Ashley Bellová

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bibi Blair je divoká, vtipná a neohrožená mladá žena, jíž lékaři sdělili, že má jen jeden rok života. Její odpověď: „Uvidíme." Její uzdravení doktory ohromí. Záhadná žena přesvědčí Bibi, že důvod, proč unikla smrti, je, aby mohla zachránit někoho jiného. Někoho jménem Ashley Bell. Ale zachránit před čím a před kým? A kdo je Ashley Bell? A kde je? Bibiina posedlost hledáním Ashley ji uvrhne mezi nebezpečné lidi, číhají na ni reálné i mystické hrozby, včetně bohatého a charismatického vůdce sekty....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/395214/ashley-bellova-84S-395214.jpg 3.611
Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno:, Omega
Orig. název:

Ashley Bell (2015)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Ashley Bellová

Přidat komentář
Stanas513
11. května

Od Deana Koontze jsem už dlouho nic nečetla a tak jsem opět překvapená lehkostí jeho psaní, s jakou čtenáře udržuje v napětí a tajemnu. Po polovině přečtené knihy mi začal běhat mráz po zádech a ještě teď ten pocit trvá. Svět byl stvořen myšlenkou. Opravdu je tak jednoduché svou fantazií zhmotnit zlo v paralelním světě a umožnit jeho vstupu do reality? Uff, fakt jedinečná kniha! (Ale ne každému tento žánr vyhovuje...)

mrliš
28. dubnaodpad!

Bohužel, přijde mi, že autor napsal knihu jen pro finanční zisk. Obsah knihy je pro mě něco absolutně nepochopitelného. Plytké, roztahané, zbytečně zdlouhavé popisy všeho možného. Pointa příběhu k počtu stránek je zcela neadekvátní. Z 542 stránek mi přijde, že takových 400 je jen nudná omáčka zbytečného rozvleklého popisování absolutního ničeho. Samotný příběh je nezajímavý a nudný. Za mě nedoporučuji a musím říci, že autor takovéto kapacity hodně Zklamal!

Marián27
27. dubna

Môj komentár prezrádza niečo z deja !!!
Začiatok super, potom to pokračovalo celkom dobre, ale po strane 400 mi už začínali liezť na nervy opisy všade prítomnej hmly alebo toho ako vyzerá oceán pri východe a západe slnka prípadne aká je situácia na cestách. Koniec to však vyvážil a ja zas žasnem nad Koontzovou neuveriteľnou fantáziou. Samozrejme v knihe nájdeme aj jeho dve oblúbené témy; psov a surfovanie. Ako inak, veď to k nemu patrí. No, stou dĺžkou to trošku prehnal, naozaj ako by mu povedali: "Zaplatíme ti, vychválime ťa ale nech to má 500 strán a viac". Ak by román mal 300 strán, bolo by to podľa mňa úplne ideálne pre tento príbeh a dej čo sa v ňom odohráva a dal by som plné hodnotenie. Koniec ma veľmi prekvapil a prinútil sa zamyslieť nad tým či naozaj žijeme v skutočnom svete a nie vo vlastnom, vytvorenom svojou bláznivou predstavivosťou alebo vo fantázii niekoho iného:)).

Joe323
26. března

Polovica knihy sú sny Bibi. Tak by sa tá kniha aj mala volať. Asi najslabší román pána Koontza. Aj keď najslabší román pána Koontza je vždy lepší ako najlepšie romány väčšiny románopiscov! Zdá sa mi ako by to písal na objednávku Timesov alebo podobných nadutcov. Akonáhle má kniha nálepku - Thriller roku alebo Najlepší bestseller - tak je to zaručene vždy slabý odvar toho čo spisovateľ skutočne dokáže. Skutočnú kvalitu nikdy netreba nálepkovať.

Danago
29. ledna

Kniha mě naprosto vyrazila dech. Nic takového jsem nečekala. Rozhodně to není běžný thriller. Kniha Ashley Bellová je velmi dobře psychologicky propracovaný mysteriózní thriller.
Příběh asi nebude pro každého. Zaujme čtenáře s otevřenou myslí.

kolacky
25. ledna

Po delší době nová knížka od pana Koontze! A velice zajímavá! Bibi prostě musíte fandit, přátelé...