annikik annikik komentáře u knih

Milenec lady Chatterleyové Milenec lady Chatterleyové David Herbert Lawrence

Hmm, co ke knize napsat. Začala mě bavit až tak po 150 stránce, ale pak už to šlo šup šup. A nakonec mě bavil i ten Oliver :-) Jen škoda, že všechny filmové adaptace tak hrozně zkazili.

02.07.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Můj první "Hartl" a musím říct, že se mi kniha moc líbila. Neočekávala jsem, že by se zařadila mezi mé TOP knihy, ale svoje splnila. Přečetla jsem ji za dva dny a ráda se k ní i jednou vrátím. Nakonec to byl hezký oddych od té červené knihovny, kterou neustále čtu :-)

02.07.2018 5 z 5

L. A. Candy L. A. Candy Lauren Conrad

Naprosté zklamání. Jelikož jsem se na Lauren Conrad dívala v "Laguna beach", čekala jsem něco méně... dětinského ba naopak něco více vyzrálejšího. Čtení pro čtrnáctileté holky.

31.01.2012 1 z 5

Katyně Katyně Pavel Kohout

Jedním slovem Výjimečná s velkým V. Pro mě jedna z nejlepších knížek na stopro :-)

02.01.2011 5 z 5

Děvčátko Děvčátko Sarah Preston

Pro mě naprosto nepochopitelné, že se znásilňováním od rodinného přítele něco hlavní hrdinka neudělala už na začátku. Šok nastal až při tom, kdy se zneužívám začal i její otec. Hnus!

02.01.2011 3 z 5

Memento Memento Radek John

Kniha má odrazovat od braní drog, mě se zdál však pravý opak. Od "Dětí se stanice ZOO" se mi líbilo, že to bylo o českých drogově závislých lidí, tedy o prvních vařičích pervitinu a hlavně to, že se tenhle příběh odehrává i v současnosti. Dočetla jsem se totiž, že Radkovi Johnovi píší i teď narkomani, kteří prožívají úplně stejný příběh.

02.01.2011 5 z 5

Moudrost a vtip Oscara Wildea Moudrost a vtip Oscara Wildea Oscar Wilde

Zamilovala jsem se...

12.11.2010 5 z 5

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

Možná proto, že jsem od toho čekala mnoho, tak mě to docela zklamalo. Ale je to jedna z knížek, do které se ponoříte a už se němůžete odtrhnout. Líbilo :)

09.11.2010 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Souhlasím s LibraryGirl. Knížku jsem měla přečtenou za půl dne a byla jsem z ní nadšená!

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Podle mne vás baví číst příběh, kde se můžete ztotožnit s jednou z postav a z kterého si něco vezmete. A tohle se u této knihy stalo mně. Sice jsem ji nehltala jedním dechem, ale i tak se mi velmi líbila.

Loupežník Loupežník Karel Čapek

Vážně jsem si nemyslela, že by mě něco z díla Karla Čapka mohlo bavit, ale tohle mě mile překvapilo :-)

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Ač krátké, tak krásné.

30.11.-0001 4 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Popsala bych to jednou větou: skvěle napsané!

30.11.-0001

Židovka z Toleda Židovka z Toleda Lion Feuchtwanger

Velmi krásný historický příběh. Jsem z něho vážně nadšena :-) a samozřejmě konec nemá chybu.