Kouzlo lásky

V záchvatu vzteku si Angela přeje, aby její rodiče byli mladí, a aby jí tak lépe rozuměli. A její zvláštní schopnosti toto přání samozřejmě hned vyplní – z obou rodičů jsou puberťáci, kteří se touží pouze bavit a je jim jedno, co tím způsobí. A zatímco dospělý Lu se snaží chovat jako vzorný otec, jeho mladistvé já se rozhodne pro zábavu ovládnout celý svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160582/big_kouzlo-lasky-Xe0-160582.jpg 3.996

Počertěná / Počertená 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Bedeviled - Love Struck, 2010

Kniha Kouzlo lásky

wendy.veve

Tuhle sérii jsem četla už podruhé a pokaždé se mi zalíbila víc a víc. Sice je to pro mladší věkovou kategorii, ale co na to . Snad jen doporučit. PS: Moc pěkně ilustrované obaly.

AničkaM

Příběh byl dobrý, asi bych doporučila mladším.

Pasadenka
30.12.2019

Z knížky, která se zdála zajímavá, i když ano přiznávám, pro děti se stala jedna z mích nejoblíbenějších sérií. Angel je jednoduše naprosté zlatíčko a je maximálně roztomilá. Konečně dětská knížka, která stojí za to. I když se nesnaží být vůbec mimo svou věkovou hranici, dokáží si v ní najít to své i některé starší ročníky, a to rozhodně nebývá zvykem. A tedy zcela neobjektivně 5 hvězdiček! Škoda posledního dílu. :(

Ledward
06.05.2017

Jsem až zklamaná, že není další díl. Já mám všechny knížky této série strašně ráda.

Always a reader
09.07.2015

Po dlouhé době jsem dočetla sérii. Kdybych to četla už dřív, asi by se mi kniha líbila víc, ale teď..no už jsem na jiné knihy. I tak ale tenhle díl si myslím je nejslabší ze série.

Elisabet
18.08.2013

Jsem ráda, že Angela dala konečně šanci Luovi. Měla jsem ho ráda už od začátku a štvala mě s tím, jak ho odmítala.

Adele02
16.05.2013

krásný závěr série, D.L. si získal moje srdce už ve třetím díle (že já mám takové štěstí zamilovat si ty vedlejší postavy, ze kterých se stanou hodní...) a je prima, že začne chodit s Gabi... ♥♥♥

zuzicek632
13.05.2013

Tuto knížku bych si moc chtěla přečíst, tak že kdyby ji někdo měl na prodej, hned mi prosím napište :) ( v jakémkoliv stavu )