Opak starostí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dům U Devíti otevřených náručí, jak ho Boonovi pojmenovali, byl zchátralý a stál osaměle daleko od všech stavení až na konci cesty u hřbitova. Každý se mu zdaleka vyhýbal. Kdo by taky chtěl bydlet v domě, který přinášel smůlu a byl opředený tajemnými příběhy? Tady končil svět. Boonovi nevědí nic o temné minulosti. Kolik nadějí vkládali do nového domu, kde se chtěli usadit a začít znovu. Kéž by tak dům splnil sny tatiho a konečně se jim začalo dařit. Kéž by život na konci světa byl pro malou Jes, Muulke a Fing lepší než dosud. Mohou odhalit tajemství a usmířit nějakou tíživou vinu? Možná se konečně dočkají „opaku starostí“. Kniha byla přeložena do několika světových jazyků a získala mnoho mezinárodních cen....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220288/big_opak-starosti-qVU-220288.jpg 3.919
Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

Negen Open Armen, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Opak starostí

Alzbetta
17.09.2019

Neni to příběh,který by se mi libil tak,že si knížku ještě někdy přečtu a myslím,že za čas nebudu vědět,ani o čem knížka byla.

PetaZ
11.03.2019

Hezké, oddychové čtení.. Nemám k tomu co jiného dodat :-)


Tetis
04.07.2017

Bylo hezké, začíst se do příběhu, který se odehrával v dobách, kdy jsem ještě nebyla na světě. Ale knížka, která vás přichytí jako magnet to taky nebyla.
Nikde tam nebylo zmínky, o kolik byli bráškové starší...

cutenuna
12.01.2017

knížka byla krásná napínavá a dobrodružná je úžasná

kyticka152
02.01.2016

Kniha se mi strašně moc líbila. Přišla mi dobrodružná, napínavá ale i kouzelná. Moc se mi líbilo, jak spisovatelka ukazuje sesterskou lásku Fing, Muullke a Jes. Bráškové mi sice přišli jako poťouchlí na to že jsou starší, ale rozhodně tím dávají do toho příběhu šťávu. Konec mě velmi potěšil a doporučuji k přečtení.

MichelleS
13.05.2015

I když nejsem cílová skupina, příběh rodiny Boonových a jednoho starého tajemství se mi líbil. Nejvíc asi ta část o Trnůvce a Špuntíkovi. Přes sourozenecké hašteření je knížka plná sourozenecké lásky.