Aira Aira komentáře u knih

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nádherný, strhující a dechberoucí třetí díl této série. Autorka dokáže čtenáře přímo vtáhnout do děje a vy zažíváte to, co hlavní hrdinka. Jediná chyba - nemá pokračování. Ale už teď vím, že se k téhle sérii jednou vrátím a přečtu si ji znovu.

25.09.2018 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Rozhodně stojí za přečtení, je to taková ta správná oddechovka.Tahle knížka se četla sama :)

22.12.2015 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Úžasné druhý díl, sice mi někdy hlavní hrdinka lezla na nervy, ale nemůžu se dočkat dalšího pokračování :)

26.07.2017 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Velmi zajímavá kniha. Obecně nemusím knihy z mužského pohledu,ale tahle rozhodně stojí za přečtení :)

04.04.2016 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Takhle knížka mě přivedla akorát tak do depresí, nemyslím si, že by měla být pro děti. Nevím proč o ní tolik lidí básní, asi je to na mě až příliš velké umělecké dílo.

01.12.2015 2 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Skvělá knížka, zajímavě napsaná. Trochu jsem se bála stylu psaní, ale byla jsem velmi mile překvapena. Vřele doporučuji

26.06.2019 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Velmi chytlavá a čtivá knížka, vřele doporučuji přečíst.

15.05.2019 5 z 5

První První Kiera Cass

Tuhle knihu jsem přečetla jedním dechem. Autorka nechá čtenáře doslova splynout s hlavní hrdinkou.Ikdyž je název knihy celkem prozrazující,tak si člověk stejně nikdy není jistý koncem. Je to úžasná trilogie, která nesmí chybět v mé knihovně, protože vím, že si ji jednou budu chtět přečíst znovu.

09.03.2016 5 z 5

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Poslední díl téhle trilogie je ten nejhorší, ikdyž by to mělo být naopak. Autorka postrádá šmrnc, vše je velmi zdlouhavé a nudné. Čtenář prožívá s hlavním hrdinou každou jeho minutu,a to je až přespříliš.

09.03.2016 2 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Předešlé dva díly jsem přečetla raz dva a moc se mi líbily a tak jsem začala s chutí číst i ten poslední, ale le kdybych věděla, jak zkončí, vůbec bych poslední díl nečetla. Bylo to velké zklamání.

23.07.2015 2 z 5

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

Krásná oddechovka na osamělé večery :)

28.07.2016 3 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

První díl je zaručeně nejlepší z celé trilogie, ovšem něco v té knize postrádám.Nepodařilo se mi pochopit a porozumět hlavní hrdince.

09.03.2016 1 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Tahle kniha člověka přímo vtáhne do dějě, nejde se od ní odtrhnout :)

03.03.2016 5 z 5