AmyLee992 AmyLee992 komentáře u knih

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Wow, tak tohle byl horor jak vyšitý! Moc se mi líbí, že je od české autorky, je to tak nějak člověku bližší :)
Napětí, mezilidské vztahy jako na houpačce, snaha zapadnout a v neposlední řadě pradávná legenda dosahující až do dneška ... rozhodně doporučuji!

02.03.2023 5 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Oddychová, trošku záhadná romanťárna, četlo se skoro samo :)

13.02.2023 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Naprosto fascinující a mrazivé, klasika!

08.01.2023 5 z 5

Katakomby Katakomby Madeleine Roux

První dva díly byly super, i když zvláštní. Tenhle mě nezaujal ani z poloviny, navíc jsem už pozapomněla, co se dělo v předchozích dílech.
Navzdory tomu se knihy čtou velmi rychle a svižně, děj "odsejpá", což si myslím je velký bonus. Pokud bude pokračování, docela bych si početla :)

27.11.2022 3 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Napínavý děj, žádné nudné pasáže. Líbila se mi postava hlavní komisařky i náznak romantické linky do budoucna. Super!

04.09.2022 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Neotřelý styl psaní, líbila se mi postupná gradace děje.
Trochu očekávám pokračování, jedna zásadní otázka zůstává nevyřčená ... Doporučuji!

12.07.2022 4 z 5

Prokletí rodu Usherů Prokletí rodu Usherů Robert R. McCammon

Skvěle propracovaný komplexní děj i postavy. Vtáhne do děje a nepustí. Za sebe doporučuji všemi deseti!

03.06.2022 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Tak za mě tohle byla strašidelná jízda! Skvěle vykreslená atmosféra strachu i postupně se rozpadajícího domu, konec nezklamal. Doporučuji!

17.04.2022 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Přečteno za den. Neskutečně napínavé a čtivé, nemohla jsem se dočkat, jak to skončí!

09.02.2022 5 z 5

Perfektní!

07.12.2021 5 z 5

Rybář Rybář John Langan

děsivé a poutavé

02.11.2021 5 z 5

Mýtné Mýtné Cherie Priest

Příběh samotný se mi hodně líbil, nejvíc proto, že mi to nepřipomínalo nic, co jsem dosud četla. Zas tolik mě to jako jiné horory neděsilo, ale mrazení bylo a to je hlavní. Určitě doporučuji :)

23.10.2021 4 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Skvělý psychothriller, nečekaná záplatka jako vždy u Jefferyho :)

13.10.2021

Ashley Bellová Ashley Bellová Dean Koontz

Knihu jsem četla na PC, takže to trvalo déle, ale vůbec nelituji :) tvorbu Koontze mám hrozně ráda, a tato kniha patří k jeho nejlepším. Všem doporučuji!

22.08.2021

Strašlivý příběh Prospera Reddinga Strašlivý příběh Prospera Reddinga Alexandra Bracken

Příběh jako takový se mi líbil, bylo to sice napsané trošku nudněji a děj se táhl, ale konec to všechno dohnal a určitě nelituji přečtení :)

30.07.2021

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Za mě rozhodně 5 hvězdiček :) moc moc mě kniha bavila a napínala a závěr se mi líbil a zároveň překvapil. Nemůžu se dočkat, až se pustím do druhého dílu. Doporučuju!

01.07.2021 5 z 5

Kámoškami napořád! Kámoškami napořád! Katja Frixe

Krásné prostředí, hned bych se tam nastěhovala! :) určitě si přečtu i další díly

13.06.2021 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Achjo. Už to někdo zmiňoval a já s tím souhlasím - pořád čekám na nějaké haló, jako byly první dvě knihy. Tohle bylo celkem příjemné a autorka zkusila zase něco jiného, ale zas takový extra klenot to není. Jakoby Darcy chrlila jednu knihu za druhou, aby byly, ale už to tak neprožívá. První osoba mi od ní taky moc nesedla.
Samozřejmě práce spisovatelů není lehká a držet krok se svou reputací i lepšími knihami, co napsali, je občas za trest, ale až vyletí zpráva o další "duchařině", nebudu spěchat si ji sehnat a přečíst.

25.05.2021

Ženy, které milují příliš Ženy, které milují příliš Robin Norwood

Velice užitečná kniha všem ženám, které jsou ochotny si přiznat, že "milují příliš" = mají velký problém. Na mnoha příkladech můžeme vidět, za jaké "banality" se naše závislosti mohou skrývat.

09.05.2021 4 z 5

Dům fúrií Dům fúrií Madeleine Roux