5092 5092 komentáře u knih

Nůž Nůž Jo Nesbø

Miluju Nesbøho, miluju Harryho, miluju Nůž, miluju celou sérii. Báječné čtení. Velké díky autorovi.

02.06.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Mrazivé, strhující, šokující... Kam na to autor chodí. Moje asi nejrychleji přečtená kniha, nemohl jsem se odlepit. A to nejsem bůhví jak zdatný čtenář. Doporučuji všem stejně postiženým lidem, kterým se napětí a hnus v detektivkách líbí.

16.08.2020 5 z 5

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

Akční jak z Hollywoodu. Nechápu proč proti té štvané zvěři nenasadili Chucka Norrise..... jasné už vím. Knížka by měl max 2 stránky .
Super čtení, aj szička ukápla, když se s děvčaty setkal.

05.07.2022 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Chrise Cartera a hlavně jeho detektiva Guntera jsem si oblíbil od prvního případu v podobě Dvojitého kříže a o5 mě nezklamal. Napnutý jak struna od začátku do konce. A tenhle fujtajxl žánr mám prostě rád.

07.01.2020 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

No, tak jsem takovej ňákej rozčarovanej. Příběh se mi moc líbil. Pěkně to odsejpalo, stále v napětí. Postavy krásně vypracované. Pachatel nepoznán.
Ale ten konec to celé zabil. Přišlo mi, že autor už neví kudy kam a jak to ukončit. Takové odflaknuté. Chtělo se mi z toho zakončení brečet. To jako vážně?
První kniha od autora a asi mu dám ještě šanci, ale tytyty!!!

08.02.2022 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Nejsem bůhvíjak rychlý čtenář. Knihu mám i na měsíc. Ale toto...??? Toto nešlo odložit dokud jsem nedočetl. Dle mého zatím nejlepší Lina od Keplera. Parádní nářez. A to doslova

29.01.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Pro mě byli podezřelí postupně všici, ale toto....
Nádhera.

29.08.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Nesbo o5 nezklamal. V hlavě mi to šrotovalo po celou dobu. Tipů na vraha spousty a přesto do posledni chvíle jsem si nebyl jist. Nehty okousaný. Prostě báječný čas strávený u knihy.

30.06.2017 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Zánět nosohltanu, neschopenka, žena v práci, děti u babičky. Je pravý čas na další krvavý napínák od Cartera. V životě jsem nepřečetl knihu tak rychle. Prakticky jsem ji nedoložil. Z toho mála času, co se žena objevila doma jsem s ní skoro nepromluvil. Tak mě kniha pohltila. Další pecka od autora.

20.08.2020 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Pana Macbetha jako postavu jsem nevěděl zda ho obdivovat, nebo nenávidět. A nevím to ani teď po dočtení. Pěknej neřád a přitom slušnej chlap. Zkrátka 50 na 50. Začátek knihy mi přišel tak okatý a průhledný. Říkal jsem si... to jsou všichni tak slepí, že nevidí co Mac činí? Ale ono se nakonec vše tak zaobalí a Mac to nastraží, že si vlastně říkám...je dobreeej. Kniha se mi moc líbila.

11.02.2020 4 z 5

Cesta vojáka Cesta vojáka Michal Černý

V první řadě musím poznamenat, že autora znám. Měl jsem příležitost s ním pracovat ještě před tím než se vydal cestou vojáka. Poté naše vazby opadly a potkáme se zřídka kdy. Proto jsem rád, že jsem se mohl touto knihou podívat do jeho světa posledních pár let. Tvrdou práci si to zvolil. Kniha se mi moc líbila a bavil mě styl jakým je napsána. Prostě po Michalovsku, jak si ho pamatuji. Bez servítek a zdvořilostí.

21.07.2017 5 z 5

Soukromá pravidla Soukromá pravidla James Patterson

Nebylo to špatné, ale velká spousta postav a případů v Private mě donutily knihu párkrát odložit a zase se k ní vracet. Propracováním jednoho, možná dvou případů by pro mě znamenalo zůstat více v obraze a zbyly by případy pro další knihu. Jestli se mi dostane pan Patterson ještě někdy do rukou, mi let rád si jeho knihu přečtu doufaje, že to bude lepší. Díky.

29.10.2019 3 z 5