Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích

Harry Potter 1–4 (box) – První čtyři roky v Bradavicích https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72571/mid_harry-potter-kolekce-prvni-ctyri-ro-cV9-72571.jpg 5 387 18

Harry Potter série

Dárkové balení prvních čtyř dílů Harryho Pottera (2. vydání v této úpravě). V prodeji pouze jako komplet (4 brožované svazky v kartonové krabici). Tento komplet obsahuje samostatně neprodejné svazky: Harry Potter a kámen mudrců (ISBN 80-00-01281-2); Harry Potter a ohnivý pohár (ISBN 80-00-01284-7); Harry Potter a tajemná komnata (ISBN 80-00-01282-0); Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ISBN 80-00-01283-9).... celý text

jan.para
19.04.2024 5 z 5

Čtivá klasika. S každým dalším dílem temnější a temnější.

Kores22
07.04.2024 5 z 5

Já Bradavice žeru. A ještě jsem je dostal v dárkovém balení. No, nečarujte u toho.

HadleysHope
22.10.2022 5 z 5

Tady se snad ani nedá co napsat. Mám rád boxy a Harryho. No a tak jsem si Pottera pořídil v kisně. Příběhy jsou perfekní, všichni v Bradavicích stárnou příběh od příběhu. Začínáme skoro dětskou pohádkou, pokročímě k akčnímu povídání a pomalu směřujeme od thrilleru k hororu. Všem vřele doporučuju.

aquaver
27.09.2022 5 z 5

Zase jsem se po nějaké době vrátila ke své oblíbené sérii, kterou jsem četla už tolikrát, že už sama snad ani nevím, kolikrát že to bylo. Na HP jsem vyrostla (a to jak na knihách, tak i na filmech). A snad nikdy mě neomrzí. A jsem si celkem jistá, že se za pár let znovu do světa HP podívám. Za mě je to prostě klasika. Ani si nedokážu vybrat, který díl se mi líbí nejvíc... To dokonce snad ani nejde. I když musím uznat že třetí díl mám hodně ráda i ve filmovém zpracování. Vlastně díky Harrymu jsem se i celkově dostala ke čtení... ne tedy doslova, ale čtení mě ve velkým chytlo potom co jsem se rozhodla porovnat filmy s předlohou. A za mou lásku ke knihám vděčím převážně právě Harrymu.

Určitě doporučuji každému, kdo by chtěl začít s fantasy. Sice se najdou i tací, které to neosloví a nebude to podle jejich chuti, ale za pokus to rozhodně stojí :)

danny_21
14.07.2022 4 z 5

4 první roky kouzelnických dobrodružství v nejznámějším čarodějném hradě. Stejně jako stárnul Harry i autorka se posunovala od dětského podání až k temnějším stránkám. Propracovaný příběh, postavy, pro milovníky fantasy nutnost - jednotlivé díly jsem hodnotil samostatně, jako celek - 80 %

DarkAvenger
19.07.2021 5 z 5

První čtyři roky z Bradavic jsou víc optimističtější a humornější než další knihy potom. Navíc se tu seznámíme se spousty postav a příběhem. Pro začínající fandy dobrý dárek do jejich sbírky.

Overkill
15.07.2021 5 z 5

První čtyři roky z Bradavic zaujmou hlavně vtipem, dobře vykreslenými postavami a poutavým příběhem. Nejsou to knihy co osloví každého ale ty co ano jistě potěší na duši i na mysli.

Angelika92
26.07.2020 5 z 5

Pro mne nejlepší knihy mého dětství!

ViolettaCh.
31.05.2020 odpad!

Fakt nechápu ten hype kolem Harryho Pottera! Jednou jsem to chtěla číst, ale ten styl autorky je naprosto nesnesitelný, obsahově kravina, to se fakt nedá.

Halt468
05.02.2020 5 z 5

Úžasný.

Tetipu
18.11.2019 5 z 5

Knihy mého dětství a dospívání.

arnikasam
23.09.2019 5 z 5

Knihy jsem četla v roce 2004. Hrozně moc se mi líbily, přečetla jsem je tzv. jedním dechem - za 5 dní jsem zvládla všechny 4 díly. Od té doby už jsem je přelouskala několikrát a moje děti také.

protokol
16.05.2019 odpad!

nejde o to že knihx o HP sú skvelé ale štve ma že keď už predávajú komplet tak nech je celí nie polovička

Dada_cte
25.04.2019 5 z 5

Dokonalé stejně jako film! Autorka je úžasná, doporučuji ❤️

Medusa
25.05.2013 5 z 5

Jedním slovem: genialita.

Atuin
15.04.2013 5 z 5

No tak jsem si zase báááječně odpočinula, pobavila a hned jsem si přišla mladší:) Takové knihy by člověk ani snad neměl odkládat protože hrozí že vážně uškodí svému zdraví.

TessDragon
27.09.2012 5 z 5

První čtyři pohádkové roky v Bradavicích. Harry si najde své nejlepší kamarády, Hermionu a Rona se kterými zažije nejedno dobrodružství. Také ředitele Bradavic, naše milované i nemilované učitele. A nastane i několik chvil, kdy se setká s tím-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit, Lordem Voldemortem. První čtyři roky v Bradavicích byly kouzelné, pohádkové a nevinné. Na ty úchvatné časy s mým milovaným Harrym jen tak nezapomenu.

LadyDance
26.05.2012

První čtyři roky v Bradavicích, jsou první čtyři příběhy Harryho Pottera. První díl je taková trošku pohádka a od čtvrtého dílu se to konečně začíná přiostřovat. V Ohnivém poháru poprvé zemře kladné postava. Od knížek jsem se nemohla odtrhnout. Jsou úžasné.