Aligator805 Aligator805 komentáře u knih

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

Skvělá detektivka!

20.04.2020 4 z 5

Doktore, ne tak zhurta! Doktore, ne tak zhurta! Patrick Taylor

Krásné a oddechové čtení. Svérázné postavy a úžasný Fingal. Vždy si u těchto knih krásné odpočinu.

29.01.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Dobré počtení, ale zatím bohužel nejslabší díl série. Přesto se ale těším na další díl.

01.01.2020 3 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Právě jsem dočetla. Místy trochu zbytečně natažené, ale velice dobrý děj a zápletka. Jen je škoda, že to u nás vychází až od 4. dílu a unikají tak vazby hlavního hrdiny v soukromí.

20.08.2017

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Velmi ráda čtu knihy tohoto autora. Nejraději mám sérii s Frostem. Tato kniha byla jiná. Zvláštní. Tak nějak jsem čekala i závěr knihy. Přesto pro mě asi autorova slabší kniha.

23.07.2022 3 z 5

Zpověď Zpověď Arnošt Lustig

Krásná, upřímná zpověď skvělého spisovatele. Pan Lustig má úžasný osobitý styl. Žádná křivda nebo touha po pomstě zde není. Z celé knihy je cítit úžasná touha po životě a krásný laskavý humor. Obdivuhodná je i jeho láska k rodné zemi.

16.05.2022 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Zatím nejlepší díl. Napínavá. Velmi dobře rozehrané dějové linky. Tak už jen další díl.

18.01.2020 5 z 5

Poslední sbohem Poslední sbohem Tim Weaver

Další parádní případ Davida Rakera. Čtivé, zamotané, napínavé a také nečekaný konec. Snad se v dalším díle stanou z Davida a Healyho parťáci ve vyšetřování.

30.05.2024 5 z 5

Mrtvá z Deptfordu Mrtvá z Deptfordu Ann Granger

Příjemné odpočinkové čtení.

14.10.2023 4 z 5

O bagříku Honzíkovi O bagříku Honzíkovi Jan Jirků

Našemu čtyřletému milovníkovi bagrů a stavebních strojů musím číst neustále dokolečka. Velmi pěkná kniha pro malé kluky. I malé stroje mohou dokázat velké věci.

13.07.2023 5 z 5

Dvojčata ve druhém ročníku Dvojčata ve druhém ročníku Enid Blyton

Milé vtipné čtení. V dětství jsem tuto sérii milovala a přála si navštěvovat takovu školu jako byla St Clare.

19.03.2023 5 z 5

Dvojčata Pat a Isabela Dvojčata Pat a Isabela Enid Blyton

Z nostalgie kdy jsem jako dítě hltala každou knihu o Pat a Isabele musím dát 5*.

18.03.2023 5 z 5

Letní záhady Letní záhady Agatha Christie

Velmi milý výběr povídek. Pohodové čtení k vodě. Zajímavé jak si autorka prohrála s povídkou Smrt na Nilu a jak se později liší tento stejnojmenný román.

21.08.2022 4 z 5

Kluci, holky a Stodůlky 2 Kluci, holky a Stodůlky 2 Eva Bernardinová

Oblíbená kniha mého dětství. Honza Voříšek jako puberťák neměl chybu. Anička jako vlezlá mladší ségra na zabití.

08.08.2022 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Tak trochu jiný Raker. Ale opět skvělé čtení. Velmi pěkná část byla ta s Colmem a vzpomínání na minulost. Už se těší na další díl.

30.05.2022 5 z 5

Kokain Blues Kokain Blues Kerry Greenwood

Nejdříve jsem viděla seriál, který neměl chybu. A kniha byla super, vtipná, zábavná. Taková milá odpočinková záležitost.

31.01.2021 5 z 5

3x Hercule Poirot 4 3x Hercule Poirot 4 Agatha Christie

Tři velmi pěkné detektivky. Jedna lepší než druhá! Úžasný Poirot! Každá se odehrává v jiném a zajímavém prostředí. Prostě to nemá chybu!

29.04.2020 5 z 5

Muž v hnědém obleku Muž v hnědém obleku Agatha Christie

Velice příjemné čtení.

22.04.2020 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Po Obětech bez tváře jsem čekala víc. Ale bohužel. Kniha se sice dobře četla a byla napínavá, ale bylo tam dost věcí těžko uvěřitelných. Risk je mi trochu nesympatický, ale to je asi cílem vytvořit ne úplně kladného poldu. Nesedí mi ani jeho žena a děti. Zkusím ještě další díl.

04.01.2020 3 z 5

Uloupené dívky Uloupené dívky Angela Marsons

Takže zase to bylo skvělé, čtivé, napínavé. Zase přečteno během chvilky. A já už se zase těším na další díl. A ten zase určitě bude skvělý.

11.06.2024 5 z 5