Adelin239 Adelin239 komentáře u knih

Hľadanie prísľubu večnosti Hľadanie prísľubu večnosti Jennifer Probst

Opět úspěšná série této autorky. Každý díl byl originál, díky tomu jsem byla vždy příjemně překvapena průběhem děje. Arilyn byla z nich nejzajímavější, protože v předchozích dílech o ni velká zmínka nebyla. Už jen díky tomu jsem byla zvědavá, jak její příběh dopadne.
Nejvíc mě dojala záchrana malé čivavy Pinky. Díky ní se ze Stona stal obětavý a milý člověk, samozřejmě taky díky Arilyn.
Určitě je tento díl jak zábavný, tak romantický. Rozhodně stojí za to si přečíst nejen tento díl, ale i celou tuto sérii :-)

05.07.2018 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Nemůžu si pomoct, ale tuhle knížku čtu pořád dokola. Je vtipná, romantická, obsahuje zajímavý a poutavý děj, prostě má vše, co u skvělé knihy potřebujete a hledáte.
Nejvíce se mi na knize především líbila odvážná a kurážná povaha hlavní hrdinky Lillian, díky ní jsem se po celou dobu čtení nenudila. Samozřejmě nemůžu vynechat druhou hlavní postavu Markuse. Jejich vzájemné popichování patřilo na denní pořádek a to nemluvím o společných hádkách. Už jen při nich jste se museli usmívat :D

16.06.2018 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Knihu jsem objevila náhodou, zaujala mě jak obalem, tak obsahem, takže bylo hned rozhodnuto, že si ji musím přečíst. Rozhodně splnila očekávání a byla naprosto úžasná! Jiskření mezi hlavními postavami si všimnete hned od začátku, takže víte s jistotou, že se u téhle knížky nudit nebudete. V mém případě to tak tedy bylo. Není pochyb, že si určitě přečtu ostatní díly této série.

19.05.2018 5 z 5

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

Jak vidím, druhý díl byl stejně dobrý jako ten první. Do knížky jsem se bez problému začetla a nemohla se od ní odtrhnout! Moc se mi líbila Emiina povaha, hlavně její troufalost. Dovolila si věci, které nejsou pro kněžnu typické: například nošení pánských kalhot :-D. Co mi hlavně zpestřilo celou knihu, bylo Nikolajovo putování do minulosti. V té části mi to přišlo nejvíce zajímavé. Rozhodně se k této knize s jistotou vrátím!

15.05.2018 5 z 5

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Opět jsem nadšená! Lisa Kleypas nám zde zase předvedla svou skvělou představivost. Moc se mi líbila zápletka s vraždou a ani ke konci jsem si nebyla jistá, kdo je vlastně vrahem. Moc zajímavá byla také kapitola s vědmou, to bylo takové bezva zpestření knihy, nápověda do dalších dílů.
Sice kniha nebyla tak dobrá jako série ČEKANKY, ale i přes to nebyla špatná. Opravdu skvělá kniha :)

09.05.2018 5 z 5

Zajatá nevěsta Zajatá nevěsta Johanna Lindsey

Kniha se mi nejdříve zalíbila díky obsahu, tak jsem neváhala a koupila si ji. A dobře jsem udělala. Hned od začátku mi byla Christina sympatická a po celou dobu čtení jsem s ní její příběh prožívala. Bylo v ní všechno, co od dobré knihy očekávám: Dobrodružství, napětí a samozřejmě romantika. Krásná kniha na odpoledne :-)

07.05.2018 5 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Krásné zakončení celé série. Spisovatelka opět nezklamala a zakončila celý příběh rodiny Bridgertonových, tak jak se očekávalo. Sice tenhle díl byl pro mě nejslabší z celé série, ale to neznamená, že byl špatný. Naopak se mi velmi líbil. Romantický Gregory se mi moc zamlouval, protože v předchozích knihách o něm velká zmínka nebyla. Zde jsem měla tu čest ho poznat. Určitě skvělá odpočinková kniha.

01.05.2018 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

I když se jednalo o jednoduchý příběh, i tak mě jeho děj v některých částech rozbrečel. Nejen to, kdy Ryan zemřel, ale i to jak se Cara snažila zapadnout na ranči a přitom se ji to ze začátku moc nedařilo. Nakonec si však své místo vybojovala.
Tohle je moje první knížka od této autorky a musím přiznat, že nezklamala. Trochu jsem se bála ji číst po přečtení některých komentářů, ale obávala jsem se zbytečně. Krásná kniha, i přes menší počet stran, určitě stojí za přečtení.

23.04.2018 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Rozhodně kniha splnila očekávání. Levany mi bylo během celého příběhu líto a soucítila jsem s ní. Ale i tak si myslím, že si některé věci až moc vysnila a vykreslila podle své vlastní představy. Neměla to lehké, a proto si chtěla postupně získat celý svět, jen aby byla na chvíli spokojená.
I když je kniha napsaná v pochmurném duchu, rozhodně ji doporučuji přečíst!
Je skvělé si přečíst knihu i z pohledu záporáka, celá série je o to více zajímavější.

21.04.2018 5 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Já jsem s touhle knihou maximálně spokojená. Hlavní postava Lea se mi moc líbila a byla mi hned od začátku sympatická, hlavně díky její povaze. Sice jsem pár knih s podobným obsahem už četla, ale to na mém názoru nic neovlivnilo, protože byla zase úplně jiná než ty předchozí. Někomu to tak připadat nemusí, ale mně ano.
Dost jsem se u téhle knížky taky nasmála, rozhodně jsem se při čtení nenudila. Jednoduše skvělá kniha, kterou určitě doporučuji přečíst! :-)

16.04.2018 5 z 5

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Nádhera! Tuto knihu jsem si přímo zamilovala! Nenáročná, krásná a velice čtivá. Spisovatelka mi velmi sedla a moc jsem si ji oblíbila. Konec knihy se dá sice předvídat, ale i tak vás to donutí dočíst ji úplně celou až do konce. Tak to bylo alespoň v mém případě.
Určitě ji doporučuji si přečíst, už jen díky postavám, opravdu je to krásný a romantický příběh! :)
Těším se na další skvělé knihy od této autorky!

08.03.2018 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Za mě byl tento díl o trochu lepší než ten první. V něm se mi Honor jevila jako uzavřená a mrzutá žena, která jen šířila špatnou náladou. V tom druhém se více otevřela a ukázala se v pravém světle. Líbila se mi o to víc. A Tom samozřejmě taky.
Krásná kniha, která se četla sama :-)

17.02.2018 4 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Opět stejně úžasný díl jako ty dva předchozí. Sice jsem si ho představovala trochu jinak, ale to nic nemění na tom, že byl i tak skvělý a poutavý. Moc se mi líbila Pandořina kuráž a sebevědomí a díky tomu mi byla ihned sympatická. Stejně tak i Gabriel. Celý příběh byl jak v humorném, tak i v romantickém duchu, což je přesně můj typ žánru, takže jsem byla velice spokojená :-)
Spisovatelka tedy opět nezklamala a musím jí dát dalších pět *. Rozhodně knížku doporučuji!

26.01.2018 5 z 5

Láska k nepříteli Láska k nepříteli Suzanne Enoch

Trochu jsem se zdráhala si tuto knihu přečíst, ale i tak jsem neodolala a koupila si ji. Vážně nelituji. Hned po prvních stránkách jsem se ponořila do děje a nemohla se od ní odtrhnout. Hlavně malá May si mě získala. Ihned mi byla sympatická a stejně tak i ostatní postavy, ale ona mi okamžitě přirostla k srdci.
Sice je tato kniha moje první od této autorky, ale určitě ne poslední. Prostě krásná oddechová knížka, kterou doporučuji přečíst :-)

22.01.2018 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Jsem opravdu nadšená! Na Hyacintin příběh jsem byla hodně zvědavá, protože mi už v předchozích dílech připadala velmi sympatická. Hlavně její tvrdohlavost si mě získala. Vždy si stála za svým a jen málo věcí ji donutilo se svého cíle vzdát. A k tomu všemu se do jejího života připlete krásný a sebevědomí Gareth. Oba dva se pak spolu musí potýkat s možným nebezpečím, kterým musí společně čelit. A jak to nakonec dopadne? To se dozvíte, když si knížku přečtete.
Za mě jednoduše řečeno - nádherná kniha, která se četla sama :-)

13.01.2018 5 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Opět krásný romantický příběh a k tomu ještě s detektivní zápletkou. Lisa Kleypas mě znovu potěšila. U téhle knihy se nejen pobavíte, ale taky hlavně zamyslíte nad vzniklou situací. Už od začátku jsou tam menší znatelné stopy, které vás k "vrahovy" mají dovést, a i já na to přišla až ke konci příběhu. U hlavních hrdinů to bylo přesně naopak. Jejich vztah nebylo těžké si domyslet, ale i přesto vás to neodradilo od přečtení celé knihy.
Co jiného dodat než to, že jde opravdu o skvělou knihu, kterou určitě neuškodí si přečíst :-)

09.01.2018 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Na tenhle díl jsem byla velmi zvědavá, jelikož o Francesce jsem se v předchozích dílech nic moc nedozvěděla. A podle očekávání kniha nezklamala. Bylo mi líto chudáka Michaela, který musel skrývat své city, jak před bratrancem, tak před Franceskou.
Spisovatelka si i přes to s touhle dvojicí skvěle poradila. Jako zatím s každou.
Opravdu smutný, ale zároveň krásný příběh, který doporučuji přečíst :-)

01.01.2018 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Opět krásný a upřímný příběh plný romantiky! A díky dvojčatům se mi líbil o to víc. Chudák Eloise to s nimi neměla ze začátku vůbec jednoduché. A ani s Fillipem :-D
I tak byl tento díl stejně skvělý jako ty díly předešlé.

27.12.2017 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Opět krása! Nemůžu si u této série na nic stěžovat. Je čtivá, romantická a hlavně zábavná, což velice oceňuji, protože jinak by neměla takové kouzlo, jaké doteď má.
Sice je příběh ve stylu ošklivého káčátka a pohledného mladíka, který se opakuje nejen u této knihy, ale i tak mám pro tyto příběhy velkou slabost. Nemůžu si pomoct. Přijde mi to vždy velmi romantické, i když nereálné :-D
Takže mi nezbývá než dát plný počet hvězdiček...prostě skvělá kniha.

20.12.2017 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Tato série si mě pomalu ale jistě začíná získávat. Vážně, prozatím všechny knihy byly skvělé a zábavné. A tahle nebyla výjimkou.
Odjakživa jsem zbožňovala příběh o Popelce, takže jsem se na tento díl velmi těšila. A podle očekávání nezklamal. Moc se mi líbil autorčin výběr jmen a to nejen u tohoto dílu. Sophie a Benedict. Tyto dvě jména mi k sobě prostě ladí. Jako i samostatné postavy.
Prostě krásné pohodové počtení :-)

12.12.2017 5 z 5