Adelin239 Adelin239 komentáře u knih

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou a nakonec mě i překvapila. Krásný historicko-erotický román, u kterého jsem nakonec nevěděla, jak se se vyvine. Rozhodně se k Pekelníkům vrátím.

17.08.2017 5 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Mně se kniha moc líbila. Byla v ní zajímavá zápletka, kterou jsem začala luštit až od poloviny knihy. Pak už se dalo celkem tušit, co se stane, ale i tak jsem stále váhala.
A dokonce až teď jsem si uvědomila, že se jedná o druhý díl série...no nevadí. I tak si první díl přečíst musím! :)

14.08.2017 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Naprostá nádhera! Kniha byla podle mého gusta, takže jsem se pochopitelně od ní nemohla odtrhnout.
Marianne mi byla hned od začátku sympatická, hlavně její povaha. Moc se mi líbilo, že v některých situacích řekla svůj názor a byla upřímná, v jiných naopak ostýchavá. Zároveň mi jí bylo však líto. Musela prožívat jak smrt své maminky, tak odchod tatínka, k čemu se však stavila hrdě čelem. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na mužského hlavního hrdinu Phillipa, ten byl v každém ohledu báječný a neodolatelný. Jak jinak :D
Co můžu říct s naprostou jistotou je, že se k této knize určitě vrátím. Rozhodně doporučuji přečíst, nebudete litovat!

11.08.2017 5 z 5

Skandální Skandální Karen Robards

Zajímavý námět, mně osobně se kniha moc líbila. Četla se sama od začátku do konce.

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Původně jsem myslela, že bude děj nudný a nezajímavý. Ale jakmile jsem se začetla, už se od knihy nedalo odtrhnout. Určitě nelituji, že jsem si ji přečetla.

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Mně se tento příběh moc líbil. Byl nezvyklý a originální. Prostě krásná oddychová knížka :)

Cress Cress Marissa Meyer

Já tuhle sérii miluju! Začalo se to pěkně zamotávat a já už jen čekám, kdy se to zase pomale rozmotá. Děj je v téhle knize naprosto úžasný!
Musím přiznat, že u tohoto dílu jsem si taky trochu pobrečela. To prostě nešlo na konci zadržet. Bylo mi tak líto doktora Erlanda! Ale nemění to i tak nic na faktu, že kniha je i tak skvělá.
A teď honem na poslední díl! :D

06.08.2017 5 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Ze začátku mi přišel děj nudný a bez nápadu, ale jakmile jsem překročila několik stránek dál, tak jsem okamžitě změnila názor. Zamilovala jsem si hlavní hrdinku, hlavně její sebevědomí a humor. Byla mi celou dobu sympatická a dokonce pro mě byla a je inspirací.
Jediné, co mi knihu vůbec nepřipomínalo, bylo přirovnání k Hvězdám nám nepřály. Mně tyto dvě knihy moc podobné nepřišly.

02.08.2017 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Nejdříve jsem byla trochu zmatená, protože jsem si myslela, že příběh bude vyprávěn jen z pohledu Scarlet, ale autorka mě překvapila. Jsem ráda, že se kniha odehrávala kolem všech osob, které byly v kronice prozatím zmíněny. Měla jsem tak aspoň přehled, co se s ostatními postavami děje.
A musím říct, že druhý díl opět nezklamal! Bylo v něm vše. Napětí, očekávání, legrace, romantika. Vše, co ke skvělé knize potřebuji.
Už teď se nemůžu dočkat třetího dílu!

01.08.2017 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

U hvězd...tohle jsem nečekala :D. Kniha byla naprosto úžasná! Skvěle psaná, čtivá, zajímavá. Po celou dobu čtení jsem byla napnutá a zvědavá, jak se celý děj vyvine. I když jsem nejprve váhala, zda si knihu přečíst, nakonec vyhrály velmi kladné komentáře u této knihy. A opravdu nelituji. Už teď se těším, až si přečtu další díl!

26.07.2017 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Jak se píše na obálce knihy....opravdu jsem se některým částem zasmála :D
Kniha byla jedním slovem krásná. Lehké, nenáročné čtení, které čtenáře vtáhne do děje a přiměje je knihu dočíst do konce. Musím uznat, že nápad na děj je velice zajímavý a poutavý. Proto mi nezbývá nic jiného než dát pět hvězdiček, protože jsem s knihou byla maximálně spokojená :)
Kdo by chtěl alespoň trochu snít, tak si tuhle knihu určitě přečtěte!

23.07.2017 5 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Tato kniha ani tolik nenadchne, ale zase ani neurazí. Prostě dobrá oddechovka na doma.

16.07.2017 4 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Psaní Julie jsem si naprosto zamilovala! Kniha byla čtivá, zábavná a naprosto úžasná. I když se jedná o středoškolské prostředí s podobným námětem, i tak mě toto téma stále baví číst. Rozhodně tuto knihu doporučuji! :-)

16.07.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Na tuhle knihu jsem se těšila, protože jsem od spisovatelky četla předchozí knihy, ale nakonec kniha byla úplně jiná, než jsem si představovala. Ale i tak byla kniha skvělá, zajímavá a hlavně neobvyklá.

16.07.2017 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

I když jsem nejdříve váhala, zda si knihu přečíst, nakonec jsem neodolala a knížku si opravdu přečetla. Překvapilo mě, jak rychle jsem došla ke konci. Kniha byla vážně čtivá a docela i poučná. Pro někoho může být i inspirací, jelikož někdy opravdu nevíme, jaké přátele si vybíráme. Tato kniha to jen dosvědčuje.
Během čtení jsem se bavila a ráda knihu doporučuji všem, kteří mají rádi romantiku a hledají knížku na zabití odpoledne. Tahle se na to totiž perfektně hodí :-D

28.06.2017 4 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Téma a nápad byl úžasný, kniha se prostě četla sama. Akorát na konci se mi děj zdál trochu zdlouhavý, proto jednu hvězdičku odebírám.
Jinak byl příběh, jak zároveň smutný, tak i krásný. Rozhodně mě příběh Mallory a Ridera zaujal a ohromil :-).
Ale stejně se mi nejvíce ze všeho líbila přezdívka „Myška“, kterou dal Rider Mallory. Přišla mi hrozně roztomilá!

27.06.2017 4 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Tenhle díl se mi líbil asi nejvíce z celé série. Úžasně napsaný příběh dvou lidí, kteří jsou si tak trochu podobní a přesto rozdílní. Děj je krásně, ale hlavně vtipně napsaný, takže během čtení jsem se rozhodně nenudila. Za mě určitě doporučuji! :)

27.05.2017 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Na tuto knihu jsem se hrozně těšila, až si ji přečtu. Neobvyklý nápad autorky mě natolik zaujal, že jsem neváhala ani vteřinu a knihu si objednala. Po přečtení jsem už tak nadšená nebyla. Kniha mě tak trochu zklamala, co se týče děje. Nebyla to sice taková katastrofa, ale že by to byl trhák se také říct nedá. Čekala jsem trochu něco jiného. I tak se kniha četla dobře a během pár hodin jsem ji měla přečtenou :)

27.05.2017 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Kniha mě zaujala jak obálkou, tak i obsahem. Sice v ní nejsou žádné velké zvraty, ale to mi na ní vůbec nevadilo, ba naopak. Celý děj je pojat v romantickém, vtipném a pohodovém stylu. Jako oddechovka na doma se tato kniha perfektně hodí :)

27.05.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Nejdříve jsem nevěděla, komu fandit...buď Kilovi nebo Halovi anebo snad Henrimu? Vážně jsem byla zvědavá, jak to nakonec dopadne a upřímně jsem tohle nečekala :D. Ale i tak to podle mě bylo skvělé zakončení celé této série, ke které se určitě ještě jednou vrátím.
Jednu hvězdičku ubírám jen proto, že se mi Američina Selekce líbila o něco více, i tak byla tato kniha úžasná, čtivá a dokonce vtipná. Určitě doporučuji přečíst!

24.05.2017 4 z 5