4642 4642 komentáře u knih

Liška ryšavá Liška ryšavá Lisa Henry

Tohle bylo skvělé, na každé druhé stránce, jsem se smála nahlas a já se směju ráda, takže super:-D. Tak nějak mi to připomínalo film Princ a pruďas. Romantická linka parádní, kniha se četla dobře. Je to sprosté, vtipné, zároveň milé a romantické. Nechápu nízké hodnocení, je jasné, že kniha není pro každého, ale v rámci žánru za mě pecka!

26.12.2023 5 z 5

Každopádně láska Každopádně láska R. J. Scott

To bylo tak krásné, klidné a romantické. Úplně mi to sedlo do nálady. Víc takových knih prosím:-).

24.12.2023 5 z 5

Pád všech neřádů Pád všech neřádů Amanda Foody

Naprosto úžasná série. Na druhý díl, jsem se moc těšila a rozhodně mě nezklamal.

24.09.2023 5 z 5

Virtuální realita Virtuální realita Martina Mátlová

Tohle byla moc pěkná kniha, plná naděje. Čtení mě moc bavilo:-)). Miluju kluky, jako je Zachariáš a i když to byl často protiva, tak jsem si ho hrozně oblíbila. Jsem zvědavá, na další knihy.

21.07.2023 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Tohle byla nádherná kniha. Moc se mi líbila a dobře se četla.

09.07.2023 5 z 5

Korunovace Korunovace Lena Valenová

Kniha mě moc bavila a rovnou jdu na druhý díl. Přiznávám, že jsem se do ní pustila především kvůli lgbt lince, ale líbila se mi i jako celek. Nemůžu se dočkat, až se projdu na Pražský hrad a asi mi přijde divné, že tam nenarazím na postavy z knihy:-)).

22.06.2023 5 z 5

My všichni neřádi My všichni neřádi Amanda Foody

Tohle mě mega moc bavilo a strašně se těším na pokračování!:-))

05.04.2023 5 z 5

neexistence neexistence Eva Pospíšilová

Szabi dokonalé jako vždy...nemám slov a jdu vstřebávat:-*

24.03.2023 5 z 5

O dracích a Sedmi O dracích a Sedmi Tereza Kadečková

Tohle bylo super čtení. Kniha mě moc bavila a určitě si od autorky přečtu i další:-).

21.03.2023 5 z 5

Smrdutý kojot Smrdutý kojot Rosana Zvelebilová

Tohle bylo tak mega, úžasně skvělé. Kniha mě neskutečně bavila, humor, zápletky, všechna ta romantika. A Benito s Wintonem ve stáji...:-D to bych mohla číst pořád. Rozhodně si přečtu další autorčiny knihy.

18.03.2023 5 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Tohle byl skvělý díl. Pustila jsem se do něj, hlavně kvůli Saxtonovi a Ruhnovi a moc jsem si jejich příběh užila:-).

17.02.2023 5 z 5

Kam tě vítr zavane Kam tě vítr zavane Rainbow Rowell

Rainbow Rowell stvořila nádherný svět plný magie, lásky a dobrodružství. Všechny díly, jsem si neskutečně užila. Zamilovala jsem si všechny hrdiny a žádná dějová linka, mi nepřišla zbytečná. Při čtení, jsem se moc bavila. Tento krásný svět, mi bude moc chybět a vůbec by mi nevadil nějaký další příběh:-)).

07.09.2022 5 z 5

Ke světlu Ke světlu Andrej Dyakov

Má první zkušenost se světem Metro a rozhodně nejsem zklamaná. Kniha se mi moc líbila a bavila mě. Nejvíc se mi líbil postupně vznikající vztah mezi Glebem a jeho "učitelem" stalkerem Taranem. V popisu knihy se píše o vztahu mezi pečovatelkou a chlapcem, což je očividně nějaká chyba:-). Těším se na pokračování.

30.08.2022 5 z 5

To přichází děsy To přichází děsy Aleš Novotný

Kniha plná děsů a tajemství. Autora jsem si moc oblíbila a ani nová kniha mě nezklamala. Těším se na další:-)).

28.06.2022 5 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Tohle byla ta nejkrásnější kniha, kterou jsem za poslední dobu četla. Plná lásky, přátelství a všeho co je na světě krásné. Moc mě hřeje u srdíčka a doufám, že u nás vyjdou i další autorovy knihy.

23.06.2022 5 z 5

Tanec papírových draků Tanec papírových draků Petr Brožovský

Bezva akční, zábavné čtení, plné vtipných hlášek:-)). Knihu jsem si užila.

10.05.2022 5 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Naprostá nádhera jako vždy. Knihu jsem si moc užila. Teď nezbývá, než čekat a těšit se na další. :-))

03.05.2022 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Super napínavé čtení! Knihu, jsem si moc užila a rozhodně se těším na další!;-)

29.04.2022 5 z 5

Poslední stanice Poslední stanice Casey McQuiston

Neuvěřitelné, nádherné a úžasné čtení...kniha plná lásky, přátelství a životních mouder. Moc děkuji, za krásný zážitek:-)).

27.04.2022 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Krásná kniha:-))

31.03.2022 5 z 5