Andreanis Andreanis komentáře u knih

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Opravdu strhující :) Od začátku do konce je kniha plná jedné převratné situace za druhou, takže tempo této knihy je velmi svižné :)

14.06.2017 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Od chvíle, kdy jsem přečetla poslední stránku Boje o trůn, uplynula již velmi dlouhá doba. Upřímě řečeno nečekala jsem, že ještě nekdy zavítám do světa trollů. Proto mě velmi překvapilo a potěšilo, když jsem narazila na tuto knihu.
Trollové jsou zpět a to v plné parádě. Bryn si okamžitě získala mé sympatie. Příběh je vskutku famózní a nenechá vás jen tak knihu odložit. Tato kniha také odhaluje více z trollí historie a informací o jednotlivých kmenech více než celá předchozí série.
Takže abych to shrnula: Čtivé, napínavé a sympatické dílo.

19.01.2017 5 z 5

Dračí lov Dračí lov Richard A. Knaak

Příjemné zpestření odpolední kávičky :)

22.11.2016 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Tuto knihu jsem dostala od svého přítele a nevěděla jsem co od ní mám čekat. Nakonec jsem pod nádherným obalem objevila poutavý příběh. Velmi čtivé.

29.12.2015 4 z 5

Zrod Hordy Zrod Hordy Christie Golden

Opět velmi čtivá skvělá knihy :) Tato autorka je zárukou kvality :)

04.12.2015 5 z 5

Renesance Renesance Oliver Bowden (p)

Kniha mě poměrně zklamala. Druhý díl herní série je můj nejoblíbenější, proto jsem asi měl až příliš vysoké očekávání, které kniha nenaplnila ani z polovina. Nejedná se o špatnou knihu, je velmi čtivá a ubíhá v příjemném tempu. Bohužel však nemohu dát víc než 3*

13.11.2015 3 z 5

Černá vlajka Černá vlajka Oliver Bowden (p)

Tato kniha obsahuje naprosto skvělí příběh, i když chvílemi je děj poněkud zmatený. Edward Kenway je jedním z mích nejoblíbenějších asasinů a díky této knize, jej znám lépe než jsem kdy mohla doufat :)

07.11.2015 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Nápad dobrý, to musím uznat. Avšak zpracování je šílené.

31.08.2015 2 z 5

Jantar a krev Jantar a krev Margaret Weis

Naprosto "božské" ukončení skvělé serie. Velmi jsem truchlila pro Rulíka a Minu. Oba je potkal těžký osud. Knihu mohu s klidným srdcem doporučit :-)

31.08.2015 5 z 5

Vetřelec - Probuzení Vetřelec - Probuzení Tim Lebbon

Této knize se nedá odepřít její čtivost. Ale naprosto schází originalita a valná část akčních částí je nepřehledná a zmatená. Celkově mě tento díl sklamal. 3 hvězdy dávám pouze za čtivost a fakt jak zbožňuji Vetřelce.

10.08.2015 3 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Velmi čtivý a poutavý příběh. :-) Jedinou vadou na kráse je však přecitlivělá a histerická hlavní hrdinka. Snad se v příštím díle zlepší z pubertalní histerky do dospělé ženy :-)

03.08.2015 4 z 5

Jantar a železo Jantar a železo Margaret Weis

Mina :) Tuto sérii jsem si oblíbila právě kvůli ní :) I přesto, že jsem si myslela, že jí již znám a nemůže mě ničím překvapit, opak se stal pravdou :) Vrátí se ke své původní straně nebo zůstane spoutána silami temnoty? :) Tato otázka mě žene mílovými kroky do knihovny pro poslední díl :)

27.07.2015 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Po dlouhé době kniha s příjemnou atmosférou a osobitostí :) Naprosto mě okouzlila :) Již se velmi těším na druhý díl :)

21.07.2015 5 z 5

Zuřící bouře Zuřící bouře Markus Heitz

Neuvěřitelné, strhující ukončení této série. Bylo téměř nemožné se od čtení odtrhnout a jít se učit chemii a mikrobiologii :D Cítím trochu smutek z faktu, že již Legendy alfů končí a pokračování je v nedohlednu. Když shrnu celou sérii rozhodně se řadí mezi nejlepší co jsem měla možnost číst :) Nemůžu jinak než dát plný počet :)

15.01.2015 5 z 5

Pomezí světa Pomezí světa Kevin J. Anderson

Naprostá dokonalost. Velmi dlouho jsem po dočtení knihy neměla takový pocit jako nyní. Naprosto mě příběh pohltit a padla nejedna slza. Již teď je mi naprosto jasné, že tato kniha mi uvízne nejen v paměti :)

13.06.2014 5 z 5

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Upřímně nevím co si o této knize mám myslet. Je zjevně určena pro podstatně mladší generace. Styl psaní mi docela vyhovoval i tempo vyprávění nebylo zlé, ale tato kniha ve mě prakticky nic nezanechala. Hlavní hrdinka mi byla od začátku šíleně nesympatická. Ale na druhou stranu musím uznat, že jsem si u této knihy odpočinula. I svět byl docela zajímavý. Myslím však, že víc jak 3 * nemůžu s klidným srdcem dát.

09.07.2018 3 z 5