4642 4642 komentáře u knih

Supertajný seznam věcí Supertajný seznam věcí Theo Addair (p)

Nádherná, vtipná i dojemná kniha. Čtení mě moc bavilo. Luca je super kluk, kterého jsem si hned oblíbila. Klidně bych si dala i pokračování!!

28.03.2022 5 z 5

Slídil Slídil Tana French

Nádherná kniha. Miluji Tanu French. Teď už jen zase čekat na další :-/ :-D.

24.03.2022 5 z 5

Kluci ze hřbitova Kluci ze hřbitova Aiden Thomas

Nádherná, čtivá a dojemná kniha. Strašně moc se mi líbila originální zápletka, postavy a prostředí. Čtení jsem si moc užila a doufám, že vyjdou i další autorovy knihy.

24.02.2022 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Na novou knihu, jsem se moc těšila a oprávněně. Užila jsem si krásné čtení:-)). Moc se těším na další knihy a doufám, že jich má autorka v plánu napsat ještě spousty.

05.12.2021 5 z 5

Krysařovy děti Krysařovy děti Belinda Bauer

Všechny tři díly, se mi moc líbily a doporučuji si je přečíst postupně. Jedná se o napínavé, dramatické i dojemné čtení, které se Vám dostane pod kůži. Určitě na ně nezapomenu. Steven, pro mě bude navždy nejstatečnější a nejsprávnější kluk. Jonas, už je zase šťastný se svojí Lucy. Škoda, že se u nás nepřekládá více knih od autorky, protože stále píše:-).

30.11.2021 5 z 5

Ohlédnutí zpátky Ohlédnutí zpátky Nikola Vondráčková

Kniha se mi moc líbila a bavila mě. Příběh se dobře četl. Zápletka byla zajímavá a napínavá. Klidně bych si přečetla další knihu od autorky.

14.07.2021 5 z 5

Zabiják Huck Zabiják Huck Peter Belanský

Kniha je zvláštní a určitě není pro každého, ale mě se líbila, je plná lásky, naděje a pěkných myšlenek. Styl psaní mi nevadil. Čtení mě bavilo:-)

22.06.2021 4 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

Autorku mám moc ráda a ani nová kniha mě nezklamala. Krásně se četla. Moc mě bavila zápletka. Těším se na další knihy:-)).

12.06.2021 5 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Na tuto knihu i autorku, jsem se moc těšila. Měla jsem velká očekávání a ta byla víc než splněna. Kniha je úžasně napsaná, plná erotiky, romantiky, lásky. Krásně se čte, žádná velká dramata, přesně tak to mám ráda:-)). Moc se těším na další knihy.

17.04.2021 5 z 5