Anne123 Anne123 komentáře u knih

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Po spoustě rozporuplných recenzích jsem se taky rozhodla přečíst Krutou krásu. Příběh byl určitě zajímavý. Někdy zmatený. A konec jsem moc nepochopila. Takže za mě tři hvězdičky za nápaditost.

14.03.2021 3 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Přesně tohle mám ráda. Když druhý díl překoná ten první. Skvěle promyšlené případy, sympatické postavy a nechutné vraždy. Netrpělivě čekám na další díl.

02.04.2020 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Jak to ten chlap dělá, že každá jeho kniha je dokonalá? Opět geniální příběh a zápletka. Těším se na další knihu.

02.04.2020 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Konečně jsem knihu sehnala v češtině a jsem za to velice ráda. Opět geniální zápletka a rozuzlení :)

21.09.2019 5 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Kniha, která mě nijak neoslovila. Preplacany dej a nesympatické postavy. Tuhle knihu jsem mohla vynechat.

10.06.2019 2 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak zvracena kniha, až se od ní nemůžete odtrhnout. Sem tam se mi až zvedal žaludek a říkala jsem si, že autor nemůže zajít dal. Ale opak byl pravdou. Velice, velice čtivé a napínavé dilo. Další díl připraven na polici ;)

07.05.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Další úžasná kniha od úžasné autorky :)

11.03.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

První přečtená kniha od Chrise Cartera a rozhodně ne poslední. Dostala jsem pořádnou dávku zvracenosti, jakou jsem si přesně představovala. Skvělý příběh, sympatické postavy a 'dokonale' vraždy. Doporučuji

12.01.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Zajímavá kniha, která mě hned obsahem upoutala. Líbilo se mi, že od začátku víte, kdo za tím svinstvem stojí. Ale nejspíš kvůli dlouhým časovým prodlevam a táhnoucím se konci jen za 3*.

18.09.2018 3 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Tak taky to chtělo nějakou oddechovku mezi těma vraždama, tak proč ne právě Nečekané setkání. Příběh Emily a Gavina (a Dillona) je jak na horské dráze. V půlce knihy už jsem byla docela otrávená, ale příběh se mi podtrženo sečteno líbil. Takové pohodové čtení na dovolenou.

07.07.2018 3 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Spřízněné duše jsem náhodou zahlédla v obchodě. A vykoukla na mě otázka: Jak daleko jste ochotni zajít, abyste našlo toho pravého? S touto otázkou jsem knihu začala číst. A nemohla jsem se odrhnou. ještě jednu stránku, ještě jednu...s každou další mi srdce bušilo víc a já jsem stejně nemohla přestat číst.

Kniha na 120 % stojí za přečtení. Výborně propracované příběhy zcela odlišných osob.

07.07.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Kim je prostě sázka na jistotu. Hned jsem věděla, že knihu si oblíbím, jak všechny z téhle série. Úžasné čtení s úžasnou hlavní hrdinkou. Doufám, že v češtině vyjdou i další díly a já nebudu dlouho čekat na svou dávku.

07.07.2018 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Kniha byla dle mého velká slátanina. Na to, že knihy od Fitzka miluju, tak tahle mi přijde nejslabší. 3* za propracovaný příběh a rozuzlení, která jsem opravdu nečekala.

07.07.2018 3 z 5

Fontána Fontána Jonas Moström

Ani nepotěšila, ani neurazila. Zajímavý příběh, ale podle mě nevýrazné postavy. Takový průměr.

27.06.2018 3 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Tak jsem opět dostala víc, než jsem si představovala. Kniha měla všechno...promyšlený příběh, lásku i psychopata. Tady člověk vidí, kam až ho mlže dohnat posedlost druhou osobou. Z knihy jsem jednoduše nadšená a doporučuji vám si ji přečíst.

15.05.2018 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Tak ono se píše už i krimi porno...no, co k tomu říct. Byla to jedna z těch horších knih. Slátanina, při které jsem se nedivila už ničemu. Alespoň 2* za snahu trochu oživit předchozí díl.

20.04.2018 odpad!

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

I když jsem knihu četla s velkými pauzami, tak jsem se do ní zvládla začíst. Dobře vymyšlený příběh, postavy i zápletka, Kniha určitě stojí za přečtení a já si vystojím frontu na další díl :)

17.04.2018 2 z 5

Oneiros Oneiros Markus Heitz

Konečně dočteno! Kniha byla zajímavá. Nevím, jak jinak ji nazvat. Byly části u které jsem zadržovala dech, u jiných jsem to nudila. Bavily mě pohádky a příběhy o smrti i citáty z knih u každé kapitoly. Kniha určitě stojí za přečtení.

18.03.2018 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Nevim, jestli je to tim, ze uz jsem dlouho nic necetla a latka mi klesla...ale kniha se mi opravdu libila.
PS: vsichni lzou ;)

06.02.2018 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Sběratel motýlů je kniha, kterou nemůžete přestat číst. S každou stránkou chcete víc a víc. Byl to neuvěřitelně zajímavě,zvrhle až morbidně napsaný příběh.

Krása ještě opravdu nebyla tak děsivá.

07.01.2018 5 z 5