Andvejka Andvejka komentáře u knih

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Kniha se mi líbila. ......... Příběh to byl poutavý, četl se velmi dobře.

30.03.2014 5 z 5

Dlouho se mi nestalo, abych knihu přečetla za jeden den. Musím říct, že se mi líbily oba příběhy, nicméně jsem se kolikrát přistila ve fázi, kdy bych raději četla jen a pouze o Julii a Sawyerovi. Myslím si, že jsem opět našla knihu, ke které se budu ráda vracet :)

09.03.2014 5 z 5

Lékařka Lékařka Noah Gordon

A mě se to líbilo. Sice mám Šamana ještě před sebou, nicméně si myslím, že kromě časové posloupnosti jsem o nic zvláštního nepřišla. Knížka byla podle mě zakončená v tu správnou chvíli. Jen mi přijde škoda, že nebylo věnováno více prostoru daru, který R. J. zdědila po předcích.

Ráda si ji někdy v budoucnu přečtu znova.

09.03.2014 5 z 5

Bratrstvo probuzených Bratrstvo probuzených Jacques Attali

Překvapivě musím říct, že kniha se mi velmi líbila a že si ji v budoucnu klidně znova přečtu. Ze začátku jsem se sice nechytala co se jmen týče, ale čím dále v ději jsem byla, tím to bylo lepší. Doporučuji všem, kteří mají rádi příběhy založené na skutečných událostech.

01.03.2014 5 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Pořádně ani nevím, co ke knížce napsat - nápad s abstinujícíma upírama není špatný, nicméně celé uchopení příběhu mě osobně nezaujalo. Jediné, na co se "vyplatilo" čekat byla smrt Willa, i když jsem si myslela, že ho nakonec zabije Petr...

01.01.2014 2 z 5

Všichni mrtví Všichni mrtví Charlaine Harris

Díl, který mě bavil od začátku do konce. Konečně zase pořádná dějová linie.

08.11.2013 5 z 5

Bezpochyby mrtví Bezpochyby mrtví Charlaine Harris

Zatím asi nejnudnější díl celé série. Nic moc se tam nestalo, jen se zase objevily na nějakou dobu nové postavy.

01.11.2013 3 z 5

Modrá je barva vraždy Modrá je barva vraždy Joanne Harris

Kniha se četla sama. Pořád jsem čekala, s čím BlueBoy nebo Albertine přijdou. Nezbývá mi nic jiného, než knihu doporučit.

06.10.2013 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásná, byť od začátku svým způsobem smutná kniha, kterou stojí za to si přečíst.

04.09.2013 5 z 5

Kryptograf Kryptograf Tobias Hill

Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, nicméně musím říct, že se mi líbila.

26.08.2013 3 z 5

Na velikosti nezáleží Na velikosti nezáleží Meg Cabot

Když už nakonec hlavní hrdinka skončila s Cooperem, tak si říkám, že by to mohl být konec. Neříkám, že se mi knížka nelíbila - byla hezká, nicméně první 2 díly mě bavily o něco víc.

14.07.2013 4 z 5

Z počátku mě kniha moc nezaujala, říkala jsem si, že tohle přeci nemohl napsat King. Pak mě ale vtáhla do děje a musím říct, že ve finále byla fajn.

14.07.2013 3 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Knížka se četla úplně sama, vždy jsem litovala, když jsem ji musela odložit a čekat, kdy se budu moc zase začíst.

14.07.2013 5 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Dlouhou dobu se mi nepodařilo přečíst knížku za dva večery, což samo o sobě hodně vypovídá.

17.01.2013 5 z 5

Lentilka pro dědu Edu Lentilka pro dědu Edu Ivona Březinová

Povinná četba (pedagogická škola), ale musím říct, že knížka se mi líbila. Úplně malým dětem sice nic moc nepomůže zjistit, pro ty starší je ale podle mě naprosto úžasná :)

02.02.2012 5 z 5

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Knížka byla dobrá, současně sleduji i seriál, takže jsem tak trošku porovnávala... Každé má něco do sebe - knížka se liší od seriálu, který je víc rozšířený atd... Jinak jsem ale prozatím s knihama spokojená :)

26.03.2011 5 z 5

Kam zmizela ta roztomilá, rozesmátá holka v květovaných šatech Kam zmizela ta roztomilá, rozesmátá holka v květovaných šatech Charles Bukowski

Přiznám se na rovinu - jsem zklamaná. Čekala jsem něco víc. Ale tahle knížka mě naprosto nebavila. Škoda

02.03.2011 5 z 5

Hollywood Hollywood Charles Bukowski

Dobrá knížka, i když mám pocit, že Bukowski napsal i lepší.

30.01.2011

Poslední žid Poslední žid Noah Gordon

Nikdy bych nečekala, že mě bude kniha s podobným zaměřením tolik bavit :) Určitě to není poslední kniha od Gordona, kterou jsem četla :)

30.01.2011