8211 8211 komentáře u knih

Mýty Mýty Stephen Fry

perfektní

Organon Organon James Smythe

Zajímavá kniha, ze začátku trochu těžší zorientování se. Kdo má zálibu v počítačích, AI a scifi, určitě ho to osloví.

Dokonalý zabiják Dokonalý zabiják Ward Larsen

Velmi čtivá detektivka.

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Přiblížení světa nemocného člověka, který neztrácí naději a bojuje za svoje sny, lásku, normální život, i přes všechny překážky. Dojemné.

Cesty se rozcházejí Cesty se rozcházejí Veronica Roth

Jednička je rozhodně lepší.

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Velmi dobré, čtivé.

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Kdo má rád pejsky, určitě ho to pohladí po duši. Pomalejší rozjezd, pak příjemná oddechovka a happyend.

Dnešek není naposled Dnešek není naposled Elan Mastai

Kdo miluje scifi, určitě doporučuju.

Malá Dorritka Malá Dorritka Charles Dickens

Velmi, velmi, velmi dlouhý příběh, což mu ubírá na kráse a zajímavosti.

Mrazivá hlubina Mrazivá hlubina Adrian McKinty

Průměrná detektivka odehrávající se v zajímavém čase a místě Severního Irska.

Zrádce Zrádce Peter Lindmark

naprostá nuda a nepřehlednost

05.10.2022 1 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Skvělá kniha! Téma je srdcervoucí a při každém takovém popisu mi bylo smutno...

Řev motýlů Řev motýlů Reginald Hill

Nenáročná detektivka, se zajímavou zápletkou a vtipnými situacemi, i jsem se od srdce zasmála.

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Velmi zajímavý námět knihy. Přečetla jsem jedním dechem. Tak zvrácené a brutální činy, přitom napsané tak "něžně"....

Lhář Lhář Alex F. Brady

Velice čtivá kniha ze zajímavého právnického prostřední. Hlavní protagonista je odporný člověk ubližující lidem okolo. Líbí se mi popis a průběh jeho psychického rozpoložení a vnímání. Zároveň je zajímavé dozvědět se něco praktického z právnického světa. Super kniha.

05.10.2022 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Pomalu se rozjíždějící a nepřehledný děj, nedávající moc smysl, obě hlavní protagonistky byly na pár facek. Čekala jsem nějaký strhující závěr, jak bylo avizováno zde v recenzích, ale nepřišel, nuda až do konce.

05.10.2022 2 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

velice smutná a svým způsobem krásná kniha, poučná, k zamyšlení, důkaz, jak je lidská duše silná

11.02.2022 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

perfektní thriller, originální námět, přečetla jsem jedním dechem

11.02.2022 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Prvních 50 stran těžká orientace, ale to asi na začátku každé knihy, pak už děj napínavý, čtivý, nechybí násilí, láska, napětí, za mě super scifi

08.02.2022 5 z 5

Noční dravec Noční dravec Adam Brookes

Smíšené dojmy, kniha mě spíš ale nebavila, než bavila. Prvních 70 stran naprostá nuda, než se člověk zorientuje, pak už se trochu chytá, a opravu čtivé to bylo až ke konci, kdy jsou hlavní aktéři na útěku, tzn. 1/4 knihy. Spousta osob, přeskakování z místa na místo, z děje do děje. Dočetla jsem jen proto, že nemám ráda nedočtené knihy.

02.02.2022 2 z 5