8211 8211 komentáře u knih

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Jsem z Brna, takže číst tuto knihu a znát ta místa, ulice a domy osobně, je silný pocit. Mohu-li to tak vůbec napsat, perfektní kniha.

Total Recall Total Recall Arnold Schwarzenegger

Arnolda mám ráda, a tato kniha je velmi zajímavá, a hlavně i čtivá (na to, že to je autobiografie). Přečetla jsem rychle, je tam spousta vtipných a zajímavých momentů a vysvětlivek z natáčení i z rodinné sféry.

Pacient Pacient Michael Palmer

Kniha, kterou už 15let čtu v pravidelných několikaletých intervalech stále dokola. Miluju nemocniční/doktorské thriller příběhy, a tento je velmi napínavý a čtivý. Je čas přečíst si to znovu :-) doporučuji všema deseti.

Zmrzlinová královna Zmrzlinová královna Susan Jane Gilman

Čtivá kniha, neokoukaný příběh, doporučuji.

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Zajímavá kniha. Líbí se mi styl psaní, pubertální. Občas mě štvali dlouhé vysvětlivky pod textem, jak kdyby to nemohlo být vysvětleno normálně v textu, když to byl prakticky standardní příběh. Knihu jsem přečetla rychle, i jsem se často smála.

Život v Paříži, můj splněný sen Život v Paříži, můj splněný sen Lisa Anselmo

Miluju příběhy z Paříže. Kniha byla velmi čtivá, odpočinková, pohodová, zajímavá byla i psychologická linka matka - dcera - sestra. Doporučuji jako oddechovou četbu.

Můj život ve Francii Můj život ve Francii Julia Child

Knihu jsem bohužel nedočetla, je to biografie, málo dialogů, hodně detailních receptů apod., ne že by mě příběh nezajímal, jen mě nudila forma.

04.08.2021 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Super zakončení, přečteno jedním dechem. Jediné co mi vadí, je to, že dle slov jako "pansexuál" je jasné, že se příběh odehrává v aktuální době, proto nechápu, proč jde Luca půjčit nějaký film... kdo si v dnešní době chodí půjčovat film? Nikdo. Tohle moc nelícovalo, ale knihu doporučuji.

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Perfektní kniha, přečteno za 24 hodin :-) no ten konec mě dostal, okamžitě jsem pořídila druhý díl.

Děti revoluce Děti revoluce Peter Robinson

Nevěděla jsem co čekat, krimi knihy moc nemusím... některé pasáže byli čtivé, ale závěr nic moc, takový o ničem, i příběh byl velmi roztahaný, občas nudný, zdlouhavý. Dočetla jsem, ale nic, co bych si za nějaký čas přečetla znovu.

04.08.2021 2 z 5