Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Nemohla jsem se začíst. Pořád jsem nechápala o co jde. Nejlepší je konec. Tam se vše vysvětlí. Až na konci jsem pochopila o co vlastně šlo.

19.11.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Napínavá,až do konce:)

31.01.2018 5 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

Další výborná kniha od Lisy Gardnerové.

26.09.2017 5 z 5

Dokonalý manžel Dokonalý manžel Lisa Gardner

Dlouho jsem se u u knížky takhle nebála. Je to druhá knížka od Gardenové a opět za pět! Hvězdiček :))

26.04.2017 5 z 5

Bohužel jsem sáhla trošku vedle. Je to moje vina,takže nemůžu hodnotit.Třeba je dobrá,ale není to nic pro mě.

24.03.2017

Tma Tma Bernard Minier

Opět super!!! Snad brzy bude pokračovaní,protože bych potřebovala vědět něco o některých nedořešených věcech :))

25.02.2017 5 z 5

Tygřice Tygřice Torey L. Hayden (p)

Dost podobná Spratkovi,ale taky dobrá. Potěšilo mě,že jsem se dozvěděla,jak to se Sheilou dopadlo. :)))

24.11.2016 5 z 5

Levandulové noci: Román z Provence Levandulové noci: Román z Provence Sophie Bérard (p)

Krásná,pohodová knížka

27.01.2016 5 z 5

Rady andělů na každý den Rady andělů na každý den Doreen Virtue

Dala jsem ji do přečtených i když ji čtu každý den.A pomáhá :)))

08.01.2015 5 z 5

Stín / Milý Johne / Minulá provinění / Psí život Stín / Milý Johne / Minulá provinění / Psí život Nicholas Sparks

STÍN za 3, MILÝ JOHNE za 5,MINULÁ PROVINĚNÍ za 5 a PSÍ ŽIVOT slabá 3. Takže celkem 4.

04.01.2015 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Jedním slovem SLAĎÁK. Kdysi jsem četla vesměs jen červenou knihovnu,ale dnes už mi to nic neříká.Od začátku je jasné jak se děj bude vyvíjet a jak dopadne.Ale zas v tomto předvánočním čase,je to taková pohodová oddychovka. Pro ty kdo mají rádi tento žánr,určitě bude nadšen.

01.12.2014 3 z 5

Mnoho životů, mnoho mistrů Mnoho životů, mnoho mistrů Brian L. Weiss

Zajimavé! Mám ráda knihy s touto tématikou. A sama bych se ráda podívala do svých minulých životů,kdyby to šlo :))

29.07.2014 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Četla jsem už hodně dávno,i další čtyři díly,ale první je nejlepší. Úplně mi vypadly názvy,ale děj mám opravdu vrytý. A teď jsem ráda,že jsem je tady našla.Ráda bych si je zase přečetla.

20.05.2014 5 z 5

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Tuhle knihu by si měl přečíst každý z nás,kdo si stěžujeme na život,jak je nespravedlivý a věčně je nespokojený,protože u tohoto příběhu si uvědomíme jak jsme na tom vlastně dobře, neříkám ,že všichni,ale většina.
Čekala jsem´,že celou knihu probrečím,ale je opravdu moc dobře napsaná. Nevím,jestli bych dokázala být tak silná...

04.04.2014 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Bohužel,mě knížka docela nudila. Zbytečně byly dlouze rozepisované nudné situace. Z půlky dobrá a druhá polovina nezáživná.

09.02.2014 3 z 5

Zítra začnu nový život! Zítra začnu nový život! Gilles Legardinier

Nebyla špatná, ale čekala jsem víc. Občas jsem se nudila.

29.01.2014 3 z 5

Francouzština pro samouky Francouzština pro samouky Vlasta Borovanová

Podle této knihy se učím,už asi tři roky.Musím říct,že je to dobrá učebnice a pro správnou výslovnost jsou přidané dvě CD. Zatím to mám vše v malíčku,ale né a né to dostat do hlavy ... :(

09.12.2013 5 z 5

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

Moc dobře se čte.

27.11.2013 5 z 5

Francouzky umí žít Francouzky umí žít Mireille Guiliano

Super knížka,taky i poučná.Pokud někdo miluje vše co se týká FRancie,tak si příjde na své.

23.11.2013 5 z 5

Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Mireille Guiliano

Ráda si občas pročítam znovu a znovu a pomáhá mi to,když jsem na sebe naštvaná. Pomáhá mi zvednout sebevědomí. Francouzky to prostě umí :)

23.11.2013 5 z 5