Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Zahrada vzpomínek Zahrada vzpomínek Rachel Hore

Pěkný příběh. Takovou dovolenou si dokážu představit a klidně bych si to s Melánií vyměnila :)

17.11.2013 4 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Moc mě příběh nezaujal,až ke konci knihy a nakonec jsem byla ráda že jsem to dočetla,protože mě to opravdu nebavilo.

26.10.2013 2 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Ze začátku je to všechni tak nějak zamotané,než se zoorientuje co je co.´Ale potom až jsem to pochopila... Úžasná kniha,opravdu stojí za přečtení.

17.10.2013 5 z 5

Rok v Provenci Rok v Provenci Peter Mayle

Moc se na ni těším i na další dva díly. Moc ráda bych se do Provence podívala,tak zatím alespoň přes knihu :)

17.10.2013

Luční kvítí Luční kvítí Kimberley Freeman

Krásný příběh

23.01.2021 5 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

S velkým trapenim jsem dočetla. Nebavila mě asi kvůli hlavní postavě. Ta byla fakt na ranu????

06.06.2020 2 z 5

Láska podle návodu Láska podle návodu Melissa Pimentel

Nedočetla jsem. Nebavila mě.

08.01.2020 odpad!

Opak starostí Opak starostí Benny Lindelauf

Neni to příběh,který by se mi libil tak,že si knížku ještě někdy přečtu a myslím,že za čas nebudu vědět,ani o čem knížka byla.

17.09.2019 3 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Odpočinkove čtení. Žádné přemýšlení,protože je jasné jak se bude příběh vyvíjet. Taková sladká nuda☺

24.01.2019 2 z 5

Vězeň z Bangkoku Vězeň z Bangkoku Warren Fellows

Ufff,to bylo něco. S této knížky se budu dlouho vzpamatovávat!!!

09.01.2017 5 z 5

Bezbranná Bezbranná Julie Gregory

Člověk žasne co všechno se může dít.Nikdy jsem neslyšela o tomhle druhu týrání,ale je dobré to vědět.Třeba někde v okolí může nějaké takové dítě trpět... Pěkná kniha,ale složitá.

07.01.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Nesbo je dobrej!!! Dokáže to zamotat,tak že mi přišli podezřelí skoro všichni. V Nemesis se asi inspiroval Agáthou.

26.09.2016 5 z 5

Francouzský sen. Nový domov a láska v Burgundsku Francouzský sen. Nový domov a láska v Burgundsku Jeffrey Greene

Škoda,ale knížku nedočtu.Nevím proč... přitom tohle téma mám hodně ráda, Tak dlouho jsem tuhle knížku sháněla a teď mě vůbec nebaví. Zkusím si ji přečíst někdy později :))

14.06.2016 2 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Zase nic moc.Po přečtení Netopýra,jsem čekala,že budou Švábi záživnější,ale je to na stejné ůrovni.Až konec,ten byl super,protože jsem neodhadla vraha,bylo to překvapení. Třetí díl Červanka,už má být ,podle komentářů, lepší.Ale dám si chvíli od Harryho pauzu,než se k němu vrátím :))

14.01.2016 4 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Mě zase knížka tak napínavá nepřišla. Snad jen ze začátku.Později mě spíš nudilo, když pořád někdo,někam chodil,lesem, v noci po tmě . Opakovali se scény -písek,červi,bouchání.... A nakonec to vypadalo jek nějaké ,,miniměstečko" než samota :))
Nebylo to nejhorší,ale Erskinonová má lepší knížky

14.03.2015 3 z 5

Údolí havranů Údolí havranů Barbara Erskine

Erskinová je prostě jednička!! Moc hezký příběh.

25.02.2015 5 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Krásný příběh.
Líbila se mi současnost s Clare i minulost s Isobel.Patří mezi knížky,které se hodně těžko odkládají a nutí číst dál.
Je to první knížka od Erskinové,tak jsem zvědavá jestli budou i ostatní tak zajímavé,nebo jsem měla šťastnou ruku.

23.01.2015 5 z 5

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

Od A. Jakoubkové druhá kniha. Líbila se mi .Hrozná představa,takhle žít,ale možná se v ní někdo najde.

08.01.2014 4 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Právě jsem dočetla. Po hodně dlouhé době sem sáhla po knize pro náctileté,ale miluji Francii,Paříž..i když jsem tam nikdy nebyla. Proto když najdu cokoli se ji týka,tak si přečtu a představuji si že jsem tam,místo třeba Anny.
Příběh se mi líbil i když mě trochu štvalo,jak si to zbytečně komplikovali,tím jak se nedokázali vyjádřit,co k sobě cítí,ale v sedmnácti to tak bohužel asi je.
Je to krásný zamilovaný románek v krásné Paříži,s krásným Étiennem,který dobře dopadne.Prostě pohádka u které si krásně odpočinete :)

29.11.2013 4 z 5

Francouzky se umí otáčet Francouzky se umí otáčet Mireille Guiliano

To byl asi její účel.Ale je to pohodové čtení.

23.11.2013 3 z 5