alexis818 alexis818 komentáře u knih

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

No,tak to bylo bizarní,hrůzné,příšerně.Presto velmi dobře napsané a musím si nutné přečíst Nedokonceny rukopis.

11.12.2022 4 z 5

Dcera popela Dcera popela Ilaria Tuti

Krásné počtení.Kniha plná emocí a Tereziny minulosti.Zrejme Poslední díl a nebo ne?

06.12.2022 5 z 5

Temné ozvěny Temné ozvěny Loreth Anne White

Krásné čtení,moc se mi to líbilo.Tesim se na další díla této autorky.Pise opravdu čtivé.

04.12.2022 5 z 5

Německá dívka Německá dívka Armando Lucas Correa

Moc krásný příběh o osudech lidi na na lodi,kterou nízké nechtěli.Podle skutečnosti a mohu říct,že vezme za srdce.

30.11.2022 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Velmi dobře.Mne se to moc líbilo,mělo to grafy,napětí od začátku do konce.Pro mě mile překvapeni..

27.11.2022 5 z 5

Poslední zahrada v Anglii Poslední zahrada v Anglii Julia Kelly

Příjemný,lehký příběh s lidskými problémy,který se vždy dotýká jedné krásné zahrady,která má různá zákoutí,jako dětské,zamilovaných,svatební,Zimní.Hezka záležitost.

24.11.2022 4 z 5

Snoubenky smrti Snoubenky smrti Jean Christophe Grangé

Toto je velmi dobrá kniha,nebojím se označit ji za top knihu tohoto roku.Skvele dílo,které vás napina celých 600 stran a to není jen tak udržet čtenáře v napětí takto dlouho.Autorovi patří velký respekt a velké díky za tuto knihu.

20.11.2022 5 z 5

Kult Kult Abby Davies

Spisovatelka nezklamala,bylo to napínavé čtení.Ovsem Matčina panenka o trochu lepší.Dal budu vyhlížející díla této autorky.

13.11.2022 4 z 5

Návrat na panství Návrat na panství Amanda Geard

Na knihu jsem se velice těšila,byla pěkná,jen to poskládané příběhu mohlo být trochu uhlazenejsi,ne tak rozházené. Chápu,že psát příběh ve třech časových rovinách,je asi opravdu těžké,ale prostě mi tam chyběla větší propracovanou.

11.11.2022 4 z 5

Za časů odvahy Za časů odvahy Suzanne Kelman

Krásná hniha,napínavá a velmi smutná.Mam ráda prolinaci příběhy a tady obě linky byly krásné.

06.11.2022 5 z 5

Ranhojičova láska Ranhojičova láska Wolf Serno

Nádherná série,moc mě to bavilo a ráda se k této dobrodružné pouti vrátím.

04.11.2022

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Vypadá to na super sérii,moc se mi to líbilo.Vse bylo bez námitek,dej,styl psaní,krátké kapitoly a napětí.Doufam,že brzy bude další díl.

03.11.2022 5 z 5

Přízraky Brynn Wilderové Přízraky Brynn Wilderové Wendy Webb

Kniha mi velmi sedla.Krasne,laskavě,nadejeplne čtení.

30.10.2022 5 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Ach,ta vynikající spisovatelka mi ale dává
umí opravdu výborně udržet čtenáře v napětí a pak udeří.Jeste teď mi běhá mráz po zádech.

28.10.2022 5 z 5

Lest Lest Sandra Brown

Dobrá krimi,začátek trochu zmatený,ale pak už to svítilo.Spokojenost.

25.10.2022 4 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

Kniha pěkná,příběh Mii zajímavý,ale chybělo mi tam to wow.Od autorky si ráda přečtu i něco jiného.

22.10.2022 4 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Moc pěkné,povedlo se to.Napinave čtení a výborná psychologie postav.

19.10.2022 5 z 5

Spinkej sladce Spinkej sladce Anders Roslund

Autor opravdu umí.Cetlo se velmi dobře i když s těžkým srdcem Toto téma nemůže nikoho nechat chladným,bylo mi z toho fakt těžko.

16.10.2022 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Zase vynikající Lisa,nemám co vytknout.Tesim se na další.

12.10.2022 5 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Kniha se mi moc líbila,toto téma mám ráda a tak se těším na další díl.

11.10.2022 5 z 5