anája anája komentáře u knih

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Pro mě byl nejvíc napínavý konec. Vleklo se to a ty jmena me rušili Ríkhadúr, Baladúr, Romadúr, ale zkusím ještě jiné knihy autorky.

09.07.2022 3 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Tak bohužel půjdu proti proudu, ale čtení mě nebavilo, ty pasáže z policejní stanice nuda, už jsem preskakovala. Autorka to má moc pekne slohově napsané , ale pro mne nuda.

05.07.2022 1 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha nebyla špatná, byla napínavá. Postavy všechny nesympatické. Z knihy ,, Manželé od vedle” a ,,Někdo cizi v domě” jsem byla opravdu nadšená. Jen mi asi nevyhovuje styl psaní , kde se vlastně liší od ostatních autorů tím, ze nepíše knihu z pohledu jedné postavy, ale neustále preskakuje z jedné na druhou a skladba vět mi připadá taková kostrbatá.Jakoby psaná na rychlo a uspěchaně.Nicméně určitě si přečtu další knihy, které napíše.

03.07.2022 2 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Perfektní, napínavé dobře promyšlené, nedalo se odložit. Miluju tohoto autora!!! Jeho knihy jsou tak zvláštně záhadné a tajemné….wow

01.07.2022 5 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Tak jak nemám vůbec ráda duchařské knihy - toto mě naprosto dostalo, přečetla jsem na jeden zátah. Perfektně se prekryvali dějové linky a úžasně měnil konec. To jsem nečekala. Wow tak to mělo štavu!

28.06.2022 5 z 5

Nová holka Nová holka Ingrid Alexandra

Nemohla jsem se odtrhnout, zajímavé čtení.

20.06.2022 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Mě se kniha líbila hlavně od půlky byla neodlozitelna.Doporucuji

20.06.2022 4 z 5

V zajetí klamu V zajetí klamu Suzy K. Quinn

Tak to byla pecka! Vůbec jsem si nemyslela, ze to skončí takhle. Nemohla jsem odložit! Opravdu napínavé! Těžko uvěřit , ze se toto děje , ale je to tak.

18.06.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Perfektní, musela jsem co nejrychleji dočíst. Jen ten konec se mi zdál trosku překombinovaný s matkou Liset, se kterou žila do 5 let jak zvířátko.,,,,,to už bylo až žbytečné.

07.06.2022 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Přesně souhlasím s komentářem pod mým. Ten překlad hrozný a od půlky se to čím dál víc přibližovalo naivně napsané knize, kde hlavní zloduch nebyl dostatečně vykreslený v reálu, takže moment překvapeni se nekonal. Všechno prvoplanové a ničím nepřekvapující.

06.06.2022 odpad!

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Perfektní námět a zpracování. Napínavé , ze neodlozite, dokud nedoctete. Desivy dům , zvláštní nájemnici. Ponurá atmosféra.

04.06.2022 5 z 5

Žena v temnotě Žena v temnotě Vanessa Savage

Kniha po které jsem náhodou sáhla v knihovně, a nic jsem nečekala se opravdu povedla. Perfektní psychothriller s hororovymi prvky, výborně promyšlený ! Nemohla jsem odložit.

31.05.2022 5 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Nemůžu souhlasit s tak nízkým hodnocením knihy. Kniha byla napínavá a nezaslouží si určitě jen jednu hvězdičku. Téma bylo zajímavé a konec překvapivý.Bavila mě a doporučuji

29.05.2022 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha se dobre četla, byla napinava. Ale oproti ostatním knihám autora malinko slabší.

18.05.2022 4 z 5

Vím, co jsi udělala Vím, co jsi udělala Lucia Braunová

Kniha byla příjemným překvapením. Byla napínavá a čtivá, i když měla svoje slabá místa, například neustálé hádky mezi Helen a dcerami, pořád dokolečka. A konec byl opravu pořádně useknutý. Nicméně přečetla jsem na jeden zátah.

12.05.2022 4 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Výborně napsané. Smutné.Prekvapive rozuzlení.

05.04.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

(SPOILER) Knížka se neskutečně táhla a vůbec jsem nepochopila , proč vlasne smejdili u sousedů, když to bylo naopak. Cele chování Marci a jejího manžela bylo nevěrohodné a ty dopisy by je přece museli trknout, A to chování ke Caroline celou dobu divné. Konec super

03.04.2022 2 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Pro mě pecka! Stejně dobra jak,, Za zavřenými dveřmi”. Měla jsem čtecí krizi po několika nic moc provedených knihách. Toto se četlo samo, dobře a napinavě propracované s pikantnimi detaily někdy dost děsivymi.

25.03.2022 5 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Kniha byla střídavě napinava a střídavě nudná. V dnešní době jsou k přečtení daleko lepší knihy.Konec moc useknuty.

22.01.2022 3 z 5

Ani mrtvá, ani živá Ani mrtvá, ani živá Ursula Poznanski

Nebyla to žádná oddechova kniha. Což ani nebyl záměr.Napinava byla a dej zajímavě propleteny. Na mě někdy až moc zamotany a prekombinovany.Doporučuji druhá půlka knihy gradovala napětím.

18.01.2022 3 z 5