alexis818 alexis818 komentáře u knih

Slavík Slavík Kristin Hannah

Tak tohle byl tak silný příběh,že ho budu mít hodně dlouho v hlavě.Přidáme-li ktomu ještě ,že je to napsané opravdu čtivě,není naprosto co vytknout.Kdyby to šlo,dám šest hvězd.Dočetla jsem v slzách.

27.12.2018 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Naprosto úžasná knížka.Promyslena zápletka a těším se na další knihu od autorky.

21.02.2024 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Jako vždy krásné a čtivé.

05.07.2022 5 z 5

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

Opět skvělé dílo pana Robothama,ten opravdu nezklame.Jeho knihy jsou nesmírně čtivé a návykové.Tento druhý díl byl naprosto dokonalý a asi ještě lepší,než díl první.

22.05.2022 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Neskutečné. Jak tohle vše dokáže člověk člověku udělat.Hluboce se skláním před těmi,kteří dokázali tohle vše přežít.Ženy,které ještě k tomu porodily dítě v té hrůze.Hold všem,kteří přežili a samozřejmě těm,kteří přežít nesměli.

14.01.2019 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Prostě bomba,nejlepší krimi.Carter je nejlepší.

03.06.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Moc pěkné,povedlo se to.Napinave čtení a výborná psychologie postav.

19.10.2022 5 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Skvělé,naprosto dokonale.Jsem nadšená a moc se těším na pokračování.Takova bichle a mně se nechtělo ty lidi vůbec opustit.Autorum se to opravdu povedlo.

20.09.2022 5 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Vynikající dílo mě oblíbené autorky. Hodně síly příběh z období španělské chřipky ve Filadelfii. Scény jsou tak dobře vyobrazen, že vám to až bere dech. Velmi doporučuji.

11.04.2021 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Vynikající,napínavé a čtivé.Přesně to má mít správný thriller a tady se to povedlo na výbornou.A jěště,když uvážím,že je to debut autorky ,tak opravdu není co vytknout.Těším se na další díla této spisovatelky.

26.10.2019 5 z 5

Temné ozvěny Temné ozvěny Loreth Anne White

Krásné čtení,moc se mi to líbilo.Tesim se na další díla této autorky.Pise opravdu čtivé.

04.12.2022 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Autorka zase dokázala,že opravdu umí.Tento díl byl snad nejlepší.Tesim se na další.

02.08.2022 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

No,tak to byla pecka,a poradna.Jsem naprosto nadšená,super výkon a ten konec.Autor slibuje pokračování,tak se moc těším.

06.07.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Skvělé.Ani chviličku vás kniha nenechá vydechnout a já jsem nadšená.Vypada to na velice slibnou novou sérii.Uz aby byl další díl.

29.04.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Vynikající,ostatně tak,jako vždy.Toto byl moc dobrý nápad,čtenář se seznámil s úplnými začátky týmu,který vyřešil už mnoho nelehkých krimi případů.Mohu jen doporučit.

07.01.2022 5 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

No, tak tohle bylo super. Naprosto neodlozitelna kniha. Povedlo se to moc. Děkuji autorce za úžasné čtení a těším se na další její díla.

01.11.2021 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

No,tak to bylo hodně dobré.Psycho,které nemělo chybu.Od začátku do konce vás kniha nepustí a všechno,co si během čtení myslíte,že by to tak mohlo být,tak na konci zjistíte,že všechno úplně jinak skončí.Mohu s radostí doporučit.

29.09.2020 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Napínavé čtení od začátku do konce.Moc se mi to líbilo,člověk to zhltne jako malinu,protože se nedá přestat.Opravdu doporučuji.

15.09.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Super thriller,nemám vůbec co vytknout.Čtivě napsáno,žádná zbytečná omáčka a ten konec mě hodně překvapil.Těším se na další.

07.06.2020 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Přenádherná kniha.Jedna z nejlepších,co jsem kdy četla.Popisy krásné přírody na Aljašce vás nutí tu krásnou a krutou krajinu poznat na vlastní oči.Příběh sám byl velmi silný a mě dohnal k slzám.Velmi doporučuji.

28.04.2020 5 z 5