andrejci andrejci komentáře u knih

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

Kniha byla rozhodně lepší než předešlé díly. Autorka tak přidala trochu akce což příběhu jenom prospělo. Už se těším až vyjde Moc síly ( Překládala jsem to na googlu, takže nevím jestli to bude správný název. Jinak v originále to je Die Macht der Gezeiten. :):):)

22.02.2018 5 z 5

Turnaj na Gorlanu Turnaj na Gorlanu John Flanagan

Knihu jsem přečetla velmi rychle a byla jsem nadšená. Na tento díl jsem se hodně těšila. Hodně mě bavili hádky Halta a Crowleyho:). Už se těším na další díl.

18.02.2018 5 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

POZOR SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

První kniha ,která me dohnala k slzám. Nejdřív jsem brečela když umřel pan Kadam a potom když musel Kišan zůstat v minulosti. Šlo vidět že se Ren povahově hodně změnil. Byl mi víc sympatický než v prvním díle.Jinak celá série me úplně pohltila. Doporučuji :):):):):)

02.02.2018 5 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

Knížky od Houckové čtu doslova jedním dechem. Knížku zakončila tak ,že jsme automaticky chytla po dalším díle. :):):)

21.01.2018 4 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

První díl se mi líbil teda víc. Přišel mi více akční. U tohoto dílu se mi líbilo jak se Kišan choval ke Kelsy. Choval se mile a začíná mi povahově byt blíž než Ren.

16.01.2018 4 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

Knížka se mi líbila. Druhý díl byl lepší než první.V podstatě jsme se od knihy nemohla odtrhnout.

10.01.2018 4 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Knížka mě příjemně překvapila. Autorka příběh napsala tak, že mě okamžitě pohltil. Nic nepřeháněla a bylo to krásně napsané. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu:):):).

06.01.2018 5 z 5

Zrádce Zrádce Lili St. Crow (p)

Musím uznat že druhý díl byl lepší než první.

27.12.2017 4 z 5

Strážkyně mlžných kamenů Strážkyně mlžných kamenů Christoph Marzi

I druhý díl jsme rychle přečetla a líbilo se mi to.

12.12.2017 4 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

Začátek byl nudný ,ale jakmile tam vtrhl ten zombie namohla jsem knihu odlozit.

09.12.2017 4 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Nato že to byla povinna četba tak to bylo dobré.Knihy kde se píše o historii nesnáším ,ale tato me bavila.

17.11.2017 4 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

Kniha byla na můj vkus příliš rychlá. Autorka mohla některé věci více rozepsat. Jinak to bylo fajn oddychové čtení.

12.11.2017 3 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Konec a celá trilogie se mi moc líbila. Jenom by mne zajímalo jestli je Diana nesmrtelná

29.09.2017 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

celou sérii jsem přečetla doslova jedním dechem

06.09.2017 5 z 5

Stopa Stopa Kathy Reichs

Celá série se mi moc líbila a tohle bylo úžasné zakončení

30.07.2017 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

nemám co dodat

30.07.2017 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Knihu jsem doslova přečetla jedním dechem. Skvělé
zakončení série!!!!!!!!

10.07.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Moc dobře napsaná knížka. Moc se mi líbilo jak tam převažoval Rhys. Miluji Rhyse a ty jeho vtípky. Ty jsou prostě super. A když se do toho přidají ostatní tak jsem mrtvá smíchy. Celou dobu jsem si o něm myslela něco strašného a nakonec je to takové zlatíčko. Oblíbila jsem si celý dvůr. Druhý díl byl určitě lepší než ten první. A ten konec??? Tamlin u mě klesl hodně hluboko, tohle jsem opravdu nečekala. Čekání na třetí díl mě asi zabije (asi určitě).

09.07.2017 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Dobře napsaná kniha se čte rychle.

20.06.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass