Alexxxka Alexxxka komentáře u knih

O zebře, která nechtěla chodit do školy O zebře, která nechtěla chodit do školy Christine Beigel

Malá z toho ještě nemá rozum ( 7 měs ) ale obrázky se jí líbí moc :-) A mě taky!

23.06.2020 3 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Srdcová záležitost

21.01.2020 5 z 5

Zapomeňte, že jste měli dceru Zapomeňte, že jste měli dceru Sandra Gregory

Moc zajímavá knížka. Rozhodně stojí za přečtení a snad lidem poslouží jako vykřičník...

13.06.2019 4 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Od knížky jsem nic nečekala, o to víc jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Rozhodně stojí za přečtení.

22.05.2019 4 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Půjčím si slova z knihy: Hněv a nenávist jsou emoce, které vyklíčí ve válku. Odpuštění je mír. Je konečným aktem sebeuzdravení.
Nikdy a v žádném případě se nevzdávejte svých snů. Všechno dobré v životě je možné. Posuzujte lidí dle jejich činů a charakteru. Odpusťte svému největšímu nepříteli a každému, kdo vám ublížil - uzdraví to vaši duši a osvobodí vás to.
Nikdy a v žádném případě se nevzdávejte. Vždy je možné přežít a naplnit své sny.
DOPORUČUJI !!!

21.02.2019 3 z 5

Krvavý leden Krvavý leden Alan Parks

No tohle nebyl můj šálek čaje... Asi do 180 stránky jsem se nemohla pořádně začíst, pak to šlo celkem dobře ale i když u spousty knížek mě konec dostane, tady nic... Holt každýmu se líbí něco jinýho.

09.02.2019 2 z 5

Volání divočiny Volání divočiny Jack London

Neuvěřitelný příběh!!! 100 stránek napsaných tak, že to nikoho nemůže nechat chladným. Je to drsné a přitom nádherné... Dala mi zabrat 5 kapitola, to mě bolelo u srdce jak krutě zacházeli s těmi psy. Přes to všechno jsem nadšená a tato knížka se mi vryla do ❤️ i do paměti. Rozhodně stojí za přečtení. Jasných 5 *

24.01.2019 5 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Nemůžu si pomoct ale pro mě to byla celkem nuda...

14.01.2019 2 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Tak toto nemělo chybu!!! A hurá na Žízeň.

29.12.2018 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Moc hezká odpočinková knížka. Závěr mi přišel v pohodě - já bych se nejspíš taky rozhodla jak Alice. Žádný vztah není jen ružový a zahodit x let ( i když třeba poslední roky to nebyl med) je škoda. Na vztahu se musí pracovat a pokud si lidi uvědomí své chyby tak je to jen dobře. Knížku ráda doporučím.

12.11.2018 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tento díl se dle mého fakt vydařil. Doporučuji!!!

04.11.2018 5 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Škoda toho konce! Jinak byla kniha napsaná fakt hodně dobře. Při čtení jsem zatajovala dech, mrazilo mě a totálně jsem se dokázala vcítit do pocitu hlavné hrdinky. Doufám, že nikdy nebudu obětí stalkingu. Musí to být šílené!!!

25.10.2018 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Tleskám... Velké grand finále, které mělo šťávu. Neskutečně jsem si užila celou sérii a vřele doporučuji. Měsíční kroniky si prostě zamilujete.... :-)

11.09.2018 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Naprostá pecka!!! Tahle série mě baví čím dál víc :-)

03.09.2018 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Moje první kniha od autorky a už se nemôžu dočkat až si přečtu něco další. Výborně poskládaný příběh, super vykreslené rodinné vztahy, a hlavně život Luka s vlkmi.... Doporučuji

24.03.2018 5 z 5

Minutky Minutky Veronika Jonešová

První díl jsem nečetla a možná je to škoda. Hezký se to četlo ale občas mi vadili velké skoky v čase a neměla jsem před sebou tak plynulý děj, v určitých věcech nemám jasno. Vesměs ale příjemná kniha.

04.03.2024 3 z 5

Gerda: Příběh moře a odvahy Gerda: Příběh moře a odvahy Adrián Macho

Druhý díl se mi líbil ještě víc než první. A asi to úplně nejhezčí na obou knížkách jsou ilustrace.

03.03.2024 4 z 5

Gerda: Příběh velryby Gerda: Příběh velryby Adrián Macho

Za mě krásná knížka plná nádherných ilustrací. Jasně že dcerka ( 4 roky ) většinu věcí nepobírá a má spoustu otázek, ale dle mého názoru se povedla.

02.03.2024 4 z 5

Slon Slon Petr Horáček

Nebylo to špatné, dcerce se hodně líbili ilustrace :-)

18.02.2024 3 z 5

Zlatá kniha pohádek Zlatá kniha pohádek Dagmar Košková

Krásna knížka, četli jsme vždy před spinkáním. Krásné ilustrace, krátké pohádky. Moc doporučuji všem maminkám

18.02.2024 5 z 5