Smyslnost

Lord Damien Sinclair je nejznámější londýnský záletník, který žije jen v nezřízených radovánkách se ženami a mistrně ovládá hazardní hry. Jeho mladinká, nezkušená sestra Olivie jednoho dne podlehne klamným slibům lehkomyslného mladíka – a milostné dobrodružství skončí tragicky. Olivie si způsobí zranění, jehož následky ponese po celý život. Rozlícený Damien se rozhodne zničit nerozvážného mladého muže, který způsobil všechno zlo… Krásná a moudrá Vanessa Wyndhamová se snaží za každou cenu napravit chybu svého nezodpovědného bratra, ale ještě netuší, jak vysokou cenu bude muset zaplatit. Nestačí, že je ochotná stát se společnicí Damienovy invalidní sestry – Damien žádá, aby se stala jeho milenkou. Pro ženu jejího společenského postavení to znamená dát v sázku svou pověst, pro vyhlášeného svůdce Damiena jen další dráždivou hru. Kdo vlastně bude vítězem a kdo poraženým? Co když se někdo chytí do vlastní nastražené pasti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43341/smyslnost-43341.jpg 4.4118

Liga pekelníků (1.)

The Seduction (2000)

Vydáno:, Domino

Turiel11

Velmi pěkný příběh s neotřelou zápletkou. Vanessa mi byla sympatická, stejně jako Damien, i když jsem si nejednou pomyslela, že je to osel. :-D Ale vzpamatoval se. ;-) Všeho tam bylo tak akorát, ničeho nebylo moc. Vřele doporučuji.

Adelin239

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou a nakonec mě i překvapila. Krásný historicko-erotický román, u kterého jsem nakonec nevěděla, jak se se vyvine. Rozhodně se k Pekelníkům vrátím.

Luccy78

Skutečně nádherná historicko-erotická "vypínačka hlavy". Na odreagování se je nepřekonatelná, moc hezky se četla. kdo má rád tento žánr, rozhodně doporučuji k přečtení!

havrmoni
16.04.2016

Pane jo, nádherná oddechovka. Hezká romantika (pro mě)a erotika nebo spíš její množství, byla v podstatě součástí toho příběhu. Když si uvědomím o kom byl a kam se chtěla dopracovat hrdinka, bez toho by to ztratilo to ,,něco". K pornu to má daleko a k některým knihám od jiných jako jsou Johnson,Day nebo Small taky.

trudoš
08.01.2016

Komicky prostinké až naivně jednoduché, přičemž právě díky tomu docela milé. Taková odpočinková záležitost, která příliš nezavaří mozkové závity a přitom splní zamýšlený účel, jestliže se vám tedy nezastaví pumpa kdykoliv narazíte na červenou knihovnu. Co však knize přeci jen odpustit nedokážu, je naprostá absence dějové originality či alespoň pokusu vyhnout se byť jen jednomu jedinému klišé. Stejně tak rozsah je v rámci prostoduchosti zápletky, nesmyslně nadsazený. Osobně mi ale hlavně chyběl humor, který by vanilkově erotickou harlekýnku trochu odlehčoval. On tu sice nějaký je, ale na úrovni jemného špičkování mezi ústřední dvojicí milenců, což působí stejně prvoplánové, jako celý jejich vztah. Smyslnost tak pro mě postrádala cokoliv, co by ji nějak zásadně odlišovalo od slabšího průměru, ovšem totálně odzbrojila slaďoučkou kýčovitostí vyprávění („Dostaneme se spolu až tam, kde se rodí hvězdy...“), kterou si prostě nelze nezamilovat.

ptavichripkaa
20.10.2015

Prozatím nejlepší kniha od této autorky. Dnes jsem ji přečetla podruhé a zase mě vtáhla do děje a nepustila. Miluju sérii o pekelnících a Damiena obzvlášť. Už má své místo v mé knihovně.

Samira
14.09.2015

První díl Ligy rozhodně splnil má očekávání, po první romantické polovině přišla ta pekelná, která by asi nevyhovovala zapřísáhlým romantikům a odpůrcům erotiky, ale podle mě dala románu šťávu, celek pak ještě vylepšil skvělý závěr, nemám, co bych vytkla a moc se těším na další díl!

Haldasha
10.07.2014

Přečteno jednim dechem :)

liletka_a
13.06.2014

První díl z Ligy pekelníků byl opravdu velmi poutavý, erotický a moc příjemný. :)) Není nad to u takové to knihy naprosto vypnout! :)

modranka
23.01.2014

Zhrniem to veľmi jednoducho:
erotika, porno - silná dávka, adolescentom fakt neodporúčam, to im zrovna môžete dovoliť pozerať pornofilm
romantika - ani tak veľmi nie, je to skôr o posteľových scénach
príbeh - základ dobrý, ale celý príbeh potlačila erotika, čím vlastne poškodila kategóriu historických romancí - ale zrejme celá táto séria je o zhýralosti. Akosi mi to nesedí do 19. storočia. Myslím, že aj pre súčasnosť by to bolo silná káva.
Ak by som to hodnotila ako erotický román, dala by som päť hviezdičiek, ale keďže je to zaradené do kategórie historických romancí, je to len za 3 hviezdičky

Lira
25.12.2013

krásný jednoduchý příběh. Ohromil mě příběh a vtáhl do té doby. Doporučuji samozřejmě těm, co rádi historické romance, ale i pro ty, co by to číst chtěli začít.

machrus
22.10.2013

Kniha se četla sama,takové oddychové čtení.

Roninka
24.06.2013

Tak tohle byla jedna z prvních knih co jsem od Nicol Jordan četla, líbila se mi tehdy a uchvátila mě ještě víc při druhém přečtení. Patří mezi mé oblíbené a ráda se k ní vždy vrátím. Takže přečíst...doporučuji.

Agnes0502
04.12.2012

Úžasná, famózní! :)

Terinka1982
03.09.2012

Velmi čtivá kniha, doporučuji:-)