alva1 alva1 komentáře u knih

Šelma Šelma Andrew Mayne

Tak tomu já říkám thriller. Od první strany se stále něco děje a ani na chviličku si se sympatickým profesorem nevydechnete. Theo je geniální vědec, který se pouští do vyšetřování případu. Rozhodně se již těším na další knihu autora.

21.10.2018 5 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Tak tohle se autorce hodně povedlo, spousta lásky, emocí, ale také smíření a rozloučení. Pro mě to bude z letos přečtených knih jedna z nejlepších.

09.09.2018 5 z 5

Kaktus Kaktus Sarah Haywood

Nebavilo mě to. Hlavní postava mi byla nesympatická a protivná a vlastně většina postav mi neseděla. Pro mě u této knihy ani zábava ani odpočinek. :-(

31.08.2018 1 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Ráda čtu příběhy, které jsou namixovaným koktejlem dobrodružství a romantiky. A mně se tento koktejl od Lindy Howard velmi líbil.

21.08.2018 5 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Tato kniha z edice SRDCOVKY se mojí srdcovkou nestala.

17.08.2018 2 z 5

Zahrada nových začátků Zahrada nových začátků Abbi Waxman

Velmi milé a pohodové letní čtení.

29.07.2018 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Spřádala jsem různé teorie, ale tento závěr byl pro mě překvapivý.

27.07.2018 4 z 5

Šumavský Děs Šumavský Děs Václav Votruba

Krátké příběhy ze Šumavy. Cetviny raději nenavštívím. :-)

21.07.2018 4 z 5

Pařížský polibek Pařížský polibek Maggie Ritchie

Zajímavý příběh v knize s krásnou obálkou o dámách-sochařkách, které chtěly prorazit v umění v době, kdy v něm vládli muži. Je to také kniha o lásce, přátelství, nepochopení, zradě a odpuštění.
Camille musela být velkou část svého života velmi opuštěná a nešťastná.

17.07.2018 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Poslouchala jsem audioknihu v podání Igora Bareše a smekám před jeho vynikajícím výkonem. Hudba skvěle dokreslovala atmosféru. Nejsem si jistá, pokud bych knihu četla, zda bych došla až na její konec. Některé pasáže jsem asi nepochopila, nad některými jsem kroutila hlavou a v některých místech mi tekly po tvářích slzy. Doporučuji audioknihu.

30.06.2018 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Knihu jsem poslouchala v podání Simony Postlerové v autě cestou do práce a z práce. Jelikož jsem začala jezdit stále pomaleji, začala jsem si ji nosit raději domů. :-) Výkon Simony Postlerové je výborný. V paměti mi utkvěla pasáž, kdy Tom jede k identifikaci těla.

01.06.2018 5 z 5

Babičky: Mrtvý kuchař Babičky: Mrtvý kuchař Minna Lindgren

Audiokniha-jedna hvězdička za výkon Daniely Bartákové. Opravdu se snažila, ale bohužel. Toto skutečně nebyl můj šálek čaje.

25.05.2018 1 z 5

Světlo v pralese Světlo v pralese Willy Alexandrovič Petrickij

Krásná kniha o životě velikána, který v Africe žil a pracoval a to tak, aby pomáhal. Narozdíl od jiných, kteří v Africe drancovali a bohatli.

08.05.2018 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Pro mě bestseller mezi detektivkami.

21.04.2018 5 z 5

Tato kniha pro mě byla velmi milé pohlazení na nedělní večer.

01.04.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Četla jsem některé předchozí díly série a líbily se mi. Tato kniha mi nesedla, přišla mi naprosto nechutná.

28.03.2018 2 z 5

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Cizinec snažící se odhalit, kdo stojí za mizením místních dívek a žen. Příběh se pozvolna rozvíjí, ale závěr knihy byl rychlý a konec mi přišel useknutý. Něco mi na konci chybělo.
Pocit bezmoci musí být strašný, když Vám zmizí dcera, sestra, maminka, kamarádka a nikdo Vám nepomůže a nikoho to vlastně ani nezajímá.

16.03.2018 4 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Je to pěkná slátanina, ale pobavila mě. Rozhodně nenáročný odpočinek.

27.01.2018 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Každou přečtenou knihou tohoto autora si říkám, že ta další nemůže být tak dobrá a ona je lepší. Autora si přidávám do oblíbených.

13.01.2018 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Krásný příběh. Na začátku mě rušily nahrávané vzkazy, které Ben pořizoval pro Rachel. Ovšem bez nich by to nebyl tak emotivní a nečekaný závěr.

26.12.2017 5 z 5