Krysařovy děti

Osmiletého chlapce, který čekal v autě na rodiče, nahradil stručný vzkaz přilepený k volantu: „Nemilujete ho.“ Uprostřed léta padá na Exmoor temný stín – někdo unáší děti a nechává po sobě jen strohé, kruté obvinění. Chybí vysvětlení, žádost o výkupné i naděje. Jestli má strážník Jonas Holly doufat v jejich záchranu, musí podniknout riskantní výpravu do vyšinuté mysli únosce. Sám se ale dosud nevzpamatoval z osobní tragédie a v Exmooru je přinejmenším jedna osoba, která Jonase považuje za posledního člověka, jemuž se dá důvěřovat......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/226224/krysarovy-deti-axS-226224.jpg 3.946

Jonas Holly 3.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Argo

Finders Keepers, 2014

Kniha Krysařovy děti

Nany_cz
12.11.2019

Ze začátku mi přišly některé postavy zbytečné, ale potom to začalo krásně zapadat do sebe. Kniha asi není pro milovníky zvířat (mě některé pasáže dělaly problém). Už za půlkou knihy zjistíte kdo je viníkem, ale celkové rozuzlení stojí za to! Akorát ta obálka mi k ději knihy příliš nesedí.

Deniska147
10.04.2019

Tak tohle mě odrovnalo. Skvělá kniha, kterou jsem koupila v Levných knihách, s kvalitně propacovaným příběhem, skvělou jazykovou stránkou a sympatickými postavami. Škoda, že jsem z trilogie začala zrovna poslením dílem.
Za mě velké doporučení.

J.x
29.01.2019

Dostala jsem knížku jako dárek, bohužel je tohle zřejmě třetí díl, škoda, že jsem nečetla první dvě, to nevadí, přečtu si je, protože knížka se mi moc líbila, plná napětí.

Alitairmir
23.11.2018

Velmi povedený kousek, kde si čtenář pokládá otázku, jestli je hlavní hrdina skutečně nešťastný vdovec, nebo psychopatický vrah. A jak děj plyne, názor se bude měnit až ke konci, kdy už jsem opravdu netušil a jen hltal stránky, abych zjistil pravdu. Hlavní příběh krásně popisuje šílenství zoufalého člověka, který přišel, stejně jako hlavní hrdina o vše, co miloval. Konec je hořkosladký a velmi mě mrzí, že další díl už nebude.

Roubas
08.11.2018

Mrzí mě, že jsem knihy nečetl popořadě a začal s posledním dílem. Protože pokud jsou Krysařovy děti považovány za nejslabší díl, minul jsme opravdu skvělou sérii. Anglický venkov vykreslený na výbornou, ústřední zločiny kreativní a hlavní postavy natolik zajímavé, že někdy raději sledujete jejich osobní linky, než průběh vyšetřování. Pokud bude šance, zbylé dva díly doženu, protože tahle detektivka mi výborně sedla. Možná to bude znít morbidně, ale palec nahoru dávám díky krutosti k některým postavám, protože tím se celé řadě knih vymyká.

Ctenar1202
21.10.2018

Kniha,ktera zacinala pozvolna,ale od pulky to byl strhujici pribeh od ktereho jsem se nemohla odtrhnout. Perfektne popsane myslenky,prostredi atd. Pred ocima mi to bezelo jako film....strasidelny film....doporucuju.

Luucieee
01.10.2018

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout! Zatím jediná detektivka, která mě nadchla.

KlariN
29.12.2017

Vyvrcholení osudů Jonase Hollyho a Stevena Lamba. Nejlepší kniha série a strhující záležitost. Doporučuji!

detektivky napětí

Belinda Bauer