a.a.candys.life a.a.candys.life komentáře u knih

Náš Coney Island Náš Coney Island Billy O’Callaghan

Krásný příběh o dvou lidech! Po dočtení knihy jsem dokázala říct jen. Au

28.03.2020 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

3,5* Ze začátku jsem se do čtení musela nutit a nebavilo mě to. Ale za polovinou to už bylo rychlé a napínavé, rozhodně zkusím další díl a uvidím jak to dopadne.

20.02.2020 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

JG patří k mým nejoblíbenějším YA autory ale jeho povídka byla nejslabší a ani tam nezapadala. Ale kniha se mi líbila. Může se číst i po Vánocích.

18.12.2019 4 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Kniha mě dostala do pěkné deprese. Dost silný příběh. První setkání s autorkou. Její knihy budu číst postupem času. Protože se zachvili psychycky rozložim.

23.09.2019 4 z 5

Mořská panna Mořská panna Christina Henry

4,5*/5* krásný příběh! Mořská panna byla dokonale ztvárněná, že já sama bych uvěřila, že existovala. Pro milovníky mystických příběhu a hlavně mořských pannen, tuhle knihu doporučuji.

20.09.2019 4 z 5

Najdi odpověď Najdi odpověď Patrick Ness

Tak druhy díl byl skvělý! Od zacatku do konce se furt neco dělo, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Líbil se mi od trochu víc než první díl. Na závěrečnou scénu se moc těším a jak to celé dopadne !

22.08.2019 4 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Krásný, až naivní příběh! Oba hrdiny jsem si oblíbila a bylo, těžké sledovat jejích životy, které nežijou. Pod dočtení jsem si zapla film a u něho jsem brečela jak želva u knihy, nikoliv.

22.06.2019 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Tato manga, na začátku byla roztomilá ale pak se to obrátilo na plné obrátky, nemohla jsem se odrhnout a kousala se do jazyka co se s dětmi stane!

Napínavé, strašidelné ....

Těším na na pokračování!

28.03.2019 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 4 Zaslíbená Země Nezemě 4 Kaiu Širai

Tento volume byl pecka, tolik emocí jsem zatím u žádného dílu nezažila.

03.07.2020 5 z 5

Někdy je hezké, že mě miluješ Někdy je hezké, že mě miluješ Marie Vareille

Skvělá oddechová kniha! Díky příběhu jsem přála na jiné myšlenky. Je vtipná, milá, zahřeje na srdíčku. Rozhodně doporučuji.

19.04.2020 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 3 Zaslíbená Země Nezemě 3 Kaiu Širai

Tahle série je čím dál tím lepší

08.10.2019 5 z 5

Poslední velký den Poslední velký den Tammy Robinson

Už od začátku jsem věděla jak kniha skončí. Tak či tak mám zlomené srdce. Kniha byla krásné napsána a četla se hezky. Doporučuji pro milovníky romantiky.

09.09.2019 3 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Krásná oddechová kniha, nic těžkého. Na léto ideální.

09.08.2019 3 z 5

Druhá strana Druhá strana Jody Houser

Skvěle doplnění k první série k seriálu. Z pohledu Willa. Jsem zvědavá na pokračování a jak to bude pokračovat.

26.07.2019 4 z 5

Stejně je život krásný Stejně je život krásný Katie Marsh

Krásná, oddechová kniha na letní dny. Nic těžkého. Něco mi, ale v příběhu chybělo. I slza ukápla.

14.07.2019 4 z 5

Svatá hlava Svatá hlava Hana Lehečková

Nesedl mi styl psaní, příběh je dost silný, smutny. Chvílemi jsme se i smála. Nevím, chtěli by to k příběhu něco dodat. Něco mi tam chybí.

19.05.2019 3 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Kniha mě úplně pohltila! Četla se rychle. Do půlky jsem byla fakt napnutá!

18.05.2019 4 z 5

Naslouchej noži Naslouchej noži Patrick Ness

Dlouho jsem nečetla nic dystopického! Byl to velký zážitek! I slza ukápla. Po dočtení prvního dílu mám chuť se vrhnout na pokračování! DOPORUČUJI! Nechápu proč jsem tu knihu dlouho odkládala.

13.05.2019 4 z 5

Místo, kde bydlím Místo, kde bydlím Brenda Rufener

Silný příběh mladé studentky! Chvílemi jsem, se smála a brečela a mráz po zádech a furt dokola! Autorka má skvělý styl spaní, četlo se to jedním dechem!

29.04.2019 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde