Agnesita Agnesita komentáře u knih

Honicí psi Honicí psi Jørn Lier Horst

Fajn detektivka. Zadne zbytecne neskutecne zapletky umele navysujici pocet stran. Tesim se na dalsi ze serie.

29.05.2017 4 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Ctiva, zajimava kniha, plna informaci o zivote lidi nejen v povalecnem East Endu.

05.02.2017 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Trápila jsem se, některé pasáže přeskakovala. Bohužel...

04.11.2023 3 z 5

Betty a my Betty a my Jiří Trávníček

Čekala jsem víc nových informací o Betty. Ráda jsem si ji připomněla, její knihy miluju.

16.11.2022 3 z 5

Tati! Tati! Eva Kantůrková

Trvalo to, chvílemi zdlouhavé, ale jsem ráda, že jsem přečetla.

03.03.2021 2 z 5

Šéfe, takhle ne! Šéfe, takhle ne! Lucie Michálková

Knihu jsem si vybrala jen kvůli čtenářské výzvě s tím, že se třeba něco nového dozvím. Dozvěděla jsem se, že napsat knihu, promiňte mi, Lucie, může každý negramota. V knize je spousta gramatických chyb, vět se špatným slovosledem, anakolut nevyjímaje. Obsahově jde o "brožuru" typu výcuc z internetu.

31.10.2020 1 z 5

Dům v Bretani Dům v Bretani Marta Davouze

Pěkná oddechovka. Tak trošku závidím... :)

18.07.2020 4 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Přečteno za pár hodin. Špatné to nebylo, ale asi bych přivítala bohatší sloh.

04.12.2019 3 z 5

Slyšte! Slyšte! Ed McBain

Takový průměr.

26.10.2019 3 z 5

Misery Misery Stephen King

Kniha o ničem. :) Jo, King umí psát, ale mě to nebaví. Už mu nebudu kazit průměr. ;)

10.08.2019 2 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Pro mě příliš neuvěřitelné.

10.07.2019 3 z 5

Historie vlků Historie vlků Emily Fridlund

Ne úplně tradičně psaný román. Čekala jsem na nějaké "rozuzlení", něco, co dá knize šťávu. Nedočkala jsem se. Škoda, téma i jeho umístění jsou slibná.

18.05.2019 2 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Kniha se špatně odkládala, potřeba číst dál byla velká. Ale přece jen jsem už četla lepší thrillery.

08.08.2018 4 z 5

Maorčina píseň Maorčina píseň Sarah Lark (p)

Přečetla jsem, ale byla jsem zklamaná - autorka sklouzla k červené knihovně.

10.07.2018 2 z 5

Skříňka s motýlem Skříňka s motýlem Santa Montefiore

Pěkná oddechovka. Několik věcí jsem si při čtení uvědomila. Určitě sáhnu po dalších autorčiných knihách.

22.03.2018 4 z 5

Jablko Jablko Michel Faber

Knize nelze nic uprit, ale uz tu kdosi zminil, ze mel mit Kvitek bud vic stran nebo dalsi stejne obsahly dil.

20.12.2017 5 z 5

Na zimu zavřeno Na zimu zavřeno Jørn Lier Horst

Civilni detektivka, nezrazi, neohromi. Vic se mi libila dalsi v poradi Honici psi.

05.12.2017 3 z 5

Zajimave, prekvapive, objevne. Bohuzel nemuzu dat vic hvezd, prestoze me zaver knihy pohltil. Prvni polovina se mi vlekla, chtela jsem knihu odlozit. Jsem rada, ze jsem vytrvala.

10.10.2017 3 z 5

Alchymistova dcera Alchymistova dcera Katharine McMahon

Cekala jsem vic. Zacatek slibny, rozuzleni "zahady" a vubec dej po navratu z Londyna odflaknuty, predvidatelny. Ich forma mi nevadila, naopak.

16.07.2017 3 z 5