Andrejka91 Andrejka91 komentáře u knih

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Milá oddechovka, nenáročné čtení ale bohužel tak tuctový příběh, že už zítra si knihu nebudu pamatovat.

21.01.2024 4 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Krásná oddechovka a naprosto jsem se do této série zamilovala. Sice podobných příběhů jsem četla mraky mám pocit, ale když máte chuť na pohádku pro dospělé u které nemusíte přemýšlet, tohle je správná volba. Vrhám se rychle na další díl.

21.12.2023 4 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

První díl se mi líbil maličko víc ale i tento byl skvělý. Oba hlavní hrdiny jsem si oblíbila a bavila mě "nenávist" mezi nimi. V knize se občas vyskytovaly postavy z předchozího dílu a ten konec? Sakra ať už vyjde další, protože se nemůžu dočkat, jak to dopadne.

02.11.2023 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Kdybych měla na hlavě klobouk, tak ho smeknu, protože má autorka veškerý můj obdiv, že dokázala vymyslet a napsat tak skvostný příběh.
Pro mě tam bylo vše, co ráda čtu a nemám co vytknout.
A vzhled knihy? Hezčí jsem ještě neviděla.
Těším se na další díl, už aby vyšel v češtině.

09.07.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Podle mě má série sestupnou tendenci. První díl se mi líbil nejvíc, naprosto mě nadchnul, ale po přečtení tohoto dílu, jsem zklamaná. Chyběl tomu propracovanější děj, nic moc se tam nedělo. Celou partičku jsem si oblíbila, těšila jsem se na čtení o nich ale mám pocit, že to autorka mohla napsat líp. Škoda

10.05.2023 3 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Další krásná kniha z pera Melanie Moreland. Tahle i předchozí série patří k mým oblíbeným a tak jsem si čtení užila.
Děj se místy prolíná s předchozí knihou Svatba o Vánocích. Grace i Jaxson měli chemii už od začátku, bylo to vtipné, hlavně hádky mezi Jaxsonem a Graciným tátou Richardem.
U některých sérii se mi stává, že když je starší a nová generace, že uz to pak není ono, ale tady mě to baví pořád stejně a už teď se těším na dalšího z rodinky.

11.01.2023 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Bylo to pěkné, četlo se to dobře ale nic nového pod sluncem. Je to tuctový příběh, který tu byl milionkrát. Další kniha, u které zítra nebudu vědět o čem byla. Autorka to umí rozhodně líp, tohle byla oddechovka, stylu nenadchne - neurazí a že by mi postavy, kromě těch dvou hlavních, byly nějak sympatické, se rict nedá.

28.10.2022 3 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Wooow tak to byla pecka! Čekala jsem klasický erotický román, ale tato kniha rozhodně předčila má očekávání. Hlavní hrdinové Daniel a Livie jdou za svým životním snem dosáhnout vrcholu nejvyšší hory světa a už od prvního setkání to mezi nimi zajiskří. Livie má ale snoubence, který je pro ni noční můrou, ale kvůli minulosti ho nemůže opustit. Daniel i Livie to v životě neměli lehké a víc už nechci prozrazovat, protože tuto knihu si musíte prostě přečíst.
Kniha důvěrně popisuje cestu na K2, úplně při čtení se tam vidíte s nimi. Dějem se prolíná napětí, že postupně zjišťujete minulost Livie a ke konci zjistíte co je snoubenec Livie zač.
Za mě tam bylo vše, co mám na knize ráda, nemám co vytknout, kniha je originální, za mě dokonalá a dlouho se mi bude držet v paměti.

24.10.2022 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Další krásná knížka od mých oblíbených autorek.
Presley s Alexem jsem si zamilovala od první stránky a vůbec jsem jim nezáviděla jejich situaci, která je naprosto ze života. Jako svobodná matka byla cílevědomá, statečná a neměla jednoduché rozhodování.
Levimu jsem fandila po celou dobu a vůbec jsem mu nezáviděla jeho situaci, ale i takové věci se stávají a citům neporučíš.
Tennera bych odeslala nejradši na Mars, ale i on našel svoje štěstí a třeba i dostal rozum.
Kniha se četla skvěle, příběh byl krásný, naprosto reálný a moc mě bavil.

15.10.2022 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Za poslední dobu je tohle u mě nejrychleji přečtená kniha. To prostě nešlo jinak než číst a číst dokud nebyl konec. A teď mě mrzí, že ten příběh skončil kruci a potřebuji pokračování!
Jedním slovem NÁDHERA, jak příběh samotný, tak grafické zpracování knihy. Vzhledově je to snad nejhezčí kniha co jsem četla.
Další bonus je, že je autorka naše rodačka, která by klidně mohla konkurovat i světovým spisovatelům v tomto žánru.

04.10.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Mě připadá, že tato série má sestupnou tendenci. První díl se mi líbil moc, druhý o něco méně a tenhle ještě míň.
Vadilo mi Kimber drzé vyjadřování, na jednu knihu na mě tam bylo moc geyů, příběh se mi zdál nějaký prázdný, bez nějakého děje a většinu knihy se nic nedělo, ani té erotiky tam moc nebylo.
Za mě docela zklamání a tento díl znovu číst nepotřebuji.

24.08.2022 3 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Nenechte se klamat obálkou knihy, ta je fakt nepovedená a moc se ke knize nehodí.
Jediné co mi trošku vadilo, bylo chování Kristen, jak Joshe docela dlouho trápila odmítáním.
Celkově kniha je napsaná krásně, vtipně ale je to i naopak smutné a dotýká se vážných témat. Děj knihy vás nenechá vydechnout, protože neustále se něco děje a musíte číst dál a dál.
Autorka velmi překvapila, opravdu se jí kniha povedla, snad se dočkáme nějaké další.

23.07.2022 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tento díl byl o malinko dějově slabší než ten první, ale i tak se mi příběh Logana a Grace moc líbil.
Až mě to udivuje, že se mi takto líbí série z vysokoškolského prostředí, ale Elle Kennedy se stává vážně moji oblíbenou autorkou, protože svými knihami si dokáže získat široké spektrum čtenářů a to kvůli jejímu skvělému stylu psaní a silným tématům, které jsou ze života.
Těším se na další díl a jsem zvědavá o kom asi bude.

27.06.2022 4 z 5

Král Král Devney Perry

Takové knihy můžu, přesně se mi trefila do vkusu.
Bylo to čtivé, napínavé, mělo to detektivní a akční nádech, erotiky pomálu, za to romantiky tam bylo spousta.
Jako první díl série tohle byla pecka a už se nemůžu dočkat dalšího dílu, kdy se třeba dozvíme něco víc.

07.05.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Sice příběh, který tu už byl tolikrát, že vás už ničím nepřekvapí, ale autorka to vyrovnává svým čtivým a vtipným stylem psaní, jako i v předchozích knihách. Hlavní postavy jsem si zamilovala, malá Luna byla zlatíčko a autorka se řadí k mým oblíbeným.

13.04.2022 4 z 5

Ve jménu pomsty Ve jménu pomsty Kinga Litkowiec

Tento díl mě moc bavil, teda až na ten konec, ten se vůbec nepovedl. Celou knihu se těším na konec na celé rozuzlení a autorka to napíše na snad jen 2 stránky? Jsem naštvaná a zklamaná. Dám ještě šanci dalšímu dílu, třeba bude lepší.

07.05.2024 4 z 5

Tři tajná přání Tři tajná přání Nikki Sloane

Klobouk dolů autorce za takové erotické scény co dokázala dostat na papír.
V tomto díle jich bylo méně než v předchozím ale za to byly mnohem peprnější.
Čtení se mi líbilo, protože hlavní aktéry jsme znali už z předchozích dílů.
Škoda, že je to díl poslední, tuhle sérii považuji za top strop v žánru erotického čtení.

23.04.2024 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Tahle kniha byla peckovní. Noah byla sice středoškolačka a měla 17 let, ale na svůj věk a taky kvůli tomu, co si v minulosti prožila, působila mnohem starší.
Trošku mi to připomíná sérii After. Zlobivej kluk, hodná holka a jejich komplikovaný vztah.
Ale tady v té knize je děj více propracovaný už od začátku, kdy se stanou nevlastními sourozenci a jejich láska je zakázaná. Pak taky situace s vlastním otcem Noah ale nechci spojlerovat.
Kniha je napínavá, napsaná velmi čtivě a nemám co vytknout.

05.04.2024 5 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Než se pustíte do čtení této knihy, doporučuji přečíst sérii Hříšníci na to navazující sérii Hříšníci : Nová generace a pak knihu Sparrow.
Důvodem je to, že postavy se v těchto všech knihách prolínají, tak abyste chápali souvislosti.

Huntera jsem moc za oblíbence neměla už v sérii Hříšníci: Nová generace. Protože to byk vždy mladý, sprostý a rozmazlený frajírek. V této knuze tomu nebylo jinak, ale jeho chování je úměrné jeho věku. Láska ho ale vyléčila, jak je v takových knihách zvykem.

Kniha Sparrow se mi moc líbila a tady teď máme dceru Sparrow jmenem Sailor, která byla šedá myška, ale ono to taky mělo své důvody, jak se dozvíme. Nakonec Sailor krásně prokoukla a nabyla sebevědomí po boku Huntera.

Byla to oddechovka, s troškou napětí a zápletkou a už se moc těším na příběh Cilliana, protože ten taky není zrovna moc velký sympaťák.

22.02.2024 4 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Milá a kraťoučká oddechovka na jeden večer.
Hokejové prostředí mě vždy baví. Postavy jsem si oblíbila a těším se na další díl.

18.01.2024 4 z 5