Anetka03 Anetka03 komentáře u knih

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

úžasná kniha, vtipná

27.09.2020 5 z 5

První muž, který mě zradil, byl můj otec První muž, který mě zradil, byl můj otec Lucie Jandová

Kniha, která mě dostala. Donutila mě si srovnat věci v hlavě a ovlivnila můj pohled na rozvod rodičů a i na mého otce. Trošku mě zklamal konec knihy, ale jednotlivé příběhy a následující články komentující příběhy byly úžasné.

04.07.2020 4 z 5

Pravda o zázracích Pravda o zázracích Atticus (p)

Nádherná jako předešlé knihy.

18.06.2020 5 z 5

Pokání Pokání Ian McEwan

Knihu jsem se snažila přečíst asi půl roku, ale jsem ráda, ze jsem ji přečetla. Líbí se mi více než film, i když je občas zdlouhavá.

18.06.2020 2 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Kniha se mi moc líbila, lehce se četla a dokázala mě napnout i rozplakat. Na konci mě, ale zklamala, protože má otevřený konec.

25.05.2020 4 z 5

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Kniha mi přijde naprosto úžasná. Dokáže motivovat a pohladit na duši. Čtete příběh cizí rodiny a máte pocit, že mluví o té vaší.

14.04.2020 5 z 5

Pocitáty Pocitáty Kateřina Rezková

Knihu jsem přečetla docela rychle, ale nepochopila jsem jí. Nechápala jsem její vyjadřování a smysl jejích slov. Zkusím si knihu přečíst za pár měsíců a třeba pochopím. Jinak ilustrace jsou nádherné.

14.04.2020 1 z 5

Božena Němcová očima kluka, který nechtěl číst Babičku - Božena Němcová očima kluka, který nechtěl číst Babičku - Tomáš Němeček

Kniha krásně graficky udělána. Co se týče textu mi to přijde dobré, je to odlehčené a opravdu si z toho pamatujete základní poznatky z jejího života.

22.03.2020 5 z 5

Návrat malého prince Návrat malého prince Jean-Pierre Davidts

Kniha mi přijde stejně úžasná jako samotný Malý princ. Moje jediná výtka směřuje k tomu, že mi kniha už nepřijde moc určená pro děti, protože celý text je psán jako vzkaz autorovi Malého prince.

22.03.2020 4 z 5

Školák Kája Mařík 1. díl Školák Kája Mařík 1. díl Felix Háj (p)

Kniha, kterou čtu velmi ráda se svou maminkou, která mě k ní přivedla a umí jí už na zpaměť. O knize to vypovídá, že jí můžete číst pořád dokola a neomrzí se. Nádherná kniha

15.03.2020 5 z 5

Nepáchejte dobré skutky (O životě aspoň někdy psinézním) Nepáchejte dobré skutky (O životě aspoň někdy psinézním) Olga Suchomelová

Neuvěřitelná kniha, vtipná a realistická. Jsem z ní naprosto unešená a určitě se k ní budu vracet, protože, proč si nepřipomenout a nezasmát se nad vtipnými životními "nástrahami".

15.03.2020 5 z 5

Bestiář Harryho Pottera Bestiář Harryho Pottera Jody Revenson

Moc se mi líbilo. Spousta obrázků a fotografií z filmů, postupy vytváření zvířat do filmu.

09.03.2020 4 z 5

Povídky malostranské Povídky malostranské Jan Neruda

Kniha se mi moc líbila. Když si člověk zvykl na Nerudovo vyjadřování, poměrně rychle mu to utíkalo. A všechny povídky mají krásný a občas i vtipný příběh

09.03.2020 4 z 5

Ohlas písní českých Ohlas písní českých František Ladislav Čelakovský

Kniha mě nijak zvlášť neoslovila, básně jsem četla poměrně dlouho, protože jsem musela číst některé věty i vícekrát. Ale beru Čelakovského jako klasiku, a proto doporučuji přečíst.

26.02.2020 1 z 5

Básně Básně François Villon

Kniha se mi líbila, nicméně jsem asi před půl rokem četla Velký a Malý testament od Villona, takže to pro mě bylo takové opakování, a kdybych si měla vybrat, rozhodně si přečtu raději testamenty.

26.02.2020 3 z 5

Kniha se mi moc líbila. Její zpracování, obrázky a grafika jsou originální.

23.02.2020 5 z 5

Křest svatého Vladimíra Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Příjemná sbírka básní, kterým člověk rozumí, aniž by je musel číst 5x a navíc od úžasného autora.

06.02.2020 4 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Nádherná knížka s upřímným příběhem.

06.02.2020 5 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Nádherná knížka s božími fotografiemi, u kterých se musíte zastavit a minimálně minutu si každou prohlížet.

01.02.2020 5 z 5

Erekce srdce Erekce srdce Petr Soukup

Zajímavá kniha u které se zasmějete, ale myslím si, že je potřeba k některým Soukupovým textům vnitřně dozrát, což prozatím není můj případ.

01.02.2020 2 z 5