ajla5 ajla5 komentáře u knih

Na divokém venkově Na divokém venkově Eva Grestenbergerová

Konečně oddechovka. Já se tak nařechtala! Klidně bych si přečetla, co bylo dál.

06.12.2022 5 z 5

Adrian Mole - léta prostoty Adrian Mole - léta prostoty Sue Townsend

Škoda, že už to skončilo.

20.02.2022 5 z 5

Víc už se nedozvíme Víc už se nedozvíme Donal Ryan

Opět skvělý příběh, který mě vtáhl a nutil číst do rána. Zatím všechny knihy od pana Ryana byly skvělé.

02.02.2022 5 z 5

Co je ti do toho Co je ti do toho Hana Lundiaková

Krásný a jednoduchý.

26.12.2021 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Pro mě byl tento díl mnohem horší než první. Sage mi lezla na nervy a chovala se dost schizofrenicky.

16.08.2021 2 z 5

Nejrudější růže rozkvétá Nejrudější růže rozkvétá Liv Strömquist

Škoda, že nejde dát víc hvězdiček. Snad nejlepší kniha od začátku roku.

14.04.2021 5 z 5

Válka nemá ženskou tvář Válka nemá ženskou tvář Světlana Alexandrovna Alexijevič

Nádhera! Takových knih by mělo být více. Lidé umírají a my nic nevíme. Jak žili, na co mysleli, co cítili?

27.08.2019 5 z 5

To bylo smutné a to mám rozsvícené všechny lampy a svíčky. Asi mi pomohou jen náladové varhany na 670.

03.11.2018 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Na část o Eastovi jsem se opravdu těšila. Vždyť víte: Easton, přece. Reed je samozřejmě skvělý a horoucí a tak věrný! Gideon mi přijde vzdálený a tak to asi má být. Ale zpět k padlému dědici. Easton je zářivý, všechno je s ním tak snadné jako dýchání a každé dvě minuty vás sežehne jeho samota. A pak znovu ta záře. Líbí se mu Hartley a to jako velice. Když ji nemůže oslnit po eastonovsku, rozhodne se polepšit a stát se jejím rytířem. To pak je kolotoč zkázy a ohňostroj marnosti v jednom. Až jsem se rozbrečela nad jeho snahou, následnými selháními, vztekem a kopáním okolo sebe. Je mi to líto, Eastone. Ale abych se tu už dlouho nerozněžňovala, jak mu řekla Hartley: Ty nejsi hrdina, ale padouch.

Tu pátou hvězdu jsem knize nedala kvůli otevřenému a přiznejme si to, děsivému konci. Nejradši bych tam vlítla a všechny ty chlapečky zachránila, ale to bych mohla skončit za katrem. Jsem prostě máma dvou kluků,no.

15.08.2018 4 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Moc pěkný příběh. Jen mám obavy, zda je konec skutečný.

08.05.2018 4 z 5

Válka hluku Válka hluku Patrick Ness

Skvělá série!!! Hvězdné války se můžou jít vyfotit! Dokonalost! Kam se hrabe Avatar! Sádráci, lidi, všechno!

24.04.2018 5 z 5

Temný ráj Temný ráj Patrick Ness

Skvělá jízda!

16.04.2018 5 z 5

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Velmi napínavé a překvapivé. Postavy stále zrají a neustále se něco děje. Bohužel se ale obávám, že hlavní hrdinové nespějí na svém jednirožci za duhou. Těším se na dvojku.

14.04.2018 5 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Nejdříve sem viděla třetí řadu seriálu a ta se mi líbila opravdu moc. Ale jakmile jsem se pustila do čtení, viděla jsem, jak moc je to jiné. Kniha je mnohem dobrodružnější než seriálový přepis a také spousta věci je tam jinak. Už se těším na další vývoj!

14.02.2018 5 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Klasická romantika, plná vášně a touhy. Během čtení se objevily postavy z knihy Překroč svůj stín. Ta mě moc neuchvátila, ale po přečtení této knihy jí dám ještě šanci. Chci prostě vědět ještě víc, Jinak k této knize: prostě Ryan se nebojí!

13.01.2018 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Ani ji nedočtu. Prostě mě to nezaujalo.

05.01.2018 1 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Hezký příběh, ale chvíli zmatené. Konec mi přišel uspěchaný.

31.12.2017 3 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Delší dobu jsem se nemohla začíst. Ale zcela jsem propadla Adamovi. Lásku Ellie ke Kassielovi jsem moc nechápala. Byl mi sympatický asi ve dvou scénách. Takže jsem dost nespokojená s koncem příběhu. Také byla v knize spousta chyb. Ale Adam...

03.12.2017 5 z 5

Střevo není tabu Střevo není tabu Giulia Enders

Chvílemi zábavné čtení. Získala jsem spoustu nových informací. Bohužel později mi to připadalo rozvleklé.

31.08.2017 2 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Kniha je o čistém zlu a bezmoci. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Můj muž, když viděl, jak si koušu nehty a mám stažený obličej, říkal, ať se podívám na poslední stránku, abych měla klid. Ale neudělala jsem to. Myslím, že popis právního systému je přesný.

22.08.2017 4 z 5