aljoska83 aljoska83 komentáře u knih

Jak dostat tatínka do karantény Jak dostat tatínka do karantény Vojtěch Bernatský

Knížku jsem objevila náhodou a strašně se na ni těšila. Vůbec jsem nebyla schopná dočíst, nepřišlo mi to ani trochu vtipné, takový umělý humor. Po dlouhé době, kdy jsem knihu odložila nedočtenou. Velké zklamání.

06.10.2023 odpad!

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Originálně napsáno.

01.10.2023 4 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Knihu jsem koupila náhodou, když jsem jela na dovolenou, aniž bych znala obsah. Jsem pejskař, z knihy jsem byla nadšená. Jedna z nejlepších knih autorky.

17.09.2023 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Na knihu jsem se těšila a nezklamala.

17.09.2023 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Jedna z lepších knih od autorky. Jsem zvědavá na další příběh

17.09.2023 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

První kniha ze série, která mě vůbec nebavila a zasekla jsem se u ní na několik dní. Tak snad to byla výjimka.

07.08.2023 2 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Super oddechovka na letní večer.

28.07.2023 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Zatím nejlepší ze série. Knížka mi sedla, přečteno za dva dny. Slaďáček, ale zrovna jsem to potřebovala.

21.07.2023 5 z 5

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

Téma bylo fajn, kniha by se ale lépe četla bez sáhodlouhých vnitřních úvah. Konec byl takový odbytý.

03.07.2023 3 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Nejdřív jsem se nemohla začíst, ale pak jsem neodložila, dokud jsem nedočetla. Skvělé jako vždy. Snad se brzy dočkáme dalšího Harryho.

24.06.2023 5 z 5

Žena na tahu Žena na tahu Zuzana Hubeňáková

Moje oblíbená autorka na chmurné dny. Zaručeně zvedne náladu.

30.04.2023 4 z 5

Horko domácího krbu Horko domácího krbu Blanka Hošková

Příběh ze života, dobře se čte. Ale ne každá žena by se tak rychle vzchopila.

30.04.2023 4 z 5

Klub šampiónů Klub šampiónů Ivan Kraus

Knížky od Krause mám ráda, ale tuto jsem nebyla schopná dočíst.

10.04.2023 1 z 5

Hezčí svět Hezčí svět Barbora Šťastná

Kniha mě bavila tak do poloviny, pak už to bylo předvídatelné a dočetla jsem z donucení.

09.04.2023 2 z 5

Můj bratr albatros a jiná rodinná zvěrstva Můj bratr albatros a jiná rodinná zvěrstva Zuzana Hubeňáková

Autorka nezklamala jako vždy. Místy jsem se musela smát nahlas. Přečetla jsem na jeden zátah. Perfektní oddechovka.

07.04.2023 5 z 5

Karanténa s moderním fotrem Karanténa s moderním fotrem Dominik Landsman

Třetí kniha, kterou jsem od Dominika četla. A opět super. Tento styl humoru mi prostě sedí.

07.04.2023 4 z 5

Postřehy teplákové bohyně Postřehy teplákové bohyně Zuzana Hubeňáková

Perfektní, tento styl humoru mi prostě sedí. Zatím mě žádná kniha od autorky nezklamala.

06.04.2023 4 z 5

Dobrá tak akorát Dobrá tak akorát Barbora Šťastná

Kniha opravdu dobrá tak akorát.

31.03.2023 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Přečetla jsem za víkend. Alex mi byl sympatický už v cukrárně, takže jsem byla mile překvapená, že zde dostala jeho postava svůj prostor. Bylo to útulné čtení :) hned bych se do hotýlku vydala.

26.03.2023 4 z 5

Vstupte bez klepání Vstupte bez klepání Zuzana Hubeňáková

Čtivé, dobré, vtipné. Některé věty jsou fakt perly. Odpočinková kniha na deštivý den.

21.03.2023 4 z 5