alva1 alva1 komentáře u knih

Syndrom E Syndrom E Franck Thilliez

Výborný thriller se zajímavým námětem a skvěle vystavěným příběhem nuťící čtenáře k zamyšlení.

24.07.2019 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Audiokniha se mi poslouchala skvěle. R.Řandová vytvořila svým přednesem téměř hororovou atmosféru.

27.05.2019 5 z 5

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Pokud se chcete zasmát, tak vřele doporučuji.

21.04.2019 5 z 5

Místa ve tmě Místa ve tmě Lidmila Kábrtová

Vůbec to není špatné. Postupné nenásilné propojení jednotlivých povídek vytvořilo zajímavý celek. Snad jen trošku depresivní celek. Chybělo mi nějaké pozitivní světýlko na konci, nějaká snaha bojovat za lepší dny.

24.03.2019 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Nenáročné, vtipné a velmi čtivé. Autorku mám ráda a touto svojí knihou mi rozhodně zpříjemnila dva večery. Těšila jsem se, jak to dopadne, i když příběh byl velmi předvídatelný. Na konci knihy jsem si pak říkala ještě néééé, ještě chci pokračování a to už jsem si dlouho neřekla. Tak za mě rozhodně plný počet hvězd. :-)

05.03.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Romantické, milé a vtipné čtení.

22.02.2019 5 z 5

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Pěkná česká detektivka. Ačkoliv mne při čtení napadalo, kdo by mohl být vrah, závěr byl úplně jiný.

09.02.2019 4 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Rozmar Kopecká (p)

Jednohubka, která nenadchne ani neurazí.

06.02.2019 3 z 5

Případ pro exorcistu Případ pro exorcistu Michal Sýkora

Skvělá česká detektivka z vesnice. Pan Sýkora se pro mě stává nejlepším autorem detektivek na domácím hřišti.

03.02.2019 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tak nevím 2-3 hvězdy. Tato autorova kniha se mi líbila nejméně. Dvě třetiny knihy rozvláčné. Závěr překombinovaný, neuvěřitelný.

26.01.2019 3 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Výborná detektivka, kterou zavřete až na konci. Kdo a proč, tak to jsem neodhadla.

19.01.2019 5 z 5

Světové krimipovídky Světové krimipovídky * antologie

Pro mne zklamání. Stále jsem čekala, zda příští povídka bude lepší. No tak většinou nebyla. :-(

08.01.2019 2 z 5

Nejkrásnější čas v roce Nejkrásnější čas v roce Joanna Bolouri

Milé, veselé až groteskní čtení. Umím si to představit jako pěknou americkou romantickou komedii. A už se na ní těším. :-)

04.01.2019 4 z 5

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Hned bych jela na Korfu. Jak se píše v knize: "Od doby, co jsem tam naposledy byla, se to tam muselo hodně změnit". Dýchlo na mě teplo, slunce, moře a dobré jídlo. Scénku s barvou jsem si živě představovala a parádně jsem se zasmála. Tak pokud hledáte ke čtení něco nenáročného, veselého a něco co Vás pobaví, tak za mě rozhodně ano.

31.12.2018 4 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Úsměvné čtení.

16.11.2018 3 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Skvělý vrchol celé trilogie.

10.11.2018 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Knihu jsem dočetla s velkým přemlouváním. Nebavila mě.

03.11.2018 2 z 5

Když zpívají cvrčci Když zpívají cvrčci Charles Martin

Krásný příběh, sympatické postavy, emoce. Skvělá kniha od autora, který se s životem svých knižních hrdinů rozhodně nemazlí.

27.10.2018 5 z 5

Pirátská odysea Pirátská odysea Michael Crichton

Ráda si přečtu dobrodružný příběh, ale tento byl špatná volba. Nebavil mě, přeskakovala jsem odstavce, abych už byla na konci.

25.10.2018 2 z 5

Modrý medailon Modrý medailon Martha Sophie Marcus

Kniha mě nenadchla. Konec mi připadal rychlý a tak nějak nedotažený. Osudy některých aktérů mohly být alespoň naznačeny. Nebo to bude mít pokračování?

24.10.2018 2 z 5