andy_nejedla andy_nejedla komentáře u knih

První a poslední fitness kniha První a poslední fitness kniha Andrea Mokrejšová

Skvělá motivační a návodová kniha, podle fitfabu cvičím už několik měsíců a tato kniha mě jen utvrdila v tom, co dělám. :)

19.09.2019 5 z 5

Jmenuji se Nikdo Jmenuji se Nikdo Matthew Richardson

Kniha mi přišla velmi slabá, některé pasáže nedodělané, člověk si mohl domyslet vlastní děj, což podle mě není moc dobré, když se to opakuje. Další věc je počet kapitol, kterých je přes 60, ve chvíli kdy jsem se začetla, kapitola skončila a začala další o pár chvil později, prostě knize něco chybělo. Kdyby to bylo napsané jako povídka, tak by příběh nebyl špatný.

18.09.2019 2 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Po knize Padesát stínů Adama jsem se na knihu těšila, ale tohle je hodně slabý...

14.09.2019 1 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Ten konec?!
Zkazil dojem z celé knihy.

31.03.2019 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělé čtení, každou chvíli jsem se při čtení smála a to byl docela problém, když jsem si četla většinou na veřejnosti. :-D Určitě doporučuju. :-)

19.11.2017 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Ze začátku mi trvalo, abych si zvykla na styl, jakým je kniha psaná, ale jinak se mi moc líbila a bavila mě. Je čtivá, vtipná, hezká...

15.10.2017 5 z 5

Super knížka, sice mi dlouho trvalo, než jsem se začetla, ale nakonec jsem s ní byla spokojená, ačkoliv Stařík se mi líbil víc. :)

23.08.2017 3 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů je geniální dílo! :-D Byla jsem na něm dvakrát v divadle a i ke čtení to je super. :-)

02.02.2017 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Knížka se mi hodně líbila, mám ráda humor, který Viewegh používá a jsem moc ráda, že takovou knihu mám v maturitní četbě.

02.02.2017 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Pěkná oddychovka. Překvapivě jiný příběh než u předchozích. Opět čtivě napsané.

05.02.2024 5 z 5

Panna, nebo orel Panna, nebo orel James Bailey

Taková pohádka. Četlo se to dobře, ale vadí mi, že některé kapitoly skončily a čtenář se nedozví, jestli teda jo nebo ne? Nejsem Lucy, abych vyhledávala otevřené konce.

23.01.2024 3 z 5

Dohoda Dohoda Paulina Świst

(SPOILER) No... Nevím, kde začít. Dlouho jsem nečetla horší knížku. Popisy věcí, které mě nezajímají a navíc špatnej popis, nevím, jestli jsou tak špatné autorky nebo překlad, ale fakt hrůza. Děj celkem o ničem, na posledních dvaceti stránkách asi pokus o detektivku? Tím to fakt nezachránily. A otevřený konec, aby se čtenář nedozvěděl vůbec nic.

Normálně mám takovéhle oddechovky ráda, ale chce to i nějakou zápletku, i když jednoduchou a ne tohle. Další díl určitě číst nebudu.

11.01.2024 1 z 5

Ženy zločinu Ženy zločinu Lucie Bechynková

Moc se mi knížka líbila, přišlo mi dobré, že se rozhovory a příběhy střídaly.

04.01.2024 5 z 5

Prezidentka Prezidentka Rudolf Havlík

No... Četlo se to dobře, ale vlastně celá kniha byla celkem o ničem. Nepropracované, od druhé kapitoly jasné, jak skončí.

21.12.2023 2 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Knížka se četla dobře, rychle. Konec byl zbytečně useklý.

27.08.2023 4 z 5

Smrtící spojení Smrtící spojení Ian W. Sainsbury

Za mě parádní! Čtivě napsané, čekala jsem, co z toho vyleze a chvílemi jsem četla s otevřenou pusou, jak jsem byla napjatá.

27.08.2023 5 z 5

Mrtvý na pláži Mrtvý na pláži Anna Johannsen

Četlo se mi to dobře, ale znám i lepší detektivky. Vadily mi docela skoky v rámci kapitol z jedné dějové linky do druhé.

24.08.2023 3 z 5

Mrtvý posel Mrtvý posel Vlastimil Vondruška

Moje první kniha od autora, měla jsem z ní nejdřív strach, ale nakonec se mi líbila, každopádně konec mohl být rozpracovanější.

19.08.2023 4 z 5

Provazochodci Provazochodci Josef König

(SPOILER) Kniha se mi četla dobře, ale konec knihy ten dojem fakt zkazil. Konec je totiž jak seriál na Netflixu, za mě by bylo mnohem lepší vynechat LGBT a mohli se například rozejít kvůli úletu ve sklípku...

15.08.2023 2 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Tak za mě parádní. Popravdě se divím, že tu lidé píší, že radši podcast. Však to nejde srovnat. A že příběhy nešly do hloubky? Když budu chtít, tak si to můžu dohledat. Překvapil mě konec knihy s rozhovory, velmi zajímavé.

04.05.2023 5 z 5