se i ostatní postavy - princezna, Wykeham, Holly, Thomas a další - a samozřejmě i zápletky obou příběhů povedly, občas ráda vklouznu jako pod hřejivou kostkovanou deku do známého světa.

knihomols.r.o.
01.12.2016

Jestli se dá vůbec vybrat nějaká úplně nejlepší kniha od D.F., tak je to právě tahle, ráda se k ní zase brzy vrátím.

Anyv
18.04.2015

Kniha se mi líbila, patří mezi mé první s takovým tématem. Hlavní hrdina mi byl velmi sympatický. Určitě se v blízké době pustím i do dalších knih od tohoto autora.