Alenes Alenes komentáře u knih

Labyrint: Zhorenisko Labyrint: Zhorenisko James Dashner

Dokonalá kniha. Druhý díl byl lepší, než první.

24.08.2016 5 z 5

21. den 21. den Kass Morgan

Rozhodně lepší než první díl. Děj mě potěšil ;) Moc se těším na trojku, doufám, že výjde co nejdříve..

08.11.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Stejně jako film, který jsem viděla dříve, než jsem četla knihu jsem si moc toto počteníčko užila. Občas jsem se sekla, když nebyla nějaká scénka stejná, ale tak to hold je.
Uričtě knihu doporučuji každému milovníkovi fantasy a thrillerů :) a i ostatním.. ;)

08.11.2015 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Trojka se mi líbila ze všech těch tří dílů asi nejvíce. Moc se mi líbí ta konečná část, kde jsou v Kapitolu a bojují proti Snowovi. Těším se i na film, snad nezklame.

12.08.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Druhým dílem to mělo skončit. Autorka trojku totálně zkazila. Byla jsem z toho tak zklamaná.. hlavně z konce.. Tím to už asi spravit nedokáže..

12.08.2015 3 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Obsah knihy mě hodně překvapil, protože jsem viděla první seriál, ale přesto se mi kniha moc líbí. Jsem moc zvědává na další díly.. :)

10.08.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Druhý díl byl zase o něco lepší něž jednička (ale já myslím, že to je skoro u každé knihy :))
Moc se těším na trojku a jen doufám, že to níčím nepokazí :)

30.06.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Jsem moc ráda za to, že jsem to stihla dříve, než jsem viděla zfilmovanou verzi. :)
Kniha je povedená :)

30.06.2015 5 z 5

Pozdvižení v Pompejích Pozdvižení v Pompejích Veronika Válková

Sice jsem první díl nečetla, ale druhý díl se mi celkem líbil i tak a bylo to celkem zajímavé.

12.02.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Kniha vás vtáhne do děje a skoro se od ní ne a ne odtrhnout. Tam je taková zvláštní záhada a oni ji řeší a je to napínavé a zajímavé, proto skvělé :) Hlavně ten konec :)

28.12.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Konečně jsem to dočetla a kniha se mi líbila :) Doporučuji :)

14.12.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha je zajímavá jak obalem tak dějem, který se váže k holce, která potká kluka, do kterého se zamiluje ale později zjistí, že ho vlastně zná už nějakou dobu.

02.12.2014 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha byla zvláštní.

12.10.2014 5 z 5

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Dvojka mi přišla lepší než první díl. Měla jsem ji přečtenou za necelé dva dny, což je docela rekord. Tahle série je vážně skvělá, autorka skvěle píše :)

12.10.2014 5 z 5

Norman a duchové Norman a duchové Elizabeth Cody Kimmel

Tato kniha je zváštní, viděla jsem i film, ale nevím co je lepší. Přijde mi to podobné. Jenom v knize není tolik obrázků.

28.09.2014 5 z 5

Konyvran 1: Čarodějův zloděj Konyvran 1: Čarodějův zloděj Sarah Prineas

Abych řekla pravdu, ze začátku mě ta kniha nebavila, ale pak se rozevřela do úžasného děje, točícího se kolem kouzelníka Konyvrana, který hledá Locus Magicalicus. Je to prostě zvláštní děj. Tak mě to zaujalo, až jsem si přečetla dvojku i trojku. A ty mě vůbec nezklamaly.. chtěla bych, aby byl film anebo by mi možná i postačilo, kdyby autorka napsal čtvrtý díl.. ten konec trojky mi přišel takový nedokončený :)

10.02.2014 5 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Už jsem si ji přečetla dvakrát a měla jsem prostě takový zvláštní pocit, ohledně děje. Chtěla bych, aby to dopadlo hezky, aby nikdo neumřel, protože každému teď hrozí nebezpečí.. hlavně Percabeth.. a to s tou bránou smrti by mohlo vyjít, mohli by to zavřít a už by je nevyrušovala žádná příšerka.. a Gaia :) to by bylo super! jo, ale takový Rick Riordan není.. určitě to bude chtít ještě nějak zkomlikovat, a pokud bude chtít nechat zavřít bránu nebo ne, to je potom jeho rozhodnutí.. ale pokud by to bylo špatné rozhodnoutí, pak by dopadl takhle: http://jessekavadlo.files.wordpress.com/2012/01/jack-sparrow-pirates-of-the-caribbean2.jpg, takže by to neměla být taková potíž, aby napsal spíše tu správnou variantu :)

10.02.2014 5 z 5

Chtěla jsem si to přečíst už dlouho, taky proto že jsem dlouho hledala film :) ale film jsem zkoukla, velice mě potěšil.. Těším se na 3 :D Knihu jsem četla v třech dohromady, a to šlo dobře... Bylo to suprové, ale musím přiznat, že mě to předtím nijak moc nenadchlo.. ani mě to nějak nezaujalo. Něco ve mě ale řeklo, že by to přece jenom nemusela být taková kravina. Po přečtení jsem byla spokojená.. :)

09.08.2013 5 z 5

Noční můry nespí Noční můry nespí * antologie

Tak to je poprvé, co se bojím u nějaké knihy. Abych řekla pravdu není to tak hrozné, ale radím tém, co se neradi bojí: Nečíst!!!!

14.12.2012 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Tenhle díl se hodně povedl. Jeden z nejlepších z této série. Je tam plno nových postav a je to takové hodně dobrodružné a taky tam je docela hodně smyslu pro humor.

14.12.2012 5 z 5