AničkaM AničkaM komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Dlouho jsem čekala až budu mít na Harryho náladu. Až teď jsem si ho přečetla a rozhodně toho nelituji. Film miluji a teď už i knížku.

21.03.2021 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

HARRY POTTER AND PHILOSOPHER´S STONE
Už jsem dočetla i anglickou verzi a taky bych ji všem doporučila. Asi bylo výhodou, že znám každou minutu filmu, ale taky, že jsem četla českou verzi. Nejsem moc dobrá v angličtině a spoustě stranám jsem nerozuměla, ale prostě čtěte dál. Stávalo se mi, že jsem nerozuměla třeba 3 strany, ale byla jedna klíčová věta a už jsem věděla co se děje.
(jen pro zajímavost, četla jsem to necelý rok, hodně krát mě to přestalo bavit, ale nakonec jsem se začetla a bylo to skvělý)

04.02.2022 4 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Byla bych ráda, aby tahle série ještě nekončila. Knížka mě bavila víc než předchozí. V tomto dílu bylo oproti ostatním hodně mrtvých polobohů, ale to k bitvám patří a Olymp se zachránit prostě musel. Bylo tam hodně překvapivých momentů a určitě si tuhle sérii ještě přečtu.

11.04.2021 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tak tahle knížka je úžasná. Člověk se rychle ponoří do děje a nemůže přestat číst. Už mám objednané ostatní díly. DOPORUČUJI

12.03.2021 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

wow!!!!!! tak tahle triologie byla super. mnohem víc se mi líbila než filmy. extrémně bych chtěla, aby to pokračovalo. každý si tohle musí přečíst. určitě to budu číst znovu

09.06.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Příběh byl alespoň pro mě takový obyčejný a další díly si nepřečtu. Bylo tam pár okamžiků, kdy jsem si řekla WOW. Ale neustále se tam opakovaly stejné scény a to bylo to pro mě nudné.

04.02.2022 3 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Tuhle knížku jsem četla ještě před prvním dílem a hned jsem věděla, že chci všechny knížky. Knížku jsem přečetla hned a určitě ji všem doporučuji. A rozhodně nevadí když nečtete díly po sobě.

20.03.2021 5 z 5

Stíny v duši Stíny v duši Radka Zadinová

Řekla bych, že tahle kniha je spíše odpočinková. V polovině jsem se zasekla a nečetla asi dva měsíce. A když jsem zase začala nemohla jsem se od příběhu odtrhnout. Nebylo v ní moc napětí, ale moc se mi líbila. Určitě bych ji doporučila. A i když nebylo to napětí, tak konec hooodně překvapivý.

10.03.2021 4 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Kniha je napínavá, určitě se k ní ještě vrátím

29.12.2020 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Tohle je super knížka, která bude podle mě bavit každého. Určitě si přečtěte!

26.07.2022

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tak tuhle knížku jsem ani nedočetla. Nevím. Něco mě na ní nebavilo, ale možná jí dám ještě šanci. Ale určitě ji zkuste.

04.02.2022 1 z 5

Dívka odnikud Dívka odnikud Radka Zadinová

Napínavý a hezky provedený příběh

20.03.2021 3 z 5

Prima pusa Prima pusa Anna Ludwig

Tohle je fakt oddechovka, přečetla jsem jí za chvíli.

Střípek nebe Střípek nebe Jarmila Dědková

Tak určitě bych nechtěla být hlavní hrdinkou, ale kniha se mi moc líbila.

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Do knihy jsem se hned nezačetla jako do ostatních. Ale příběh se mi fakt líbil.

20.03.2021 3 z 5

Kouzlo lásky Kouzlo lásky Shani Petroff

Příběh byl dobrý, asi bych doporučila mladším.

Moje krásná sestra Moje krásná sestra Brigitte Blobel

Obal sice není moc hezký, ale příběh je úžasný. Doporučuji

30.12.2020 4 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Všem doporučuji. Začátek mě bavil, potom to pro mě bylo nezáživné.

15.08.2021 3 z 5