Angelika92 Angelika92 komentáře u knih

Jedna z mála knih, která na mě udělala takový dojem. Jsem z ní učarovaná. Je poutavě napsaná, jako kdyby jste si povídali se svým dobrým známým.

14.01.2024 5 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Kniha není přímo z červené knihovny. Je to hlavně psané na téma BDSM. Řekla bych, že lepší jak 50 odstínů šedi.

21.03.2019

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Knihy této autorky mám velmi ráda. Dají se rychle přečíst a nemůžete od nich odtrhnout oči. Viděla jsem i filmové provedení.

29.03.2020 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Z pohledu Christiana se mi to četlo mnohem lépe. Hlavně mě zajímala část, kdy se zřítil s vrtulníkem, co se dělo..

27.01.2020 5 z 5

Nikdy jsem nebyla tak zblázněná do knih(y) jako do Harryho Pottera. Je to naprosto skvělá série. Sice některé díly jsou horší (jak u koho), ale kdo kdy napsal takovou sérii knih, ze které by zešílel celý svět? Rowlingová nenásilným způsobem probudila v mnoho lidí chuť číst...

21.01.2020 5 z 5

Koupeno v levných knihách. Za ty peníze nekup to! :D Jinak celkem fajn čtení, rozhodně bych zkrátila rozhovor autorky na začátku knihy - velmi zdlouhavý.

23.09.2019 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Přečetla jsem jedním dechem! Sice jsem ze začátku blázinec kolem stmívání nechápala, ale když jsem si přečetla knihu, tak jsem pochopila.

21.03.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tato kniha je klasika. Moc pěkné čtení.

21.03.2019

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Chvílemi přišlo chování postav výstřední. Chápou Margot, že se nedokázala hned zvyknout na Trinu. Peter mi přišel chvílemi jako nabubřelý pitomec. A otec Lary to chvílemi asi přeháněl. A korunu tomu opravdu dala matka Petera. Ale stejně mi poslední kniha přišla nejlepší. Chvilkami jsem si i pobrečela. Opravdu skvělá, čtivá a dobře napsaná jako předešlé díly.

19.08.2021 5 z 5

Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích J. K. Rowling (p)

Pro mne nejlepší knihy mého dětství!

26.07.2020 5 z 5

Slabikář Slabikář Jiří Žáček

Jééé, můj slabikář. Ani jsem nevěděla, že první vydání bylo roku mého narození..

01.07.2020 5 z 5

Havran a jiné básně (33 básní) Havran a jiné básně (33 básní) Edgar Allan Poe

Havran patří mezi unikátní díla v poezii. Ale poezie není zrovna můj šálek kávy.

01.07.2020 4 z 5

Sice nemám ráda čtení scénářů, ale kniha se vydařila. Za mě super. Miluji sérii Harryho Pottera.

17.01.2020 5 z 5

Nádherná kniha, mám ji moc ráda. Dobře se mi četla.

20.03.2019 4 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Takový konec jsem nečekala. chvílemi mi to přišlo spíše nechutný.

25.02.2022 odpad!

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Čteno jenom kvůli čtenářské výzvě. Ale kniha mě opravdu překvapila.

09.11.2021 5 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Přečteno jenom kvůli čtenářské výzvě. Celkem fajn počtení, ale nic extra od toho neočekávejte.

09.11.2021 3 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Zpracování je krásné. Ale popravdě, bych doporučovala číst až po přečtení stmívání. Jinak se z toho nedozvíte všechny podstatné věci.

12.09.2021 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

První díl se mi líbil více, ale i přes to jsem si knihu zamilovala. Měla jsem při její četbě nostalgickou náladu a zavzpomínala jsem si na první lásky a trable na škole. Stejně poutavě psané jako předešlí díl.

15.08.2021 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Očekávala jsem od toho mnohem více. Dobře se mi to četla, za 3 dny přečteno. Nemusela jsem se ke čtení nutit. Příjemná, oddechová četba.

P.S. Kniha je rozhodně lepší než film!!!!

09.03.2021 5 z 5