Dračí lov

Dračí lov https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/7424/warcraft-slunecni-studna-draci-lov-7424.jpg 3 151 23

Válkou rozpolcený svět sužují krutí draci, elfové prahnoucí po moci a armády Nemrtvé zhouby. Ještě ke všemu se znovu objeví dávno ztracený zdroj nepředstavitelné destruktivní síly. Hodný modrý drak, který na sebe umí vzít lidskou podobu, se neohroženě pustí do boje se silami zla. Na nebezpečné cestě za spravedlností se setká s Anveenou, zvláštní kráskou, která zná velké tajemství...... celý text

Fantasy
Vydáno: , Alpress

Dragon Hunt , 2005

Palorizek85
13.09.2023 2 z 5

No nic moc...trochu zklamání. Děj je známý i z jiných knih, ale v tomto provedení mi to přišlo hodně nepřehledné a chaotické. A také ten japonský styl mi moc nesedl.

HellFire121
05.09.2022 1 z 5

Richard A. Knaak je autorem dnes již legendárních knih ze světa Warcraftu. V tomhle případě spojil síly s jihokorejským ilustrátorem a výsledek je tristní po všech stránkách. Ano, smyslem tohoto komiksu bylo zcela jistě představit jiný styl, ale sledovat místo elfů postavy spíše asijského vzezření je prostě mimo. Do světa Warcraftu mi to vůbec nesedí. Příběhově taky není o co stát a při čtení jsem měl pocit, že tady někdo chtěl jenom rychle přijít k penězům. Kdybych knížku nedostal, tak nákupu hodně lituju.

KubaHanzelin
10.07.2022 2 z 5

Tak nějak z toho neskáču do stropu, oproti jiným Warcraft komiksům poměrně slabota, ale příjemně rozšiřuje lore okolo Sunwell:)
Koupeno náhodou v antikvariátu

Gwilwilethiel
29.01.2022 4 z 5

Děj tohoto komiksu sice není tak strhující, ale líbí se mi, že zachycuje střípek ze života draka Kalecgose, jinak mocného mága, který má slabost pro lidi. Oddechové a příjemné čtení :)

Atlantis
23.09.2021 3 z 5

Jako v pohodě, ale opravdu nic světoborného. Nálepku Warcraft to má prakticky jenom proto, aby se komiks lépe prodával. Občas nepřehledná kresba, hodně obyčejný příběh a prakticky neznámé postavy z toho dělají tuctový komiks.

Sylvanas
08.07.2021 3 z 5

Docela těžce se to hodnotí, hlavně pokud jste předtím četli alespoň nějakou Warcraft knížku... Je to zkrátka osekané, hodně. Ten děj je tak krátký, že se tam prakticky nestihne nic odehrát. Ale na druhou stranu to chápu, je to komiks. Jako oddechovka na jeden večer dobrý.

Luigi1
25.01.2021 3 z 5

No přečetl jsem tento díl se smýšenými pocity.Nemohu najít cestičku kde bych se mohl stotožnit se spisovatelem,ale co dělat,když mám vypůjčeného Richarda A.Knaaka,snad to bude lepší.

Nelíísek
07.01.2021 3 z 5

Nedávno jsem propadla světu WoW, myslím si ale že toto byla celkem nešťastná první volba k tomu obsáhlému univerzu ale začátek naštěstí trochu pomohl i když mám v historii Azerothu pořád obrovské mezery četlo se dobře a děj pěkně odsýpal.

MinaHawke
20.10.2020 4 z 5

Hezký příběh i kresba.

smisek280
09.07.2020 4 z 5

Pěkný komiks, hezký příběh. Tato knížka mne nalákala si přečíst s Warcraft tématikou víc knih a potopit se do Warcraft universa.

Franklin
23.06.2020 3 z 5

Na příběhu mě asi nejvíce bavil úvod, který krásně popsal celou historii světa. Nicméně příběh jako takový stojí rozhodně za přečtení. Postupně nabírá na otáčkách a finále příběhu člověka navnadí na další pokračování.

katallinka
28.10.2018 2 z 5

Už dlouho mě nic tak nezklamalo. Děj strašný a grafické zpracování taky dost slabé. Příště už sahnu jen po klasických knihách, které jsou mnohem propracovanější.

NemmamSlov
08.10.2018 3 z 5

Pri kupe tejto knizky som bol nadseny, ked ze pribeh sa tocil okolo Anveen a Kaleca, a k tomu dielo pisal R.A. Knaak, ktory priniesol nie jedno dobre dielo do sveta Word of Warcraft. Dokonca mi nevadi ani kresba v style mangy, ked ze som na to viac menej zvyknuty. Napriek tomu som bol sklamany. Dej postradal iskru, ktora v citatelovi zapaluje chut do citania. Na vine je aj pocet stran, pri ktorych sa dielo nemalo moznost rozbehnut. Tak tiez, som si nemohol povsimnut chyb, ktore sa vyskytovali v predslove, kde autor opisuje svet WoW, kdo cital kroniky urcite mu tie rozdiely neuniknu.

vandalindakova
16.08.2018 2 z 5

Po téhle knize jsem sáhla proto, že jsem chtěla zjistit více o světu World of Warcraft, který jsem začala nedávno hrát. A jsem teda zklamaná, komiks mi přijde jak psaný pro 15ti leté, bez pointy a s nulovou zápletkou. Jediné, co bylo fajn, byl úvod. Škoda.

Cryptkeeper
12.05.2017 3 z 5

Poměrně dětské,strohé ztvárnění prvníhu dílu. Jako úvod do děje ale postačí ;)

Andreanis
22.11.2016 4 z 5

Příjemné zpestření odpolední kávičky :)

RickyRicardo
25.09.2016 2 z 5

Nesnáším mangu, ale miluji Warcraft. To je situace, ale dal jsem tomu šanci. Po přečtení jsem věděl že tahle komiksová série opravdu není pro mě. Kreslení se mi hluboce nelíbilo a příběh mě taky neoslovil.

Alvari
18.07.2016 1 z 5

Co k tomu říct. Ve stručném shrnutí historie se objevuje Alexstrasza mužského pohlaví, v událostech obecně jsou mezery (možná skoro až chyby), ale to se dá určitě přičíst tomu, že je to prostě hodně zjednodušená verze. Skloňování Kalecova jména mi skoro přivodilo krvácení z očí a některé přeložené výrazy měly být prostě ponechané v originálu. Celkově vlastně nic moc...

notburga
10.01.2016 4 z 5

Krásné kresby, snadno chápatelný děj, který navíc vyplňuje některé dosud jen tušené události. Ale já jsem hráč, tak možná proto ...
Velmi jsem ocenila i shrnuní historie světa Azerothu hned na počátku. Hodně mi v mých začátcích pomohlo...

HiNataLi
18.10.2013 4 z 5

World of Warcraft jsem nikdy nehrála, a upřímně řečeno mě to ani neláká. Tato knížka mě přilákala krásnou kresbou, a jméno Richard A. Knaak mi také nebylo cizí. Děj není nijak složitý, tedy alespoň v prvním díle ne :), a tak jsem knížku přečetla. Nevím, nebylo to nic "zázračného", ale i tak bych řekla, že přinejmenším lepší průměr. Proto 4.