Stíny ledu

Při svém pokračujícím boji se silami zla cestují krásná Anweena a hodný drak Kalec do odlehlých hor v naději, že jim tam trpaslík Loggi dokáže sundat z krků kouzelné obojky. V této zmrzlé a zrádné pustině se ocitnou uprostřed divoké bitvy mezi živými a nemrtvými a Kalec může jen s hrůzou přihlížet, jak Anweenu odnáší strašlivá příšera....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/74_/7425/warcraft-slunecni-studna-stiny-ledu-7425.jpg 3.482

WarCraft - Sluneční studna (2.)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Alpress

Shadows of Ice (2006)

Kniha Stíny ledu

NemmamSlov
12.10.2018

Sylvana ako chlap? Ze by chyba prekladatela? Kvalita deja o trosku lepsia, ale stale tomu nieco chyba. Mohli to spravit ako uceleny pribeh a nerozdelovat to do 3 casti. Dufam, ze tretia cas zachrani pribeh Aveen a Kaleca.

Cryptkeeper
12.05.2017

Víc zvratů a intrik jak v prvním díle. Kresby nezajímavé,děj zatim pořád o ničem. Lore se komiks nedrží,jde si vlastní cestou...což mohlo být zajímavé,no bohužel v tomhle případě se to nepovedlo.

Alvari
20.07.2016

S nějakou tou blbostí v úvodním textu jsem počítat musel (Sylvanas mužského pohlaví), ale už jsem to přešel stejně jako to samé a hloupé skloňování Kalecgosova jména. Jinak příběhově rozhodně lepší a zajímavější než díl první.

notburga
10.01.2016

Povedený komiks. Bohudíky nejde jen o jakousi výplň mezi prvním a druhým dílem, hodnocení mohu udělit srovnatelné. Vyobrazení Pohromy je úchvatné :)

Aki12
30.11.2015

Docela slušné a i snadno zapamatovatelné. Kdybych měl někdy slabou chvilku, tak bych po tomto komixu sáhl, ale ta chvilka bude až za hodně dlouho.

HiNataLi
18.10.2013

Upřímně už si děj druhého dílu moc nepamatuji, slévá se mi dohromady s prvním a třetím, ale nebyla jsem nějak zklamaná oproti prvnímu dílu, ale ani příjemně překvapená. Knížka si udržela svůj standard, a alespoň to se jí musí nechat.

pikilo
23.07.2013

Vyloženě to není špatné, ale hodí se to spíš pro nějakého 12 letého pařiče Warcraftu nebo WoWka. Pro malé holčičky to není :D

Autoři knihy

Richard Allen Knaak