185Sera 185Sera komentáře u knih

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Úžasné zakončení fakt i když trocha překvapení by neuškodila. Schválně bych chtěla vědět kdo si konec netipl zhruba v polovině nebo dřív. Postavy prošli docela velkou změnou abych pravdu řekla. Fay na začátku téměř žádné sebevědomí a pak docela výbuch. Ruby k tomu řeknu asi tohle- ABSOLUTNĚ JSEM TO NEČEKALA! Ciaran prošel velkou změnou charakteru. A jak se nakonec vybarvil původ Fay trochu zklamání já bych chtěla aby se proměnila nebo cokoli, uši se třeba protáhli do špičky atd. A otázka na kterou by asi dokázala odpovědět jen autorka, bude Fay teda žít taky dlouho (což by měla vzhledem ke svému původu), může měnit taky věk? No na to asi nikdo neodpoví.
Jinak moc doporučuji! :-)

21.01.2018 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Bože,
já fakt nechápu že jsem na tuto pecku narazila až teď a taky nechápu že není tak známá, jak některé knížky. Mercy je tak úžasná. A Adam s vlkodlaky, co dodat.
Je tu teda ještě poslední věc kterou nechápu, ta obálka!!!!! Co to je? Kdo to vymýšlel? Nikomu se přece nelíbí obálka s lidmi a to je tak hnusný...
Sice to má hnusnou obálku ( jak už jsem řekla ), ale uvnitř je to vážně super knížka.
Vřele doporučuji! :-)

16.01.2018 5 z 5

Elementum Elementum Jiří Dittrich

Kniha se mi moc líbila a moc doporučuji.
A ať vás neodradí že je to taková bichle! Tato kniha se čte vážně sama :D
TOHLE JE DOST VELKÝ SPOILER!!!!!
Ze začátku je pro mě Alex takový normální puberťák, který prožívá normální život se svými kamarády a rodinou. Ale to se změní, když za ním přijde jeho pravý Dědeček a řekne mu že je princ ve společenství lidí, kteří ovládají živly (každý člověk jeden živel, tedy kromě lidí pocházejících z královského rodu mezi které patří Alex.) Pak se Alex přesune do své rodné země a začne se učit používat živly. Vodní živel ho učí půvabná dívka jménem Abby do, které se pak zamiluje a ona do něj. Po vodním živlu nastává oheň, který je nejtěžším živlem ze všech. Pak země a potom vzduch.
Alex se připravuje na bitvu se svým bratrem, ale najednou unesou Abby, kterou okamžitě jde zachránit.
A teď čekáš že to dopovím do konce. Tu nejlepší část? tak to tě zklamu, protože ne, taková zase nejsem ;-)

24.11.2017 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Úžasná kniha
Fakt NEJLEPŠÍ KNIHA NA SVĚTĚ!!!!!!
Ze začátku mi Grayson, Henry atd. prostě ta čtyřka připadala tak strašně nafoukaná a prostě příšerná, ale až se Liv s její rodinou nastěhovala spolu s mámou a Miou tak se Grayson začal chovat líp a dobře nakonec se ukázal jako starostlivý starší bratr ;)
Ale přezdívka sýrová holka... no nevim co říct trapnější přezdívku první školní den dostat fakt nemohla. Ze začátku bych vážně netipla že Liv a Henry budou spolu. A teď úplně jiné téma. Secrecy to je taková zmije! Ztrapňovat celou školu přes internet když máš skrytou identitu, fakt mě nenapadá horší strapňování. Jinak mě kniha absolutně zaujala doporučuji fakt super.

10.11.2017 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Kniha se mi moc líbila. Bylo to něco nového mezi hlavními postavy - hrdiny. I když Nova není, tak úplně záporák. Knihu jsem přečetla během tří dnů. Čekala jsem jiný konec. Takový uzavřenější, protože konce, které skončí uprostřed děje ( tak mi to připadalo) nemám ráda.
Ale stejně moc knihu doporučuji a doufám, že další díl bude brzy.
Doporučuji!!!

20.07.2018 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Tato kniha noo...
Pro ty kteří četli Skleněný trůn, tak mě to přišlo takový podobný... Jinak se mi to moc líbilo a doporučuji

25.11.2017 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

NEJÚŽASNĚJŠÍ KNIHA NA SVĚTĚ!!!!!!
Moc doporučuji.

23.11.2017 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Kniha se čte sama,
ale pořád mě štvalo takový to že je Fay tlustá atd. Prostě má trochu větší postavu no a co!
Ale popravdě proč dávali na obrázek na knížce celkem hubenou holku (mně teda připadala na tom obrázku hubená) když ji popisuje jako hrozně tlustou. Já jsem si ji v pravdě furt (když se tam o tom zrovna nepsalo) představovala hubenou.
doporučuji!!!!!!

07.11.2017 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Taková oddechovka. Finn mě občas dost štve a Elora je strašná. četla jsem ale lepší knihy

05.11.2017 4 z 5

Na útěku Na útěku Lenka Dostálová

Já nevím co říct. Tato kniha mě zaujala už v prvním díle a tam jsem si říkala to je úžasné.
Tohle je ještě větší bomba než první díl!
Já tak moc potřebuji třetí díl, protože si myslím že určitě bude, protože tenhle konec? Obdivuji autorku, protože ve většině akčních, fantasy a takových knížkách prostě jsou buď žádné nebo jen pokusy o vtipy a vtipné hlášky. ŘÍKÁM JEN VE VĚTŠINĚ!!! JSOU I KNIHY TAKOVÝCH ŽÁNRŮ S VTIPNÝMI ČÁSTMI. Tahle kniha, teda musím říct že tato série má jen jednu chybu...
Ty knihy jsou tak krátké.
Protože čtu, čtu aaaaaaaa. Konec?
Jen kdyby toho tam bylo více. To by bylo úžasné. Ale má to i výhody. Vleze se to všude (ta knížka).
Všem moc doporučuji!!!

13.04.2018

Odina kletba Odina kletba Maite Carranza

POZOR SPOILER - je tady napsáno, jak to skončí!
Tato kniha mě fakt zklamala. Po tak slibujících prvním dílu a ději druhého tohle? Cože? Jako slibující Válka čarodějek, která je napsaná i v názvu knihy, se ani neuskuteční? Zemřou já nevím dva lidé za celé tři knihy, konec, když čarodějky Odiš zemřou, nepočítám.
A když už je tam u hory, jde se obětovat. Ona ji zastoupí Sarmik? Mrtví řekli, že za ni někdo stejné krve může zastoupit, ale a ona je jako Sarmik její krve? Konec mi prostě moc nedával smysl, ale tři hvězdičky aspoň za obsah začátku a středu knihy.

23.11.2017 3 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Ok, dobrý,
i když se v té knize nedozvím, ani jestli nakonec utekla.

23.11.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Dobrá kniha
no teda až na některé části které jsem prostě a jednoduše přeskočila. Kdo by to chtěl číst (některé kapitoly) jiné byly strašně super třeba jak Feyre vymetla s Lucienem a ostatníma :)

23.11.2017

Ledová pustina Ledová pustina Maite Carranza

No,
co bych asi napsala více jak polovinu té části s vypravováním o životě Selene jsem přeskočila, v pravdě mě zaujala až ta část když se Selene dozvěděla o Grunnarovi že je syn Odiš atd. Mně to prostě přišlo jako strašně nudný příběh napětí tam sice bylo, ale to je všechno a to v té povídce o tom jak nakonec Selene bodla ledovou královnu (Pravým jménem Christine) do ruky hm. Ona ji cvičí v tom jak bojovat s Odiš a Selene ji pak bodne a nakonec jako třešnička na dortu je Christine zakleta a je kus ledu dokud Demeter neumře jako fakt?
Za mě tři hvězdičky i když konec se mi dost líbil (jak se Anaid konečně setkala se svým otcem) :)

21.11.2017 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini