Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

V pasti lásky V pasti lásky Nora Roberts

Kniha za mě nic moc. Chování Savannah bylo příšerné, jako kdyby byla chudinka a každý ji ubližoval.

21.08.2021 3 z 5

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Kniha mě vůbec nebavila. Příčinou může být styl psaní i to, že jsem očekávala něco jiného.

28.07.2021 2 z 5

Obchůdek na rohu Obchůdek na rohu Nicola May

První půlka knihy mě vůbec nebavila, druhá už byla lepší. Rosa podle mého názoru až moc hulvátská, její neuvěřitelné jednání bez přemýšlení. Konec zápletek až moc rychle vyřešen.

27.07.2021 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

První polovina knihy nic moc, u druhé jsem se nemohla odtrhnout. Jediný co to kazilo byl Josh, který mi celou dobu neskutečně pil krev. :-D

24.07.2021 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Začátek vypadal velmi dobře, začetla jsem se. Ovšem za polovinou to bylo takové nijaké, uspěchané, vůbec mě to nebavilo.
Vypadalo to, že autorka chtěla napsat knihu o více než 400 stránkách, jenomže ji bylo řečeno, že děj musí zkrátit a vejít se do požadované počtu stran, proto ten nijaký konec.

13.07.2021 3 z 5

Já, JůTuber 4 Já, JůTuber 4 kolektiv autorů

Za příběh uděluji 3 hvězdy. Divím se, že dokázali vydat další tři pokračování i přesto, že první díl má velmi nízké hodnocení. Já obvykle nedávám na % zřetel při výběru knihy. Tady u této série se to hodnocení ale potvrdilo jako pravdivé.

13.07.2021 3 z 5

Já, JůTuber 3 Já, JůTuber 3 kolektiv autorů

Tento díl hodnotím o jednu hvězdičku více, než předešlé dva, protože se to dalo lépe číst (více informací o každém). Příběh opět nezklamal. Je vtipné to číst skoro 5 let po vydání a vidět, kolik youtuberů již skončilo s natáčením.

08.07.2021 3 z 5

Já, JůTuber 2 Já, JůTuber 2 Martin Rota

Stejně jako u prvního dílu dávám dvě hvězdičky za příběh. Při čtení rozhovorů jsem s vysloveně nudila.

08.07.2021 2 z 5

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

Kniha mě velmi rychle vtáhla do děje. Příběh byl zajímavý, jenom moc uspěchaný a některé věci neobjasněné.

14.06.2021 4 z 5

Až vysvitne slunce Až vysvitne slunce Debbie Macomber

Kniha mě od začátku pohltila. Kdybych měla více času, tak ji přečtu na jediný zátah. U Annie se mi líbilo, že jde tvrdě za svým, nenechala se nikým zviklat (Carl nebo Mellie). Keaton je takový podivín, u kterého mi vadilo, že myslel někdy sám na sebe a nenechal si nic vysvětlit.

06.05.2021 5 z 5

Zajatec Londýna Zajatec Londýna Régis Franc

Na to, že to měla být humorná kniha, tak jsem se vůbec nesmála. Neustálé skákání v textu, kdy jsem se ztrácela, o čem vlastně vypráví.

03.05.2021 1 z 5

Odchody a návraty Odchody a návraty Nora Roberts

Dvě novely, které mě moc nezaujaly. Jednalo se o první knihu, kterou jsem od této spisovatelky četla.

03.05.2021 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Již od začátku jsem nechápala, co přesně čtu.

29.04.2021 2 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Nemohla jsem se vůbec začíst, děj se strašně vlekl (knihu jsem četla skoro 2 měsíce), bylo mi knihu ale líto odložit, takže jsem ji na několik etap přečetla. Více se mi líbila Pýcha a předsudek.

29.04.2021 3 z 5

Rajská zahrada Rajská zahrada Katie Fforde

Do knihy jsem se ihned začetla. Příjemná oddechovka.

29.04.2021 4 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Tento díl se mi líbil více než první. Od knihy jsem se nemohla doslova odtrhnout.

25.01.2021 4 z 5

Malé ženy (převyprávění) Malé ženy (převyprávění) Jindřiška Smetanová

Abych byla upřímná, moc mě to nebavilo. Možná pokud se mi podaří sehnat v knihovně nezkrácenou verzi, bude to možná lepší.

25.01.2021

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Kniha se mi líbila, ale dělal mi problém přechod mezi minulostí a přítomnosti a některé vzpomínky mi přišli nezajímavé a zbytečné.

20.01.2021 3 z 5

Holky z porcelánu Holky z porcelánu Jaromíra Kolárová

Knihu lze přečíst během jednoho dne, jak snadno se čte. Líbilo se mi, jak stírali předsedu Rybičku. Film jsem zatím neviděla.

17.01.2021 4 z 5

Královská revoluce: Kate a Meghan Královská revoluce: Kate a Meghan Anastázie Harris

Kniha se rychle čte, ale je to napsaný pátý přes devátý.
V textu je vidět, že autorka nemá Meghan v lásce.
Na to že je to kniha, kde mají vystupovat obě vévodkyně, tak tam autorka vecpala i věci, který se jich vůbec netýkají...

31.12.2020 2 z 5